VAIKIŠKOS KUPRINĖS Į DARŽELĮ IR LAISVALAIKIUI

Vaikiškos kuprinės darželinukui turi būti kokybiškos ir žaismingos, tik tuomet vaikai kur kas mieliau keliaus į darželius. Kadangi augdami mažyliai tampa vis labiau nepriklausomi, jau įsitikinome, kad jie mieliau susipakuoja savo daiktus į žaismingas ir patogias kuprines. Nors išvaizda neabejotinai yra svarbi, tačiau tėveliai padėdami išsirinkti kuprinę turi vaikui užtikrinti, jog vaikiškos kuprinės būtų ne tik dailios, bet ir patogios. Apie kuprines darželinukams ir laisvalaikiui, šiandien mums pasakoja parduotuvės “LUKLA” atstovai.

Renkant kuprinę darželinukui, labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

  1. Kuprinės dydis;
  2. Patogumas;
  3. Išvaizda.

Kad vaikui patiktų, kad jis norėtų kuprinytę nešiotis ir, kad ji jam būtų patogi, ne per didelė, dar priklauso nuo to, ką norėsite ten sudėti. Mažiausios kuprinytės vaikučiams nuo 1 iki 3 metų yra 1,5–2 litrų talpos, kad tiktų mažylio nugarai, o sveria 150–200 g. Vaikams nuo 3–4 metų siūlomos didesnės – 6 litrų talpos kuprinės (sveria apie 240 g). Jose tilps ne tik žaislas, bet ir priešpiečių dėžutė bei gertuvė. Taip pat labai svarbu, kad kuprinytė turėtų krūtinės dirželį priekyje, kuriuo susegamos petnešos, kad nešama kuprinė neslystų į šonus, stabiliau laikytųsi ir nešiotojui būtų patogiau. Pasiūloje yra kuprinių ir su atšvaitinėmis juostelėmis ar detalėmis, taip galvojant apie vaikučių saugumą.

Kokį kuprinyčių pasirinkimą galima rasti Lukla.lt?

ll-category-banner-disney-backpacks-1200pxMūsų parduotuvėje išties platus kuprinių pasirinkimas: nuo skirtų patiems mažiausiems, iki jau ūgtelėjusių mokyklinukų. Prekiaujame ir siūlome kokybę akcentuojančių, išbandytų gamintojų kuprines: anglų “Littlelife” ir vokiečių “Deuter”. Paaugliams į mokyklą tiktų ir dabar labai madingos skandinaviškos, spalvų gama akį džiuginančios “FjallRaven Kanken” kuprinės, arba itin funkcionalios, naujovišku dizainu pasižyminčios “Lowe Alpine” ir tos pačios ilgaamžiškumu pasižyminčios “Deuter” miesto kuprinės. Mūsų parduotuvėje akis gali paganyti ir tėveliai – ras ne tik miesto, bet ir žygių, kelioninių kuprinių.

littlelife-daypack-rutland-cycling

Kokias kuprines rekomenduojate patiems mažiausiems?

Mažyliams iki 3 metų siūlome gyvūnų, personažų ir klasikinio stiliaus kuprinytes. Gyvūnų, pvz.: drakono, krokodilo, boružėlės ir pan… Personažų: Minės, Mikio, Mikės Pūkuotuko kuprinytės puikiai tinka ne tik kasdienai, bet ir kai reikia kuo nors persirengti šventei ar renginiui. Kai kuriuos modelius puošia pelekai, uodegos, ausys ar sparnai, todėl jie dar tikroviškesni. Klasikinio stiliaus kuprinės, vis tiek traukiančios akį savo spalvomis, patiks vaikams, kurie labiau nori panėšėti į suaugusiuosius ir turėti „rimtesnę“ kuprinę.

Visos kuprinės vieno skyriaus su dideliu užtrauktuku, kad vaikui būtų lengva atsegti. „Littlelife“ kuprinės ypatingos dar ir tuo, kad beveik visos turi saitelį, kuris lengvai tvirtinamas prie kuprinytės ir taip pat lengvai nuimamas. Jis ypač naudingas, kai vaikutis dar tik pradeda vaikščioti ir jį reikia palaikyti ar prilaikyti, ar vietose, kur daug žmonių, kad jūsų mažylis nepasimestų.

Vaikams nuo 3 metų taip pat siūlome gyvūnų serijos arba „Deuter“ spalvotas 8, 10 ir 14 litrų kuprines, savo forma ir kišenėmis primenančios mums įprastas standartines kuprines. Didesni vaikai ir „turto“ turi daugiau, todėl kuprinės didesnės, jau su skyreliais ar kišenėlėmis. Beje, visose vaikiškose kuprinėse viduje yra vieta, kur galima nurodyti šeimininko vardą ir koordinates. Iš gyvūnų serijos taip pat galimi „Littlelife“ vaikiški lagaminai.

animal wheelie duffle - bee and dino1Pabaigai…

Kalbant apie vaikus, svarbu derinti grožį ir patogumą, nes, jei kuprinė vaikui nebus graži, jis nenorės jos nešioti ir ji greičiausiai atiteks tėvams arba broliui, ar sesei. O, jei bus nepatogi, po keleto kartų dėvėjimo irgi gali nebenorėti pats jos nešti. Gamintojų, kurių produkcija prekiaujame, parenkama talpa ir dydžiai vieno ar kito amžiaus vaikams paremti tyrimais ir patirtimi, todėl dažniausiai atitinka mažųjų turimus poreikius ir ūgį. Svarbiausia, leisti vaikui išsirinkti pagal jį, bet siūlyti rinktis tik iš kokybiškų, patogių prekių, prieš tai jau apgalvojus, ką norėsite, kad vaikas ten įsidėtų. Taip būsite patenkinti ir jūs, ir jūsų mažasis.

Daugiau info:

https://www.lukla.lt

Fizinę parduotuvę galite rasti adresu: Antakalnio g. 42, Vilnius

RAŠYTI KOMENTARĄ