GERIAUSIAS ŠOKIŲ PARTNERIS – JŪSŲ KŪDIKIS!

Kiekviena mama savo mažyliui nori visko, kas geriausia. Kruopščiai renka maistą, domisi kokybiškomis sauskelnėmis, atidžiai renka drabužėlius, intensyviai domisi jų ugdymu bei laisvalaikiu. Tačiau tiek daug yra užsiėmimų, būrelių ir įvairiausių veiklų mūsų mažyliams! Begalė pedagogų ir įvairių sričių ekspertų. Kaip nepasimesti tarp tokio gausaus pasirinkimo? Kaip atsirinkti būtent tai, kas labiausiai priimtina jums ir jūsų vaikui?

Siekdami jums pagelbėti, pristatome naująją rubriką „Laisvalaikis su kūdikiu“, kurios herojai – mama Dovilė bei jos sūnelis Motiejus – yra pasiruošę išbandyti pačias įvairiausias sporto bei meno šakas vykstančias Kaune ir išsamiai apie jas papasakoti. Niekas nepaneigs, jog kokybiškai praleistas laikas su vaiku yra neįkainojamas. Norime, kad įveiktumėte visas savo baimes ir sužinotumėte apie įvairias ugdymo galimybes. Esame pasiruošę kuo plačiau apibūdinti veiklą vykdančias įstaigas, trenerius, aplinką bei patį užsiėmimą. Tai darydami tikimės, jog kuo daugiau mamų atras joms ir jų mažyliams pačią artimiausią veiklą bei puikiai praleis laiką. Tikimės, kad ši rubrika padės jums žengti pirmąjį žingsnelį!

GERIAUSIAS ŠOKIŲ PARTNERIS – JŪSŲ KŪDIKIS!

Kur? Kaunas, pas trenerę Leną Kovalcuk
Kada? Kiekvieną ketvirtadienį.
Veikla? Lotynų Amerikos šokiai
Trukmė? 1,5 val.

Kaip pasirinkau?

Viena, taip pat ir su savo partneriu, dabartiniu vyru, kelerius metus lankėme pramoginius šokius, todėl sužinojusi, kad kažkur Savanorių prospekte renkasi mamos savo vaikus saugiai įsidėjusios į nešynes bei judančios pagal lotynų Amerikos ritmus, nesusilaikiau ir nutariau kuo skubiau prisijungti. Mano pažintis su šia veikla prasidėjo, kai Motiejui buvo vos 8-ios savaitės. Nors buvau su pačiu mažiausiu mažyliu, tačiau Motiejus puikiai laikė galvą, todėl motiniška širdis jautė, kad vaikučiui būti nešynėje yra saugu. Taigi net septynis mėnesius, kiekvieną ketvirtadienį, kai tik galėdavau, vykdavau pajudėti, o kartu ir pabendrauti su puikia trenere, bei kitomis nuostabiomis mamomis.

Puslapiai: 1 2

RAŠYTI KOMENTARĄ