photo-1505322033502-1f4385692e6a

Dovanų gidas kiekvienam tėčiui, mamai, dėdei ar tetai – ką turite žinoti apie LEGO rinkinius

Būtų sunku rasti žmogų, o juo labiau vaiką, kuriam nepatiktų LEGO. Tai nesenstantys ir visur populiarūs žaislai, kurie laužo ribas tarp kartų. Dėl to, jeigu esate mamos, tėčiai, dėdės ar tetos, verta pažinti LEGO rinkinius, nes tai visada bus ypatinga, taikliai parinkta dovana. Susipažinkite su pagrindinėmis jų produktų linijomis.

LEGO Technic – inžinerijos, mašinų ir technikos entuziastams

LEGO Technic serija idealiai tinka kiek vyresnio amžiaus vaikams, paaugliams bei net suaugusiems, kurie mėgsta mechaniką ir inžineriją. Technic rinkinius sudaro tikroviški

transporto priemonių modeliai, pavyzdžiui, Porsche 911 GT3 RS, F1 bolidai ar net Liebherr R 9800 Excavator – ekskavatorius.

Šiuose rinkiniuose rasite veikiančių pavarų, stūmoklių ir pakabos sistemas, tad surinkimas bus ir žaidimas, ir edukuojanti patirtis.

LEGO City – kūrybiškumo pilni rinkiniai žaidimams su vaizduote

LEGO City yra labai universali konstruktorių rinkinių linija, kurioje galima rasti įvairių temų, susietų su miesto gyvenimu. LEGO City siūlo beveik viską – nuo policijos nuovadų iki kosminių erdvėlaivių paleidimo stočių.

Šie rinkiniai puikiai tinka žaidimams, kuriuose vaikai nusikels į vaizduotės pasaulį. LEGO City asortimente bus: gaisrinės, slidinėjimo bazės, lėktuvai bei oro uostai, pramogų parkai ir daugybė kitų unikalių konstruktorių. Juos surinkinėjant, kartu žaisti gali ir vyresni, ir jaunesni.

LEGO Friends – istorijos ir draugystė

Ši LEGO kolekcija serija labai patinka mergaitėms, tačiau tai – bene visiems vaikams tinkantys žaislai. LEGO Friends rinkiniai iš karto akį traukia ryškiomis spalvomis ir detaliomis dekoracijomis. Tai – žaislai, skirti tiems vaikams, kurie mėgsta pasakoti istorijas ir žaisti vaidmenimis. Su LEGO Friends galima suderinti labai daug kūrybiškų žaidimų aspektų – statyti, konstruoti, žaisti bei kurti scenarijus.

Teminiai LEGO rinkiniai

Kaip itin didelė kompanija, LEGO bendradarbiauja su kitais garsiais prekės ženklais tam, kad sukurtų unikalias produktų linijas. Jeigu jūsų vaikai, sūnėnai, dukterėčios ar artimųjų atžalos mėgsta tam tikrus filmus, serialus ar knygas, jiems galite išrinkti labai išskirtinius LEGO konstruktorius:

  •   Hario Poterio visata – nuo Hogvartso pilies iki unikalių scenų iš filmo;
  •   Žvaigždžių karų visata – nuo unikalių kosminių vietovių iki galingiausių erdvėlaivių;
  •   Superherojai – tai Marvel superherojai bei Betmeno ar kitų kūrėjų išgalvotų superherojų teminiai konstruktoriai;
  •   Kiti filmai ir žaidimai – „Atgal į ateitį“, „Vaiduoklių medžiotojai“, „Mario“, Įsikūnijimas ir daugybė kitų.

RAŠYTI KOMENTARĄ