DRABUŽIS, KURĮ ĮSIMYLĖJAU

Ne paslaptis, jog dabar dominuoja greitoji mada, t.y. greitos bei itin vartotojiškos drabužių tendencijos. Žmonės linkę pirkti dažnai ir pigiai, į drabužio sudėtį bei kokybę kreipdami mažai dėmėsio. Tačiau aš visada buvau linkusi įsigyti vieną daiktą, bet kokybiškesnį, jog galėčiau juo džiaugtis tikrai ne porą mėnesių, o kaip tik, gal net kelerius metus. Šiandien noriu Jums papasakoti ir pasidalinti savo džiaugsmu, kaip iki šiol nesigailiu atradusi ir įsigijusi būtent tokį rūbą, o tiksliau, “ROBI AGNES” populiarųjį kardiganą. Tai – tas drabužis, kuris moteriai išties gali tapti nepakeičiamu.

Kodėl jis?

Kaip jau ir minėjau, manęs niekad nežavėjo greitoji mada. Mano spinta nėra perkrauta “milijonais” drabužių, prieš kažką įsigyjant visada gerai apgalvoju: su kuo derinsiu, kada dėvėsiu ir ar tikrai tas drabužis man yra reikalingas bei praktiškas.

2018-09-20_006_webTaip ilgai svajojau žiūrėdama ir žiūrėdama nuotraukas ar atsisukdavau gatvėje pamačiusi merginą su “ROBI AGNES” populiariuoju pynių kardiganu. Turbūt nepameluosiu, jog reta moteris nėra girdėjusi šio lietuvių prekės ženklo, gerai žinomo dėl savo aukštos kokybės ir įdomaus, bet tuo pačiu universalaus dizaino mezginių. Mane žavėjo minėto kardigano stilius, spalvos, originalumas ir natūrali sudėtis. Atrodo nieko tokio išskirtinio nesu mačiusi iki šiol. Tačiau kaina visada gasdindavo, tikrai, nemeluoju! Bet yra kažkoks posakis, jei nesiliauji galvojusi – vadinasi tau to daikto TIKRAI reikia. Taip matyt buvo ir man, jog vieną dieną, nieko negalvodama, paėmiau ir nusipirkau.

Tačiau, tai irgi nebuvo labai lengva misija, nes reikėjo išsirinkti ir spalvą! Kiek teko matyti, šio kardigano populiariausios spalvos buvo smėlinė ir tamsiai pilka, bet aš nenorėjau tokių, kaip turi “visos”, norėjosi kažko gaivaus. Tad išsirinkau rožinę, mėtinę ir šviesiai pilką (tarp kurių niekaip nepavyko apsispręsti), o tada leidau pasireikšti ir savo vyrams, kurie vienareikšmiškai buvo už mėtinę spalvą. Tad kas gi man beliko? Pirkau mėtinį ir jį įsimylėjau, bet tikiuosi greitu metu savo kolekciją dar papildysiu ir rožine spalva.

Dabar galėsite šypsotis, tačiau kai gavau kardiganą, jis dar ilgai gulėjo ir puikavosi gražiai supakuotas mano spintoje. Turbūt tas moteriškas taupumas, jog gražius daiktus vis “taupome”. Kol galiausiai vieną vakarą vyras iš manęs pradėjo juoktis ir erzinti, kad taip norėjau, o nenešioju. Tad tą patį vakarą jau puikavausi jį apsirengusi. Taip ir nepaguldžiau jo atgal į spintą – vasarą, pavasarį ir rudenį, tai buvo mano numeris vienas drabužis vėsiais vakarais. Tiesą pasakius pats mylimiausias drabužis, kuris tapo nepakeičiamu. Ne striukė, ne kažkoks džemperis, ne švarkelis, o visur kur keliauju renkuosi jį. Atrodo gali dėvėti tik džinsus ir paprastą maikutę, o užsidėjus ant viršaus kardiganą – tave jis pavers pačia stilingiausia ir išskirtine. Puikiai tinkantis ir kasdienai, ir pasipuošti prie žavios suknelės. Ir tai ne tik grožis, patogumas, išskirtinumas, bet ir labai praktiškas drabužis, kuris tikrai galėtų puikuotis kiekvienos moters spintoje.

2018-09-20_007_web

Priežiūra

Matyt, nepasakysiu nieko naujo, bet visgi jei norime, jog mus drabužis džiugintų ne vienerius metus, reikia būtinai jį tinkamai prižiūrėti. Pati esu jau ne kartą tuo įsitikinusi ir pasimokiusi, kai natūralios vilnos drabužį įmeti į skalbimo mašiną, o iš jos ištrauki lėliukui tinkančio dydžio drabužėlį… Manau, tokių patirčių turime kiekviena! Tad dėvint iš natūralių siūlų pagamintus drabužius, nepatingėkite pastudijuoti priežiūros etiketės ir, be abejonės, būtinai griežtai laikytis visų gaminio priežiūros etiketėje nurodytų reikalavimų. Gamintojas ne veltui nurodo gaminio priežiūros ženklus bei pateikia jų aprašymus. Pavyzdžiui, jeigu etiketėje yra nurodoma, jog megztinį skalbti draudžiama, tai jokiu būdu ir nedarykite to. Turime suprasti, jog jeigu nesilaikysime nurodytų priežiūros reikalavimų, rizikuosime, jog gaminys tiesiog praras savo išvaizdą arba apskritai nebebus galima jo dėvėti.

robiTaip pat, labai svarbu yra ne tik tai, kaip megztinis yra dėvimas, bet ir tai, kaip jis yra laikomas namuose. Daugiausiai randu patarimų megztinius kabinti ant neslidžių plačių pakabų, o tokių pakabų neturint, vietoj drabužių kabinimo ant tam nepritaikytų pakabų, nuo kurių atsiranda megztinio deformacijos, geriau laikyti juos tiesiog sulankstytus spintos lentynoje. Įdėję į spintą ryšulėlį levandų, megztinį apsaugosite dar ir nuo kandžių.

Ir vis dėlto, kad ir kaip mylėtume savo mylimiausius megztinius ir kaip dažnai norėtųsi juos dėvėti, turime atminti, jog visgi ir jiems reikia leisti pailsėti bei “atsigauti”. Šitaip besirūpinant megztiniu širdžiai miela draugystė galės tęstis ir džiuginti išties ilgai.

Foto: https://saules-pieva.lt

ROBI AGNES mezginius galite apžiūrėti čia:

https://robi-agnes.com/

 

1 Komentaras

  • Dovile

    Pati turiu 2 Robi Agnes megztinius (juoda ir pilka),kurie mane lydi visur ir visada! esu labai patenkinta ne tik kokybe, dizainu bet ir konfortiskumu. Noreciau dar vienos spalvos, labiau vasariskos si karta:)

    22 vasario, 2019 at 0:46

RAŠYTI KOMENTARĄ