CROCS – MYLIMIAUSIA VAIKŲ VASAROS AVALYNĖ?

Crocs – mylimiausia vaikų vasaros avalynė? Tikrai taip! Tai vienas pirmaujančių avalynės gamintojų pasaulyje, kuriantis unikalaus dizaino avalynę vyrams, moterims bei vaikamsIr ši žaisminga, ryškiaspalvė bei nuotaikinga avalynė be didelių pastangų užkariauja mažųjų širdis – Crocs basutės ne tik patogios, bet ir labai spalvingos, smagios ir madingos. Kokie jų privalumai? Būtinai papasakosime! Tai jau trečia vasara, kai Crocs karaliauja mūsų namuose, tad tikrai turime kuo pasidalinti.

Komfortiškos. Taip, jos labai komfortiškos ir patogios! Per trejus metus šios basutės nėra nei kartą nutrynusios – vos nuo pirmųjų kartų puikiai susidraugauja su mažomis kojytėmis ir leidžia patogiai mėgautis vasaros nuotykiais.

Lengvai derinamos. Crocs basutes lengva derinti prie daugelio drabužių, tad nereikia kiekvieną kartą galvoti prie kurios suknelės ar kelnių jos gali tikti. Taip pat Crocs basutės yra labai spalvingos, tad gali tapti ryškiaspalve bei labai žaisminga vasaros detale vaiko aprangoje!

Patogios apsiauti. Renkantis avalynę vaikams, labai svarbu, kad ji būtų patogi apsiauti – su Crocs basutėmis tikrai nekyla problemų ir vaikui ne tik lengva jas apsiauti, bet ir užsisegti. Tai yra labai svarbu skatinant vaiko savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi.

Universalios. Crocs basutės puikiai tinka tiek aktyviam laisvalaikiui, tiek kasdienai einant į darželį, laiką leidžiant mieste ar pas draugus. Su jomis mažiesiems tikrai patogu lakstyti ir džiaugtis vasara ne tik mieste, bet ir kaime ar pajūryje.

Lengvai prižiūrimos. Visos mamos žino, kaip vaikai nesaugo avalynės ir kartais pakanka vos vieno išėjimo į kiemą, kad grįžus jau tektų ją valyti – su Crocs basutėmis taip nutinka labai retai! Man patinka, kad jos nėra teplios, o jei ir išsitepa, labai paprastai ir greitai nusivalo, nereikia jokių specialių priemonių ar būdų, kad taptų vėl švarios.

Modeliai. Yra net keletas Crocs basučių modelių, kurių kiekvienas turi tikrai ne po vieną spalvinę gamą, tad išsirinkti vasaros mėgstamiausias labai lengva. Mes esame pamilę Crocband Sandal ir Swiftwater Mesh Sandal modelius. Pirmojo modelio basutės yra nepakeičiamos kiekvieną vasaros dieną, antrojo modelio basutes renkamės laiką leidžiant prie baseino, jūros ar ežero.

Mes tikrai sakome taip Crocs basutėms – jos žaismingos, lengvos, spalvingos ir tikrai patogios mažoms kojytėms! Kur jas rasti? Visų modelių ir spalvų basutės gyvena Open24 parduotuvėje – jų tiek daug, kad savo mylimiausias tikrai atrasite lengvai ir paprastai.

Crocs basutes rasite čia: https://www.open24.lt

Teksto autorė Berta Garuckė https://www.facebook.com/cukrinisavinelis.lt

RAŠYTI KOMENTARĄ