SUSIPAŽINKIME! MOKSLINIO ŠOU “ATRADĖJAS” – KAS TAI?

Jeigu nežinote, kaip švęsti vaikų šventes, ar ieškote kažko ypatingo savo vaiko gimtadieniui – Mokslinis šou „Atradėjas“ pasirengęs pateikti Jums neįprastą projektą. Vedantieji vaikų šventės metu publikai pateikia teatralizuotą pasirodymą su tikrais chemijos ir fizikos bandymais. Auditorija visiškai įsitraukia į veiksmą, visi vaikų šventės metu rengiami konkursai – interaktyvūs. Mokslinį šou „Atradėjas“ su dideliu malonumu stebi ir suaugusieji, todėl, kad vaikų šventė vedama aukščiausiu lygiu. Taigi, jeigu jūs renkatės scenarijų vaikų gimtadieniui, šis mokslo šou – kaip tik tai, ko Jums reikia. Negana to, čia rasite net kelias programas, kurios tinka vienokio ar kitokio amžiaus auditorijai. Tad kviečiame susipažinti iš arčiau.

Susipažinkime!

Mokslinis šou „Atradėjas“ savo veiklą pradėjo 2015-ųjų rugpjūtį ir sėkmingai ją vykdo iki šiol. Tai – pramoginiai/edukacinius šou vaikams ir visai šeimai. Mokslinis šou „Atradėjo“  tikslas – kurti naujo formato šventes vaikams ir suaugusiesiems, suteikti galimybę prasmingai ir linksmai sutikti vaikų gimtadienius ir kitas šventes. Šių rengiamų pasirodymų metu, žiūrovai aktyviai įtraukiami į atliekamus mokslinius eksperimentus ir gali pajausti, kad mokslas yra iš tiesų smagus.

1 (68)

Mokslinis šou „Atradėjas“ rengia šias gimtadienio programas:

 • Mokslinis šou „Atradėjas“ – mokslinė laboratorija, kurioje vaikai ne tik stebi įspūdingus stebuklus, bet ir patys dalyvauja moksliniuose eksperimentuose, kurių metu pasijunta tikrais mokslininkais!
 • Teslos šou: elektrinis Teslos šou – tai fantastiškas pasirodymas, kuriame vaikai mokosi valdyti elektrą ir tramdyti žaibus (!);
 • Robotų mūšis: originali šou-programa, kurios metu vyksta tikros kovinių, radijo bangomis valdomų robotų kovos;
 • Popieriaus šou: jūra minkšto, aukštos kokybės, balto popieriaus, linksma muzika ir oro patrankos, „popieriniai žaidimai“ ir dar daug kitų įdomybių;
 • Juostų šou: tai kilometrai spalvotų juostų, spalvoti žaidimai ir konkursai, ryškios nuotraukos;
 • Frozen šou: ypatinga snieguota ir speiguota šventės atmosfera, ir neįprasta žaidybiškai-interaktyvi programa mėgstamo filmuko stiliumi.

Artimiausiu metu atsiras ir naujos programos: karaoke mūšis, futbolo vakarėlis ir pilnavertis žaidimas/galvosūkis, paremtas detektyvinėmis Anglijos istorijomis.

Mokslinis šou „Atradėjas“ veda ne tik gimtadienio šventes, bet ir:

 • Ryškias ir įtraukiančias šv. Kalėdų ir Naujųjų metų sutiktuves;
 • Išleistuves darželiuose, pradinėse mokyklose;
 • Teminius vakarėlius vaikams, kuriuose ne tik demonstruojami cheminiai eksperimentai, bet ir gaminami skanūs moksliniai ledai.

Kokiai amžiaus grupei tinkami Mokslinis šou „Atradėjo“ pasirodymai?

Kai kurie tėveliai įsitikinę, kad mokslinis šou gali sudominti tik paauglius, kurie jau pažįstami su chemija ir fizika. Tačiau, eksperimentai su skystu azotu ir sausu ledu, bei kiti moksliniai stebuklai sužadins net mažylių, kuriems yra apie keturis metukus, susidomėjimą.

Todėl, mokslinio šou „Atradėjas“ programos suskirstytos pagal amžių:

 • Vaikams nuo trejų iki šešerių metų;
 • Septynerių–devynerių metų vaikams;
 • Vaikams nuo dešimties iki trylikos metų;
 • 14 ir vyresnio amžiaus vaikams.

m2

Mokslinis šou „Atradėjas“ gali atvykti į Jūsų miestą!

Mūsų išvažiuojamoji mokslinė laboratorija gali atvykti į bet kurį, Jūsų pasirinktą Lietuvos kampelį. Rengiame savo šou prekybos centruose, kavinėse, vaikų žaidimo kambariuose ar kitoje Jūsų pasirinktoje vietoje. Atvykstame į ugdymo įstaigas, namus.

Kodėl verta rinktis būtent mokslinį šou „Atradėjas“?

 • Mūsų pasirodymuose vaikų laukia ryškūs ir įtraukiantys eksperimentai, atliekami profesionalių animatorių.
 • Mokslinio šou „Atradėjas“ pasirodymai sužadina vaikų susidomėjimą chemija ir fizika. Tai skatina vaikus, kiek paaugus kur kas labiau domėtis šiomis disciplinomis, o nuo sausų formulių pavargę paaugliai iš naujo atranda įdomiuosius gamtos mokslus.
 • Renginyje dalyvauja visi vaikai, vedėjai į pasirodymo metu atliekamus bandymus įtraukia net mažiausius žiūrovus.

Mokslinis šou „Atradėjas“ tikrai žino, kokie svarbūs vaikams šventiniai įspūdžiai ir linksmai praleistas laikas. Todėl padarys viską, kas jų jėgoms, kad Jūsų vaiko gimtadienis ar kita šventė taptų nepamirštama.

Daugiau info: https://ashow.lt

Facebook: https://www.facebook.com/ashow.lt/

 

1 Komentaras

 • Oksana

  Laba diena.
  Esame Kaune. Kokia kaina butu šventės pravedimo? Kiek laiko tai užtruktu? Ir ar galėtumėte birželio 14d atvykti į vaiko gimtadienį? Laikas 17:00-18:00.
  Ačiū

  2 birželio, 2021 at 9:16

RAŠYTI KOMENTARĄ