8 PRIEŽASTYS KODĖL VERTA RINKTIS LEGO DUPLO?

Kiekviena mama žino, jog žaidimai yra labai svarbūs vaiko raidai bei kūrybiškumui. Vaikų raidą tiriantys specialistai gali tik patvirtinti, jog naujų įgūdžių vaikai įgauna ir su aplinka susipažįsta žaisdami. Šiandien norime Jums pateikti 8 priežastis, kodėl verta pirkti LEGO Duplo konstruktorius savo vaikams.

1. Lavinama vaizduotė ir kūrybiškumas. Turbūt niekas nepaneigs, jog būtent LEGO konstruktoriai suteikia valią vaizduotei. Vaikas yra priverstas pagalvoti ir iš spalvingų detalių kažką sudėlioti. Neretai yra sakoma, kad norint lavinti kūrybiškumą, labai svarbu kiekvieną kartą žaisti vis kitaip. Kad ir kaip vaikai bedėliotų detales, kad ir kokius statinius įsivaizduotų – su LEGO detalėmis galima išgauti viską. Vaikai gali konstruoti įvairiausius namus, bokštus, restoranus, žaidimų aikšteles, laivus, mašinytes, traukinius, visą augaliją (nuo gėlyčių iki miškų), gausu įvairiausių gyvūnėlių bei kitų personažų… Taigi, LEGO suteikia puikią galimybę kasdien kurti vis kitokius kūrinius. Kitaip tariant, vaikai turi puikią galimybę ne tik lavinti kūrybiškumą ir vaizduotę, bet ir nebus monotonijos ar nuobodulio. Konstruodamas, ardydamas, vėl iš naujo statydamas, vaikas įtvirtins savo žinias, mokysis priimti iššūkius ir siekti tikslo.

2. Tinka plačiam amžiaus spektrui. Teko nekartą pastebėti, jog nemažai žmonių galvoja, kad LEGO įdomus tik vaikams nuo 3 metų. Deja taip nėra – LEGO Duplo skirtas 1.5-5 metų vaikams. Net patys mažiausieji LEGO gerbėjai puikiai stato LEGO statinius, važinėja su LEGO mašinėlėmis, šeria LEGO liūtą LEGO mėsa, ir čiuožinėja su LEGO vaiku nuo LEGO čiuožynės.

3. Pažintis su spalvomis. Lego konstruktoriai pasižymi plačia spalvų gama. Reikia pabrėžti, kad ko jau ko, tačiau spalvų LEGO pasaulyje netrūksta – tik pažvelkite, kiek spalvų ir atspalvių jums siūlo Lego gamintojai. Tad nuo pirmųjų žaidimų su LEGO, galima pradėti mokytis ir spalvų pavadinimus. Vien jau išdėlioti visas detales pagal visas spalvas, vaikui bus smagiausias žaidimas, kurio metu mokysis, mąstys ir turės tikrą iššūkį! Be to, norint lavinti vaikų kūrybiškumą, spalvos užima irgi labai svarbų vaidmenį. Kuo spalvingesnis vaiko pasaulis, tuo linksmesnis ir žaismingesnis gyvenimas. Derinkite, rinkitės skirtingas spalvas kartu su vaiku ir pastebėsite, jog būtent jos jums leidžia įgyvendinti pačius įvairiausius kūrybos sprendimus.

4. Puikus laisvalaikio praleidimas kartu su šeima. Tenka neretai pastebėti, jog tiek vaikai, tiek tėvai mėgsta pasinerti į mobiliuosius telefonus, kompiuterius ar televizorių. O LEGO yra žaidimas, kurį dažnai galima žaisti su suaugusiuoju. Tad verta pastebėti, jog konstruodami kartu su savo vaikais praleisite puikų laiką ir suteiksite vaikams džiaugsmo. LEGO puikus žaidimas ne tik vaikams, bet ir visai šeimai.

5. Tinka ir mergaitėms, ir berniukams. Mergaitėms galima atrasti pilių, princesių, pasakų personažų, ligoninių, picerijų ir t.t. O berniukus nudžiugins automobilių aikštelės, policijos ir gaisrininkų parkai, zoo sodai ir dar daug daug kitų…

6. Gausi konstruktorių įvairovė. LEGO konstruktorių įvairovė tokia plati, jog galima išrinkti net išrankiausiam žaidėjui. Tikrai rasite rinkinį atitinkantį vaiko pomėgius.

7. Puiki kokybė. Kokybės standartai LEGO fabrikuose yra labai aukšti, tad LEGO kaladėlės visiškai patvarios. Dar neteko nei matyti, nei girdėti, jog jas būtų įmanoma sulaužyti ar kaip kitaip sugadinti. Tad drąsiai galėsite koliokcionuoti ir kaupti visus rinkinius.

8. Galima žaisti ištisus metus. LEGO nėra sezonins žaislas, jis gali džiuginti visus metus. Vasarą kieme – ant pleduko, žiemą namuose – ant kilimo.

brand_homepage_learn_from_duplo

RAŠYTI KOMENTARĄ