ŠEIMOS, KURIOSE DAUGIAU ŽAIDŽIAMA KARTU YRA LAIMINGESNĖS

Šeimos, kuriose skiriama daigiau laiko žaidimams su vaikais, yra laimingesnės ir patiriama mažiau streso. Tačiau, daugiau kaip trečdalis (38 proc.) tėvų ir vaikų pripažįsta, kad  laisvalaikiui ir žaidimams skirti prioritetinę vietą savo įtemptose dienotvarkėse yra gana sudėtinga, atskleidė LEGO Group atliktas tyrimas. Tačiau verta pastebėti, jog atradus bendrų užsiėmimų kartu, laiko skirti vaikams visgi yra įmanoma.

Veikla kartu

Esame iš tų šeimų, kurie maksimaliai bandome skirti laiką savo vaikui. Gal tėčio dėmėsio kiek mažiau, bet bandome atrasti tokių veiklų, jog ir jie smagiai praleistų laiką kartu. Nenoriu per daug girti, rašiau apie tai jau ne kartą, bet šiuo atveju mus dažnai gelbėja LEGO. Nesvarbu, kokį LEGO bepasirinktum, jie visada atras ką sukonstruoti. Nemeluosiu, aš tikrai tiek fantazijos neturiu ir kai vaikas kviečia konstruoti, visada žvilgsnį nukreipiu į vyrą (na, čia jūsų veikla). Stebim LEGO naujienas ir vis bandome didindi savo kolekciją. Tad šį kartą išsirinkome naująjį LEGO DUPLO garvežį.

LEGO DUPLO garvežys – kuo jis toks nepaprastas?

Trumpai tariant, LEGO DUPLO garvežys – stumtelėk ir važiuok! Jis yra visiška LEGO naujiena, nes nuo šiol garvežį bus lengviau valdyti ir su juo įvairiai sąveikauti. Traukinukas turi variklį – pradeda važiuoti jį švelniai stumtelėjus pirmyn arba atgal, o jį tvirtai sulaikius arba pakėlus nuo bėgių traukinys sustoja. Komplektacijoje yra 5 spalvotos veiksmo kaladėles prie bėgių, kad traukinys įjungtų garsinį signalą, įjungtų ir išjungtų šviesas, sustotų ir pasipildytų degalų atsargas, pakeistų kryptį ir visiškai sustotų vaikams pageidaujant. Tai čia vaikui žaidimas tampa toks įdomus, jog nespėja keisti tų “kaladėlių” ir traukinio veiksmų. Taip pat šiame LEGO DUPLO rinkinyje yra traukinių stotis, anglių verstuvas, 2 DUPLO figūrėlės ir gyvūno figūrėlė bei paprasti traukinių bėgiai, kas vaikui suteikia dat daugiau smagių pramogų žaidžiant su traukiniu. Ir nepatikėsite!!! Viską vainikuoja – programėlė, kurią galite atsisiųsti į telefoną ir valdyti traukinį nuotoliniu būdu! Juk vaikams šiuolaikinės technologijos yra viskas, tad LEGO kūrėjai tikrai pasistengė dar labiau sudominti vaikus.

Pabaigai…

Tai, kad laiko žaidimui su vaikais trūksta, manau, gali pripažinti kiekviena šeima. Tačiau nebijokite ieškoti bendrų veiklų, juk tikrai įmanoma atrasti kažką bendro – kas patiks tiek tėvams, tiek vaikams. Žaidimas kartu – tai labai svarbi vaiko gyvenimo dalis, kuri suteikia teigiamą poveikį santykiams, gerovei ir laimei sukurti.

 

RAŠYTI KOMENTARĄ