17071463930_c0ab37d86c_b

DĖL KO REIKIA IŠVEŽTI VAIKUS IŠ MIESTO

SVEIKATA. Gyvendamas mieste, vaikas pasmerktas sirgti. Skiepai, prasta ekologija, chemikalai, kurie vadinami „maistu“ – visa tai užmuša vaiko imunitetą. Pridėkite prie to nejudrų gyvenimo būdą vaikų darželyje ar mokykloje ir gausite pilną puokštę ligų savo atžalai.

MAISTAS IR VANDUO. Gyvendami mieste, atimate iš savo vaiko galimybę maitintis tikru maistu ir gerti gryną šulinio vandenį. Vaikas nežino tikro pieno skonio, nežino natūralių daržovių ir vaisių kvapo ir spalvos. Jūs kiekvieną dieną jį nuodijate negyvu vandeniu iš kanalizacijos.

MORALINIS ASMENYBĖS IRIMAS. Gerti, rūkyti, keiktis – tai pirmi dalykai, kurių vaikai išmoks mieste. Kitaip nesigauna, nes vaikas jausis balta varna miestiečių bendraamžių kompanijoje. O mergaitės mėgdžios suaugusias tetas trumpais sijonais ir iššaukiančiu elgesiu.

KONTAKTAS SU GAMTA. Ką vaikas mato mieste? Nesibaigiančias betonines dėžutes? Paukščius ir įbaugintus žvėrelius savaitgaliais zoologijos soduose? O įprastomis dienomis – suolas, kėdė, knyga, piktas nepatenkintas mokytojas. Namuose ir vėl stalas, kėdė, beprasmiškos teorinės pamokos. Vietoje judrių žaidimų ir įdomaus darbo – šiukšlinė informacija iš televizoriaus ir kompiuterio.

VARGANAS DIRBTINIS EGZISTAVIMAS VIETOJE TIKRO GYVENIMO. Taip ir prabėga vaiko gyvenimas. Jis neturi galimybės kasdien bėgioti basomis po žolę, bendrauti su gyvūnais, maitinti, globoti juos. Vaikas neturi galimybės regėti gamtos ir tikro gyvenimo. Visa tai pražūtingai veikia psichinę būklę.

GALIMYBĖ DIRBTI SAU. Mieste mažai kas dirba sau. O jeigu taip ir atsitinka, tai darbas neatneša ypatingo pasitenkinimo ir naudos – nesibaigiantys stresai ir beprasmybė. Gyvendamas ant žemės, jūsų vaikas gaus galimybę nuo ankstyvo amžiaus dirbti sau ir susilaukti atpildo už savo darbą. Gaus džiaugsmą nuo to, kad mato savo darbo vaisius ir yra naudingas kitiems žmonėms, gamindamas tikrus produktus savo ūkyje.

a 2 year old toddler gardening with watering can

Šaltinis http://seimairnamai.eu/

RAŠYTI KOMENTARĄ