KUR ILSĖTIS PAJŪRYJE? MŪSŲ ATRADIMAS POILSIAVIETĖ – “RAMIOS BITĖS”

Kokios atostogos be jūros, smėlio ir saulės? Keletą dienų nusprendėme praleisti prie mūsų mylimos Baltijos jūros. Tačiau išsirinkti kur gyventi – tapo labai sunkia misija… Taigi, kur atostogauti šeimai su vaikais? Kokią vietą išsirinkti? Į ką atkreipti dėmėsį, jog atostogos taptų malonumu ir vaikams, ir tėvams? Šiandien pasidalinsime savo įžvalgomis ir atradimu.

Oras ir atostogų planavimas

Mes, visada stebime orus, vis dėlto vykstant prie mūsų mylimos Baltijos jūros, niekad negali tiksliai žinoti, kokie orai užklups. Tad norisi pasiplanuoti atostogas tada, kai bent jau orų prognozės pajūryje rodys saulę. Bet, kadangi ši vasara lepina karščiu, tai su oru “neprašovėm”. Nors tikrai labai dažnai prie jūros vistiek šviečia saulė ir gali šiltai gulėti kopose.

18588702_1902856599927959_6113048620757747333_o

Kur atostogauti?

Visų pirma, vertėtų susidėlioti prioritetus kas Jums patiems yra svarbu, jog vieta kur atostogausite, atitiktų visus Jūsų lūkesčius. Mūsų atveju, prioritetas buvo, jog vieta būtų kažkur atokiau nuo Palangos ar Šventosios, jog pajūryje nereikėtų lipti vieni kitiems ant galvų (norisi erdvės tiek vaikui, tiek mums patiems). Vieta būtų draugiška šeimoms su vaikais, turėtų daug atrakcijų, būtų su terasa ir uždara teritorija. Na, ir, žinoma, adekvati kaina (juk nepaslaptis mūsų pajūryje kainos kiek “išpūstos”). Mūsų visus keliamus kriterijus atitiko “Ramios bitės” poilsio rezidencija. Tad ilgai nieko nelaukę – atostogas užsisakėme ten.

3

“Ramios bitės”

Kur? „Ramių bičių“ poilsio rezidencija įsikūrusi prie pat Palangos miesto, Kunigiškių gyvenvietėje.

Aplinka. Visa poilsiavietė yra uždara ir privati, kas itin aktualu turint vaikų. Svetimi asmenys į ją papulti galėtų tikrai sunkiai. Teritorijos viduje turi labai didelį kiemą, kuriame įrengta didelė vaikų žaidimų aikštelė. Šiai žaidimų zonai galėtume drąsiai duoti 10 balų įvertinimą! Nes joje pramogų ras tiek mažiausi poilsiautojai, tiek jau ūgtelėję, o gal net ir patys tėvai! Joje rasite didelį batutą, smėlio dėžę, vaikų namelį su mini virtuvėle, supynes, karstynes, mini futbolo vartus ir labai didelę teritoriją lakstymui lauke.

Visi nameliai turi įrengtas jaukias privačias terasas, kuriose galėsite ramiai stebėti žaidžiančius vaikus žaidimų aikštelėje, kepti mėsytę ir smagiai ilsėtis. Taip pat kieme rasite dviračius tiek vaikams, tiek suaugusiems, ir dar vaikams daug įvairių mašinėlių, paspirtukų ir kitokios technikos….

Nameliai. Namuko dydį galite rinktis pagal poilsiautojų skaičių: dviviečiai, keturviečiai, šešiaviečiai. Mes rinkomės keturvietį, nes esame trise. Namelyje rasite jaukią nedidukę svetainę su virtuvėle, miegamasis – tėvams, vaikučių kambariukas su dviaukšte lova. Visi namukai įrengti šiuolaikiškai, turi įrengtus kondicionierius, visos detalės iki smulkmenų apgalvotos, juose rasite viską, ko reikia buičiai ir net menkiausius dalykus, tokius kaip pvz.: kava, cukrus, aliejus, prieskoniai, balti rankšluoščiai, net plaukų džiovintuvas!!! (kaip, kad geriausiame viešbutyje).

Poilsis

Nuo poilsiavietės iki jūros maždaug 700 metrų atstumas, ramiu žingsneliu ir jau prie jūros! Kadangi mus lepino karštas oras, dienas smagiai leidome pajūryje, o vakarus – namelio terasoje bei žaidimų aikštelėje. Su vyru vis juokavome, jog čia tikrai ta vieta, kur gali ramiai atsipalaiduoti. Sėdi ramiai terasoje ir matai smagiai žaidžiantį savo vaiką. O ir vaikų ten labai daug, tai draugų ir pramogų mūsų sūnui tikrai netrūko! O svarbiausia, nebuvo jokio “zyzimo”, kad neturiu ką veikti. Tuo tarpu mes, galėjome ramiai ilsėtis ir mėgautis ramybe.

Pabaigai…

“Ramios bitės” poilsio rezidencija dirba ištisus metus, tad ten galima vykti betkada panorėjus. Juk atostogaujame ne tik vasarom ar ne? Kartais nuo kasdienybės norisi pabėgti tiesiog neplanuotai, o jūros norisi ir rudenį, ir žiemą, ir pavasarį. Jei nutiktų taip, jog poilsio metu būtų blogas oras ar tiesiog esant poreikiui, administracija mielai suteiks nuolaidas į Palangos atostogų parką (25-50% nuolaida). Taip pat gali pasiūlyti nuolaidas ir į Batutų parką, esantį Basanavičiaus g. Palangoje.

Laikas su šeima yra pats vertingiausias, o pačias geriausias atostogas galime tikrai susikurti ir Lietuvos pajūryje. Mėgautis grynu oru, pušų šlamesiu, šokinėti per bangas ir klausytis jūros ošimo… Tam tikrai labai siūlome atsakingai rinktis tinkamą vietą, kurioje galėsite ramiai atostogauti kartu su savo vaikais.

Daugiau info: http://www.ramiosbites.com

Facebook: https://www.facebook.com/ramiosbiteshotel/

 

 

RAŠYTI KOMENTARĄ