SPORTAS MAMAI IR VAIKUI SVEIKATINGUMO STUDIJOJE

Kaip žinia, sportas yra ypač svarbus moterims, siekiančioms po gimdymo atgauti jėgas bei buvusias formas ir visoms mamytėms, kurioms tenka didžiulis fizinis krūvis nešiojant, o paskui ir bėgiojant paskui savo mažuosius stebuklėlius! Todėl šią savaitę Dovilė ir Motiejus kviečia apsilankyti Šilainiuose įsikūrusioje “360 Sveikatingumo studijoje”.

Kur? “360 Sveikatingumo studija”, Kaunas

Kada? Antradieniais ir ketvirtadieniais (laikas gali keistis)

Veikla? kūną stiprinantys pratimai

Trukmė? Apie 45 min.

360 sveikatingumo centrasTreniruotės eiga

Treniruotės vyksta du kartus per savaitę erdvioje veidrodžiais puoštoje salėje ant jogos kilimėlių. Kiekvienas užsiėmimas yra unikalus, trenerė kūrybingai siūlo pačių įvairiausių pratimų, derina jogos ir pilateso elementus. Dirbama su įvairaus dydžio kamuoliais, svareliais, tiek ir naudojant savo kūno svorį. Treniruotėse gali būti tik iki 5 moterų, todėl galite neabejoti, kad kiekvienas netaisyklingai ar ne iki galo atliktas pratimas tikrai nepraslys trenerei pro akis. Taip pat, mažos grupės privalumas ir tas, jog trenerė, atsižvelgdama į kiekvienos moters fizinę būklę, individualiai pritaikys tą patį pratimą – vienoms pasiūlys lengvesnį, o kitoms – pasunkintą variantą. Be to, nuolatos galite konsultuotis su trenere, kaip pagerinti savo fizinę savijautą ir sutvirtėti. Treniruotė, kaip ir įprasta jogai ar pilatesui, nėra intensyvi, tačiau visus pratimus atliekant teisingai, tikrai maloniai pavargstama ir jaučiami rezultatai! Užsiėmimas kaip ir dera pradedamas ir baigiamas apšilimu. Eigoje didelis dėmesys skiriamas pilvo presui, mokoma, kaip taisyklingai atlikti pratimus, kad pilvo sienelės kuo greičiau grįžtų į savo vietas. Taip pat daug dirbama, siekiant sustiprinti kojas, stangrinti sėdmenis.

360 sveikatingumo centras1Vaikai užsiėmimo metu

Dar vienas šių užsiėmimų privalumas yra tas, jog treniruotės metu savo atžalas galite palikti šiame centre įsikūrusiame vaikų dienos centre! Tokiu būdu mama galės intensyviai ir produktyviai pasimankštinti, o mažylis smagiai praleis laiką bendraamžių, žaisliukų ir, žinoma, auklėtojų apsuptyje. Jeigu mama jaučiasi nedrąsiai savo vaikutį palikdama dienos centre, mažylis laiką gali leisti kartu būdamas toje pačioje treniruočių erdvėje. Čia vaikams bus pasiūlyta pažaisti su iš vaikų dienos centro atneštais žaislais! Tad žaisliukų, manau, nepritrūks ir ką nors išsirinks net ir pats išrankiausias mažylis!


Treniruotės privalumai

Puslapiai: 1 2

1 Komentaras

  • Eva

    Sveiki, kokio amžiaus vaikai priimami į priežiūrą kol mama sportuoja?
    Kur galima rasti užsiėmimų tvarkaraštį ir įkainius.
    Ačiū.

    7 sausio, 2019 at 15:15

RAŠYTI KOMENTARĄ