244639303_924903198111189_2817290574668686370_n

KOVOTI SU DERMATITU PADEDA KOKYBIŠKI PRODUKTAI IŠ PIETŲ KORĖJOS

Sausėjanti oda ir niežėjimas – diskomfortą keliantys simptomai, kurie buvo minimi seniausiuose medicinos veikaluose. Šiandien odos ligos – taip pat aktuali problema, ypač dažnai kamuojanti mažus vaikus.

Kintantys metų laikai, pasikeitusios oro sąlygos, išsausėjęs patalpų oras, netinkamos higienos priemonės – tai vieni iš svarbiausių veiksnių, sukeliančių odai nemalonių požymių, tokių kaip įvairiose kūno vietose atsirandantis stiprus odos išsausėjimas, pleiskanojimas, žymūs paraudimai ar niežulys (ir jo vietose ilgainiui iškylantys bėrimai, atsirandančios žaizdelės ar šašai). Visi šie simptomai dažniausiai reiškia vieną diagnozę – dermatitas.

Prireikia nemažai laiko, kol išsiaiškinama, kas tokius sutrikimus sukėlė ir kaip jų išvengti. Vis dėlto atrastas atsakymas kartais nustebina – išvengti dermatito ne tik įmanoma, bet ir nėra labai sudėtinga. Svarbiausia naudoti natūralius, veiksmingus, kokybiškus produktus, pagamintus pasitelkus inovatyvias gamybos technologijas ir atitinkančius griežčiausius reikalavimus.

Kas yra dermatitas?

Moksliškai dermatitas įvardijamas kaip lėtinė liga, kurią sukelia alergija ar kiti veiksniai, dirginantys odą ir skatinantys uždegiminius procesus. Medikai pastebi, kad dažniausiai dermatitas kamuoja vaikus iki penkerių metų amžiaus ir būtent nuo jų amžiaus priklauso, kuriose kūno vietose šis negalavimas pasireiškia, t. y. kūdikiams išberiami skruostai, rankos ir kojos ar plaukuota galvos dalis, o vaikams augant bėrimų atsiranda lenkiamuosiuose paviršiuose, ypač alkūnių, riešų, kelių ar čiurnų srityse, ant kaklo, plaštakų ar akių vokų. Vis dėlto, esant sunkesniems ligos atvejams, bėrimų gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje.

279264662_1048012095800298_554396834628667287_nAtpažinti dermatitą padeda tam tikri aiškūs simptomai:

  1. Niežulys
  2. Odos paraudimas
  3. Odos pleiskanojimas
  4. Odos patinimas, sustorėjimas
  5. Pūslelės ant odos, šašai
  6. Odos „degimo“ pojūtis
  7. Odos mazgeliai
  8. Odos įtrūkimai
  9. Pigmentinės dėmės

Tai yra pagrindiniai dermatito požymiai, tačiau nebūtinai jie visi turi būti matomi, kad būtų galima diagnozuoti šią ligą.

Specialistai vieningai teigia, jog stiprią įtaką odos ligai daro išoriniai veiksniai (klimatas ir aplinka, mikroorganizmai, cheminės medžiagos ir pan.), todėl būtina imtis priemonių, kurios saugotų kūną nuo minėtų veiksnių ir netrikdytų natūralių odos funkcijų, t. y. padėtų išlaikyti odos barjerinę funkciją ir drėgmę, saugotų odą nuo pralaidumo bakterijoms ar įvairiems dirgikliams ir kt. Beje, būtent vaikų oda pasižymi mažesniu atsparumu, nes odos barjero funkcija dar nesusiformavusi, tad jų odos priežiūrai būtina skirti ypatingą dėmesį.

Screenshot 2024-02-15 at 16.35.02.bbpng

Kaip įveikti dermatitą?

Gydytojai sutaria, kad dermatitas – lėtinė liga, kurią diagnozavus, reikia nuolat prižiūrėti ir rūpintis oda, kad sumažėtų niežėjimas, išnyktų paraudimai, oda taptų ramesnė, būtų atkurtas jos apsauginis barjeras ir drėgmė. Taip pat labai svarbu žinoti, jog barjerinė odos funkcija būna sutrikusi ne tik bėrimų vietose, bet ir sveikai atrodančiuose odos plotuose, todėl intensyvus odos drėkinimas ir jos barjero atkūrimas yra būtinas, nes atlieka svarbiausią vaidmenį kasdienėje odos priežiūroje.

Įrodyta, kad nemalonios odos ligos išvengti padeda kruopščiai sukurta ir veiksminga produkcija, kuri pajėgi išspręsti dermatito sukeliamus padarinius. Privalu higienai pasirinkti tokius produktus, kurie būtų švelnūs, stiprintų odos barjerą, pasižymėtų antibakterinėmis savybėmis ir saugotų odą nuo antrinės infekcijos. Produktų sudėtyje neturėtų būti muilo.

Žinoma, jog įvairiausi balikliai (liekantys audinyje po skalbimo), skalbikliai (netinkamai išskalauti plaunant drabužius ar patalynę), netinkamo pH odos priežiūros priemonės priskiriamos prie reikšmingų dermatito sukėlimo veiksnių. Vaikus auginantys tėvai, dalydamiesi patirtimi, vis dažniau džiaugiasi unikalia iš Pietų Korėjos atvežta skalbiklių linija, kuri kurta remiantis patentuotomis technologijomis ir iš drabužių padeda pašalinti dulkes ar sunkiuosius metalus (šviną, kadmį ir kt.). Tiesa, tai padeda kovoti ne tik su dermatitu, bet ir su įvairiomis kvėpavimo ligomis.

Be to, itin populiarėja ir kūdikių, vaikų bei mamų higienos priemonės, ekologiškos ir organiškos namų priežiūros priemonės, kūdikių maitinimo reikmenys ir kt. produkcija, kuri pasižymi niežėjimą slopinančiomis ir uždegimą raminančiomis savybėmis. Gera ir kokybiška produkcija yra skirta naudoti kasdien. Drėgnos servetėlės, kurių sudėtyje rasime 99,7% ypač išgryninto vandens ir  žolelių ekstraktus, kurie pasižymi raminančiomis bei prieš uždegiminėmis savybėmis.

Kovojant su dermatitu, specialistai rekomenduoja naudoti organiškas augaliniais ingredientais praturtintas priemones, kurios nedirgina odos net ir turint odos dermatitą. Šių dienų vaikučių džiaugsmas – Korėjietiškos sauskelnės, turinčios minimalų sąlytį su vaikų odele. Tai labai veiksminga priemonė siekiant sumažinti dermatito poveikį ar užkirsti kelią jo atsiradimui.

K-MOM Dual Story sauskelnės pagamintos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų visuose sluoksniuose, kad suteikti minkštumą ir odos kvėpavimą, jog kūdikis būtų apsaugotas nuo bėrimų ir sudirginimų. Ploniausios sauskelnės net ir sugėrusios skysčius.

Džiugu, jog yra tokių gamintojų, kurių vieninteliai atstovai Europoje yra Lietuvoje MOTHER-K, jų privalumas ne tik kokybiški ir efektyvūs gaminiai, bet ir pelnyta vaikučių bei tėvelių meilė. Ir tuos produktus būtina išbandyti, kad vaikystė taptų komfortiška ir sveika.

MOTHER-K nuolat atlieka tyrimus, siekdami įsigilinti į kūdikių poreikius ir norėdami kurti inovatyvius produktus.

RAŠYTI KOMENTARĄ