MES REKOMENDUOJAME! VIRTUVINIS KOMBAINAS “DELIMANO MULTIPRACTIC 7IN1”

Su “Delimano” prekės ženklu draugaujame jau ne pirmus metus. O iš atstovų vis gauname pasiūlymų išmėginti kažką naujo, kas mums, mamoms, galbūt palengvintų darbus buityje. Šį kartą gavau pasiūlymą išmėginti virtuvinį kombainą ir, žinoma, jei patiks, pasidalinti savo įžvalgomis su Jumis.  Patikėkit, išmėginus šį daiktą, nesupratau, kodėl sau nepasilengvinau gyvenimo ženkliai anksčiau? Tad kviečiu iš arčiau susipažinti ir aptarti “Delimano Multipractic 7in1” virtuvinio kombaino privalumus.

Multipractic 7in1 virtuvinis kombainas

Dažnai namus, šiuo atveju virtuvę, apkraunam dešimtim naudojamų prietaisų. Tas mane visada labai erzino, nes mėgstu idealią švarą ir nenukrautus virtuvės stalviršius, o spinetelėse irgi kartais pritrūksta vietos viskam. Tad visų pirmą, šis kombainas sužavėjo tuo, jog galėjau atsikratyti keletos nebereikalingų prietaisų, kurių vietą pakeitė tik vienas prietaisas.

Šis virtuvinis kombainas atstoja smulkintuvą, pjaustyklę, plaktuvą, sulčiaspaudę ir trintuvą. Tai galite paskaičiuoti kelių prietaisų aš atsisakiau, gavusi šį vieną.

Jis – universalus, daugiafunkcinis ir kompaktiškas virtuvės pagalbininkas. Mane labai nustebino, virtuvinio kombaino išmani technologija, kuri automatiškai reguliuoja prietaiso galią pagal tai, kokią funkciją pasirenkate. Šį prietaisą valdyti tikrai labai paprasta.

dl_multipractic_7in1_03

Tad ką su juo galime daryti?

Šis virtuvins kombainas, atlieka pagrindines, reikalingiausias ir kasdienines funkcijas gaminant maistą.

Smulkina/trina. Tai viena reikalingiausių funkcijų (bent jau man). Be vargo galiu ruošti trintas sriubas (noriu pabrėžti, jog produktus trinti reikia kambario temperatūros!!!), ruošti užtepėles, gaminti trintus, sveikuoliškus kokteilius. Beje, ši funkcija labai naudinga mamos, kurios pradeda primaitinti savo mažylius trintu maistu. Kam pirkti atskirą blenderį, kai gali turėti virtuvinį kombainą, kuris pagelbės gaminti trintą maistą mažyliui ir dar padės atlikti kitas reikalingas funkcijas.

Mala, tarkuoja ir pjausto. Nemeluosiu, šios funkcijos mano mylimiausios ir už jas aš tiesiog įsimylėjau šį kombainą! Pagaliau be vargo galiu ruošti įvairiausias salotas ir mišraines, nereikia vargti visko atskirai pjaustant su peiliu. Tai kažkas tobulo, viens du ir jau paruošta!

Taip pat dar atsirado viena naujovė mūsų maisto ruošoje! Jei reikėdavo maltos mėsos, visada ją pirkdavau jau sumaltą (kas mane erzindavo, nes juk nežinai ką ten iš tikrųjų sumala?). Na, o dabar, pati galiu pasirinkti kokią mėsą noriu malti ir, kombaino dėka, ją susimalu ir galiu ruošti skaniausius maltinukus.

Ir žinoma, tarkavimas! Nereikia jokios tarkos, nori sutarkuoti bulves – kugeliui ar blynams, morkas – salotoms ar sriubai, viską sumeti ir vieno mygtuko paspaudimu, turi sutarkuotas daržoves.

Maišo tešlą. Dažniausiai tešlą blynams ar kažkokiam pyragui ruošdavau Nutribulete. Bet šį kartą šią funkciją irgi jau galiu atslikti su šiuo virtuviniu kombainu.

Plakimas. Su šia funkcija galiu gaminti pertepimus ir kremus tortui, padažus, naminį majonezą.

Sulčių spaudimas. Na ir dar vienas privalumas, jog pagaliau be papildomos sulčiaspaudės galime išsispausti rytinių sučių sau ar savo vaikui. Tik viena pastaba, sultis galima spausti tik iš citrusinių vaisių.

dl_multipractic_7in1_04

Kaina?

Tai bene vienas iš svarbiausių aspektų, nes visi mes norime sutaupyti. Yprasta kaina – 99,90Eur, tačiau šiuo metu jam dar ir akcija, tad kaina –  79,90Eur. Kaina nėra labai didelė, tačiau nėra ir maža, bet pagalvojus kiek šis vienas prietaisas atstoja kitų prietaisų, suma sumarum sutaupyti galime tikrai nemažai.

Pabaigai…

Turbūt kiekvienai mamai yra tekę girdėti ar matyti reklamas apie virtuvinius kombainus, tik gal ne visos dar ryžtasi įsigyti ir išbandyti. Tad mes tikrai visu 100proc. galime rekomenduoti ir sakyti TAIP! Tai tas prietaisas, kuris palengvins maisto ruošą, sutaupysite laiko, energijos ir užims tik vieną vietą jūsų virtuvės spintelėje. Tik pačios geriausios rekomendacijos!

Virtuvinį kombainą rasite čia:

https://www.delimano.lt/multipractic-7in1-virtuvinis-kombainas/

RAŠYTI KOMENTARĄ