APŽVALGA! MOBILI VIDEO AUKLĖ – BEABA ZEN PREMIUM

Ar žinojote, jog nuo šiol Jūsų kūdikėlis gali būti ramiai ir saugiai paliktas miegoti savo lovytėje ar vežimėly? Čia mums į pagalbą atkeliauja super nauja technologija – mobili auklė. Tuo tarpu, kol vaikelis miega, mes ramiai galime užsiimti savo darbais, o mobili auklė nuolat stebės vaiko aplinką ir informuos tėvelius, kai vaikeliui mes būsime reikalingi. Šiandien noriu plačiau Jums papasakoti apie Beaba Zen Premium video mobilią auklę ir jos privalumus.

Augindama pirmagimį, tokio įrenginio neturėjau, tuo metu buvo tik garsinės mobilios auklės, tad po tiek metų susilaukus antrojo vaiko iš kart sakiau, jog būtų ramu paliekant miegantį kūdikėlį – būtina turėti video auklę. Ir tai buvo vienas geriausių mano sprendimų. Net iki šiol (mažylei jau beveik 10mėn), ši Beabos auklė mūsų namuose yra pilnai naudojama visu 100proc. Šį prietaisą kiekvienai mamai siūlyčiau įtraukti į “must have” sąrašą.

930330_product_amb_1

Beaba mobilios auklės susideda iš dviejų dalių – vadinamojo ,,vaiko modulio“ ( kamera ir mikrofonas) ir ,,tėvų modulio“ (Ekranas – stotelė). Vaiko modulis perduoda vaizdą ir garsą į tėvų modulį.

Beaba auklės veikia tiesioginiu ryšiu, tad namuose galite stebėti mažylius per ekraną. Šios auklės didžiausias išskirtinumas, dėl kurios ją ir reiktų rinktis, kad galima atsisiųsti specialią programėlę ir prie jos prisijungti per internetą iš bet kurios pasaulio kampelio. Neįtikėtina ar ne? Dar vertėtų atkreipti dėmesį, jog ,,vaikų modulis“ neturi vidinės baterijos, tad turi nuolat būti prijungtas prie maitinimo, BET! Vaiko dalis turi USB jungtį, todėl galima pajungti prie kompiuterio, o taip pat galima pajungti išorinę bateriją ir tada ši dalis taip pat tampa pakankamai mobili – retai kuri rinkoje esanti video auklė turi šią galimybę. Tuo tarpu “tėvų modulis” yra įkraunamas nuo ličio baterijos – iki 4 val. nepertraukiamo veikimo, pertraukimo – apie 8 val.

Svarbūs Beabos mobilios auklės privalumai

md-930331-beaba-zen-connect-premium-video-baby-monitor-white-16548668989Labai noriu išskirti didžiausius auklės privalumus. Pirmiausia, tai 360 laipsnių kampu besisukanti kamera, valdoma nuotoliniu būdu – horizontaliai ir vertikaliai, taip pat kamera turi priartinimo funkciją. Tokiu atveju galite stebėti vaiką betkokiu kampu ir betkokiu atstumu. Jei kyla kažkokių dvejonių, visada vaizdą galite priartinti.

Galimybė įrašyti video, paveiksluoti.

Abipusis komunikavimas: pasinaudoję mikrofono mygtuku, galėsite per kamerą kalbėti su mažyliu ir taip padėti jam nurimti. Šiuolaikiniams tėvams didelis privalumas, jog vaiko prietaisas turi integruotas lopšinių melodijas, taip pat ir baltąjį triukšmą. Tad, jei matote, kad mažylis budinasi, savo modulyje galite įjungti norimą garsą ir mažylio modulyje jis tuoj pat pasigirs ir padės mažyliui užmigti.

Infraraudonųjų spindulių naktinio stebėjimo funkcija leidžia matyti mažylį ir tamsiu paros metu. Tokiai mobiliai auklei tamsa ne kliūtis, tad net tamsoje galima puikiu vaizdu stebėti mažylį. Su tokia funkcija šį mobili auklė bus naudojama ištisus metus, net kai vaikutis išsikraustyts į savo kambarį. Galima drąsiai palikti įjungtą kamerą per naktį ir visada tieisogiai matyti bei girdėti savo mažylį ramiai miegant savo lovoje.

Prietaisas skleidžia garsinį signalą, jums būnant toliau nuo prietaiso, tad galėsite nevaržomai judėti po namus ir būti įsitikinę, jog išgirsite, kai Jūsų mažylis prabus, sujudės ar išleis kokį garsą. Labai didelis privalumas VOX funkcija, kuri reaguoja į vaiko judesius, tad garsinis signalas įspėja apie betkokį mažylio judesį irgi.

Prietaisas leidžia stebėti vaiko kambario temperatūros ir drėgmės pokyčius. 

Šiuolaikiška mobili auklė labai dažnai pasižymi kur kas platesnėmis galimybėmis nei tik reagavimas į vaiko verksmus ir judesius. Ši Beabos mobili auklė leidžia stebėti kambario sąlygas.

Nuotolinio termometro naudingumas nereikalauja išsamių argumentų. Maži vaikai yra labai jautrūs temperatūros pokyčiams, todėl vertėtų pagalvoti apie mobilią auklę, kuri informuoja apie temperatūrą. Oro drėgmės klausimas taip pat labai svarbus. Ypač šildymo sezono metu oras vaiko kambaryje gali labai išsausėti. Sausas oras apsunkina mažylio miegą ir sukelia jam nepatogumų (išsausėjusi gerklė). Turint galimybę realiuoju laiku stebėti oro drėgmę kambaryje, galima greitai reaguoti į pokyčius.

a19c684cf50bd81e7a24fedf7dfdd2d4Taigi, kodėl verta rinktis auklę su vaizdo funkcija?

Kokį modelį rinktis, sprendimas priklauso tik nuo individualių poreikių. Tačiau noriu pabrėžti, jog auklės su kameromis siūlo didesnį saugumą. Tik vaizdo pagalba, visada tiesiogiai galima stebėti ir matyti savo mažylį. Tai ne tik privalumas pamatyti, kada prabudo ar muistosi, bet tai vienas didžiausių privalumų, kai vaikutis pradeda vartytis, ropoti – taip saugiai matysite, jog neišliptų ir neiškristų iš lovos. Vaiko stebėjimo per kamerą funkcija suteikia galimybę patikrinti, ar vaikas kartais neguli be antklodės, netyčia neuždengė veido pagalve ar antklode, net pvz, pamatyti, kai pameta čiulptuką ir greitai nubėgti jį įdėti atgal. Na, man kamera yra visiškas pagalbininkas matyti betkokį mano vaiko judesį ir žinoti, kada jau aš esu reikalinga savo vaikui.

Auginkimiai ramiai ir saugiai savo vaikučius.

Daugiau info Jums suteiks oficialūs Beaba prekės ženklo atstovai Lietuvoje:

https://www.kinderland.lt/mobilios-aukles-lempos/23829-beaba-video-aukles-zen-premium-3384349303303.html

RAŠYTI KOMENTARĄ