ATRADAU – REKOMENDUOJU! “BATŲ ERA” – BATAI MOTERIMS

Kadangi už lango prasidėjo lietus ir vėsus oras, o netrukus mus aplankys ir sniegas, speigas bei drėgmė – pradėjau ieškoti sau avalynės, tinkamos šaltuoju metų periodu. Tad kaip tarp tokios gausos išsirinkti tinkamą žiemos sezono avalynę ir kaip žiemą atrodyti stilingai? Straipsnyje pateiksiu savo atradimus, esminius faktus, kuriuos verta žinoti renkantis komfortiškus bei stilingus batus.

Kaip rinkausi?

batu era 2Kalendorinė žiema jau „ant nosies“. Iš spintų traukiami šilti paltai, iš batų dėžių – šilti žieminiai batai. Išsirinkti tinkamus batus atrodytų paprasta misija. Tačiau moterims ji neretai apkarsta, nes ne visuomet tai, kas gražu, yra patogu ir kokybiška. Prekybcentrių parduotuvių lentynos lūžta nuo batų pasirinkimo gausos, bet aš, mama, visada stengiuosi palaikyti kitų mamų mažus versliukus ir pieškoti kažko įdomesnio interneto platybėse. Daug reklamų pateikia Facebook su gražiausiom batų nuotraukom ir aprašymais, tad išsirinkti tikrai yra sunku. Palengvinti man užduotį padėjo šie trys batams keliami kriterijai: kokybė, stilius, patogumas.

Dažnai akį užkabindavo parduotuvės “Batų Era” siūlomi batai. Visada atitinkantys mano skonį ir neatsiliekantys nuo tendencijų. Dabar labai “ant bangos” įvairiausių stilių batai – “kerziukai”. Tad tikrai labai ilgai mąsčiau, daug kartų sprendžiau ir žiūrėjau į nuotraukas (visgi iš nuotraukų išsirinkti tikrai sunkiau nei matant batus ant savo kojų), galiausiai išsirinkau tris poras.

batu era1“Batų Era”

Šioje batų parduotuvėje siūlomas tikrai gausus batų pasirinkimas. Manau, joje gali apsipirkti net išrankiausios mamos, kelinačios didžiausius reikalavimus batams. Tad išsirinkti ir man buvo nelengva, nes akys raibo nuo visų batų. Kai jau tvirtai nusprendžiau, kurių batų noriu, susisiekiau su parduotuvės atstovais ir užsisakiau batus. Bendravimas buvo itin malonus, buvo pateikta visa norima informacija, atsakyta į tūkstantį mano iškeltų klausimų, padėta išsirinkti tinkamus dydžius, net galiausiai pati padėkojau už šitokią kantrybę bendraujant su manimi. Žinoma, iš pirmo karto nepavyko pataikyti su visomis trimis poromis. Vienus teko grąžinti atgal ir pasikeisti į kitus, nes netiko mano pėdai. Bet, tai nesukėlė jokio vargo. Priešingai, aptarnauta likau nuo a iki z… Tad tik pačios geriausios rekomendacijos parduotuvės darbuotojams!

batu era4Batai

“Batų Era” siūlo tik kokybiškus, odinius batus. Nenešioju jų dar labai ilgai, bet kokybė jau juntama vien batus paėmus į rankas. Batai lengvi, kas itin buvo aktualu man, kai su vaiku tenka nužingsniuoti nevieną kilometrą per dieną ir tikrai labai patvarūs. Žinoma, labai gražūs, jau komplimentų susilaukiau beveik iš visų draugių, nors čia skonio reikalas, bet matyt pataikiau. Kaina nei aukšta, nei labai žema, manau, atitinkanti kainos ir kokybės santykį. Beje teko pastebėti, jog tų pačių modelių batus, kitos parduotuvės siūlo už gerokai didesnę kainą, tad čia dedu pliusą Batų erai.

Kad batai ilgiau tarnautų

Kad ir kokius kokybiškus batus įsigytumėte, nepamirškite juos atitinkamai ir prižiūrėti. Nes, jei nebus tinkamos priežiūros, batai tikrai nebus ilgaamžiai. Kartu su žiemos sezono avalyne nepamirškite įsigyti ir jai tinkamų priežiūros priemonių. Visų pirma, naudokite impregnatorius. Daugelis mano, kad impregnatorius apsaugo tik nuo drėgmės, bet ne, apsaugo nuo: purvo, drėgmės, sniego, druskų, blukimo. Druskos – jeigu batus pažeidė druskos, svarbiausia, ilgai nelaukti ir kuo skubiau nuvalyti jas sausa arba drėgna medvilnine servetėle. Taip pat labai svarbu neužmiršti, jog batus reikia džiovinti! Džiovinkite kambario temperatūroje, tik jokiu būdu nedžiovinkite sušlapusių batų ant radiatorių ar kitų džiovintuvų. To griežtai nerekomenduojama – batų padas gali atsiklijuoti, o oda raukšlėtis ir kietėti. Gera batų priežiūra, prailgins ir batų tarnavimo laiką.

Sekite Facebook: https://www.facebook.com/batu.era.siauliai/

Fizinę parduotuvę rasite adresu: Vilniaus g. 212,  Šiauliai

RAŠYTI KOMENTARĄ