SPORTAS MAMA IR MAŽYLIS, MISIJA ĮMANOMA?

Kaip žinia, sportas yra ypač svarbus moterims, siekiančioms po gimdymo atgauti jėgas bei buvusias formas ir visoms mamytėms, kurioms tenka didžiulis fizinis krūvis nešiojant, o paskui ir bėgiojant paskui savo mažuosius stebuklėlius. Sportas kartu su vaiku – misija įmanoma? Apie tai, kokie užsiėmimai vyksta kartu su vaikais, mums pasakoja “Sveiko judesio” studijos įkūrėja – kineziterapeutė Toma Kreivenaitė.

Visų pirma, papasakokite apie save.

_AV68806Esu kineziterapeutė ir daug dėmesio skiriu laikysenai, skausmų prevensijai. Labai noriu padėti mamytėms tapti sveikesnėmis, gražesnėmis ir tiesesnėmis. Nuolatos primenu, kad mamos nėra tik mamos, jos taip pat yra nuostabios moterys bei žmonos, kurios turi rūpintis savimi. Dėl mažylių nešiojimų, kilnojimų, mamytės tampa asimetriškos, kas veda į stuburo iškrypimus, skausmus ir galiausiai neatitaisomą sveikatos žalą.

Dirbdama vyr. asmenine trenere, kineziterapeute, pastaruosius keletą metų taikau vieningą sistemą, apimančią fizinius pratimus, masažą ir mitybos kontrolę.

Ji leidžia nugalėti nugaros skausmus ir pakoreguoti laikyseną (kartais net išvengti chirurginio įsikišimo) paprastais, bet labai efektyviais fiziniais pratimais. Preciziškai atlikti masažai padeda puikiai jaustis tiesiog iš kart, o mitybos planas ne vienam grąžino šypseną žiūrint į veidrodį.

Man judesys – tai gyvenimo būdas, kuris pradeda patikti vos po kelių užsiėmimų. Kviečiu kartu išmokti valdyti savo kūną, jį geriau pažinti ir tuomet pradėti suprasti, ko iš tiesų jam labiausiai reikia.

Plačiau papasakokite apie užsiėmimus “Mama ir mažylis”, kokia tai treniruotė?

Užsiėmimai “Mama ir mažylis” skirti mamytėms, kurios neturi kur palikti savo mažųjų mankštos metu. Užsiėmimo metu mažylis žaidžia šalia mamyčių su kitais mažamečiais arba, jei labai pritrūksta mamos dėmesio, tai prisijungia prie mamos treniruotės. Mama gali ramiai sportuoti, nes žino, jog mažylis saugus ir laimingas šalia jos. Taip pat vaikas domisi kitais bendraamžiais ir leidžia mamai atsikvėpti mankštos metu. Stiprėja ryšys tarp mamos ir vaiko, kai vaikelis šalia, o nepaliekamas su aukle, kol mama mankštinasi.

DSC_3187-2

Pati studija: kokia ji? Kur randasi? Kodėl verta rinktis būtent jūsų studiją ir jūsų užsiėmimus?

Sveiko Judesio studija yra labai jauki, pasijusite kaip namie. Treniruotės metu būsite tik Jūs ir dar kelios mamos (vienu metu daugiausia iki 5  mamų). Studijoje atliekami įvairūs masažai mamytėms ir taipogi mankštelės ir masažai kūdikiams. Prie Jūsų grožio prisidės kosmetologė, kuri savo rankomis kuria stebuklus. Mitybos specialistė padės susigrąžinti galbūt išsiilgtas kūno linijas ar subalansuoti mitybą, kuri suteiktų daugiau jėgų. Viską galite rasti vienoje vietoje, Jums tereikia apsilankyti Sveiko Judesio studijoje ir tuo įsitikinti pačioms.

Studija randasi L. Asanavičiūtės g. 13b-60, Vilnius. Mankštelės vyksta du kartus per savaitę II ir IV.

Puslapiai: 1 2

RAŠYTI KOMENTARĄ