KAIP IŠGYVENTI CHAOTIŠKĄ MAMOS KASDIENYBĘ?

Esame įpratę, kad mamos visiškai atsiduoda šeimai ir užmiršta save. Pasirūpinimą savimi ir savo poreikiais neretai jos vis atideda vėlesniam laikui, nes… vaikai dar maži, namai netvarkyti, vyras per daug užimtas, negalima praleisti svarbių būrelių bei daugybės kitų dalykų. Visa tai kartojasi diena iš dienos, kol… rūpesčio „baterijos“ visai išsenka bei prireikia skubios, o gal net ilgalaikės pagalbos. Kur ir kaip mamos gali „pasikrauti“, kad suderintų ne tik visų poreikius, bet ir įgautų taip kasdienybėje reikalingų jėgų?

Viena iš nuostabiausių, labiausiai būsimų ir esamų mamų kokybiškam poilsiui pritaikytų vietų, turinčių išskirtinių bei Lietuvoje niekur kitur netaikomų programų, yra Birštone įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“.

Kuo šie SPA mineralų SPA namai džiugina ypatingą laukimo etapą patiriančias moteris ir jau tapusias mamomis?

Pasaulyje yra specialus terminas nėštukių kelionėms – „baby moon“. Tai tarsi medaus mėnuo prieš didžiuosius pokyčius. Apie 20 – 30 nėštumo savaitę, kol dar laisvai gali keliauti, moterys pradeda dairytis trumpų atostogų, kurių tikslas – pailsėti bei pabūti dviese su antrąją puse, mama, sese ar drauge.

Baby MOON SPA programa nėštukėms – tai dviejų nakvynių poilsis, kurį lydi atpalaiduojantys ir harmonizuojantys nugaros bei veido masažai nėštukei baseinų ir pirčių erdvės malonumai, gausūs ir skanūs pusryčiai, estetiška aplinka. Tai, ko reikia, kad besilaukianti moteris jaustųsi ypatinga, atgautų jėgas ir pasipildytų energijos visam laukimo laikotarpiui. 

„Laikas sau – labai svarbu. Tai ne egoizmas, bet būtina meilė sau, be kurios ir kito mylėti negalėsime“, „Sunkus darbas be poilsio visada veda prie nesėkmės“ – tai tik kelios iš šimtų, o gal net tūkstančių garsių psichologų, sėkmės mokytojų, filosofų pasakytų frazių, primenančių kiekvienam, kokia reikšminga vidinio pasaulio darnai yra atokvėpio akimirka.

LT_VMS_Baby_Moon_728x90px_20230321nn

Šiuolaikines mamas įpareigoja ne tik nuolatinis balanso ir tobulumo ieškojimas, bet ir siekis suderinti savo norus, karjeros interesus, poilsio galimybes, pomėgius, vyro bei vaikų poreikius (pastarieji dažnai paima viršų). Tobulybės siekimas mūsų visuomenėje – didžiulis. Jį sustiprina ir socialiniai tinklai, kur matome besišypsančių, laimingų, keliaujančių ir kažką ypatingo veikiančių šeimų nuotraukas. Ten, kaip yra pastebėjusi psichologė Ieva Šuipė, nematome pervargusių mamų, piktų tėčių, rėkiančių vaikų, o tai tikrai padidina spaudimą. Jis kyla ir iš to, anot specialistės, nes kaip niekad daug mokslinių tyrimų, literatūros, žinių apie tai, kokių tėvų reikia, kad vaikas užaugtų sveikas ir pasitikintis savimi. Tačiau dar XX a. viduryje garsus pediatras, psichoanalitikas Donaldas Winnicott‘as pasakė: kad vaikas užaugtų emociškai ir fiziškai sveikas, jam nereikia tobulos, užtenka pakankamai geros mamos. Tad, pradėti labiau save vertinti kaip moterį ir mamą tampa būtinybe, padedančia įveikti kasdienines kliūtis.

Nėra tokio dalyko kaip nedirbanti mama, todėl kiekvieną jų pirmiausia nusipelno dovanos sau – tokios, kuri turėtų prasmę ir džiugintu rezultatu. Ypatingo dėmesio jau sulaukė naujoji „Vytautas Mineral SPA“ programa „Pavasario atostogos“, skirta kokybiškam laikui, kurio tikslas yra atsigauti ir pasikrauti.  Gilus ir ramus miegas, rytinė mankšta, sveikatinimo procedūros, grynas oras, pusryčiai, mineralų gausa, nuostabus vakaras restorane. Pasisemkite naujų įspūdžių, leiskite sau atsikvėpti! Rekomenduojama visiems, kas nori rūpintis savo fizine forma, stiprinti sveikatą, atsipalaiduoti baseino ir pirčių erdvėje, pasimėgauti maistu ir kokybišku miegu. Pavasario SPA atostogos tai: klasikinis atpalaiduojantis ar tonizuojantis nugaros masažas,autorinė FLOW terapija,  neribotas apsilankymas baseinų bei pirčių erdvėje, pusryčiai kasdien, poilsis po SPA paslaugų Relax erdvėje su puodeliu gydomosios žolelių arbatos, grupinės mankštos baseine ir salėje, treniruoklių salė, laukas su knyga skaityklos erdvėje.

„Vytautas Mineral SPA“ kviečia atvykti mamas vienas, su vaiku, mama, aukle, bičiule. Juk laiminga mama – laiminga šeima!

RAŠYTI KOMENTARĄ