VERSLI MAMA: ŽIVILĖ IŠ “VIRVĖ STYLE” – MOKYTOJOS KARJERĄ IŠKEITĖ Į NĖRIMĄ IŠ VIRVĖS

Kas mums paprieštaraus, jog šiuo metu rankdarbiai sparčiai populiarėja ir vėl madingi! O neriančios mamos iš to kuria verslus. Šiandien susipažinkite su kauniete Živile, kuri augina sūnų, įkūrė originalių iš virvės nertų daiktų prekės ženklą – “Virvė Style”, rašo maisto tinklaraštį “Živilės skanėstai”, sportuoja ir viską sugeba suderinti. Didžiuojamės Jumis, nuostabios, veiklios, darbščios mamos!

Pradėkime viską nuo pradžių. Kaip kilo idėja pradėti nerti įvairius gaminius iš virvės? Kodėl pasirinktote būtent šią sritį? 

Nuo mažens buvau labai darbšti, smulkmeniška, gabi menams. Tačiau labiausiai tai išryškėjo, kai gimė mano sūnus ir jam buvo 2 mėn. Tuomet apsilankiau kursuose, būtent nėrimo, kas mane labai “užkabino”. Kodėl būtent tai, nes turbūt dažna mama ieško, kur sudėti vaiko daiktus. Pamaniau, kad bus puiki proga nusinerti daug krepšelių, kas išaugo į prekybą ir sukurtą paskyrą Facebook – “Virvė Style”. Šis užsiėmimas ramina, reikia labai sutelkti dėmesį, bet rezultatas visada atperka praleistą laiką.

Kuo užsiėmėte iki tol? Ar tai pirma Jūsų savarankiška veikla? Ar rankdarbiai visada buvo Jūsų mėgstamas hobi? 

Iki tol dirbau administratora universitete, kas mane džiugino ir tenkino. Esu baigusi mokytojos specialybę, visada ja norėjau būti, bet baigiau du aukštuosius per anksti, nes tuo metu nebuvo vietos kūno kultūros pedagogei. Taip ir baigėsi svajonė, beliko sportas, aktyvus gyvenimo būdas su šeima. Visos veiklos nėra susietos, o rankdarbiai, galiu pasakyti nebuvo pirmenybė niekada, bet šiame gyvenimo etape, tai užima mano pusę laiko, kita pusė – maisto gamyba. Esu ne tik “Virvė Style” puslapio įkūrėja, bet ir maisto blogerė “Živilės skanėstai”, kas mane irgi stipriai veža! Ši veikla atsirado anksčiau nei nėrimas ir, aišku, su maistu daugiau randi bendraminčių. Dvi veiklos, viena ramina, kita verčia pasitempti.

zivile (3)

Kaip gimsta idėjos ką nerti, iš kur semiatės įkvėpimo?

Idėjos gimsta iš įvairių internetinių puslapių, pirmi gaminiai gimė iš pačios noro puošti namus, sekančius – norodė užsakovės. Šiaip, kai neri, tai viskas gaunasi savaime, atrodo taip ir turėjo būti, visgi spalį suėjo 3 metai šiai veiklai. Mažais žingsneliais kopiu ir stengiuosi bei tobulėju.

Palaipsniui ir susikūrė visa daiktų kolekcija. Ką galima įsigyti iš „Virvė style”?

“Virvė Style” puslapyje galima įsigyti įvairių nertų krepšių su pom pom, odos imitacija, personalizuotus gyvūnų krepšius, o spalvų gausoje kiekvieni namai ras savąją. Nerti kilimai, patogūs plauti ir prižiūrėti, vaikai labai juos mėgsta. Stalo padėkliukai, labai patrauklūs naujiems namams bei artėjančių švenčių proga kaip dovana. Teko gaminti apyrankes, virtuvės, vonios daiktams susidėti krepšelius, ateityje nusimato daugiau naujų gražių naujienų.

Kuri Jūsų kuriama prekė yra pati populiariausia ir kaip manote, kodėl būtent ši? 

Priklauso nuo sezono, rudeniop būna kilimų metas, žiemos metu – krepšeliai ir stalo dekoras, vasarą – dauguma viskas. Pasirinkimą įtakoja aplinkybės, pastebiu, kad rudenį daug žmonių keliasi į naujus namus, žiemą šventės, vasarą tiesiog norisi puoštis ir puošti.

Ar užtenka pardavimams Facebook erdvės? Ar reklamuojatės kur plačiau? 

Dažnai dalyvauju projektuose, fotosesijose, kuriuose renkasi daug kūrėjų, daug žmonių, bet Facebook pagrindinė erdvė per kurią sulaukiu reklamos. Aišku, ir Instagramas, gaila juo naudojuosi ne taip ilgai.

69934373_629922414082616_6619882270700339200_nAr nepaskausta rankų neriant? Kiek laiko užtrunka pagaminti vieną gaminį?

Oj, būna ir puslių, bet iš esmės viskas gerai, matomai, kai myliu šią veiklą, tai viskas paprasta! O laiko sugaištu tikrai daug, priklauso ar tai kilimas, ar tai krepšiukas, bet galima nunerti per valandą, galima ir per mėnesį pagaminti.

Nėrimas, maisto gaminimas, šeima, laikas sau, kaip viską spėjate? Ar niekas nelieka dėl to nuskriaustas?s

Spėju viską, dar pridėčiau prie to, kad nemažai sportuoju tiek viena, tiek su šeima, tenka dalyvauti ir bėgimuose, kas vėl papildo ir leidžia naujai kurti. Kitiems gal atrodo neįmanoma, bet stengiuosi visur spėti, toks ritmas man patinka. Dažnai diena prasideda 6:00 ryto, o baigiasi vidurnaktį, ir atsisėst ar nueit pietų miego tikrai nėra laiko. Skubi, bėgi, kuri lauki rezultato ir taip toliau. Dievinu ką darau, kad atrandu save pamažu.

Kokia artimųjų nuomonė apie šias veiklas? Jie skatina, palaiko ar bando atkalbėti?

Artimieji tikrai palaiko, bet norėtų, kad rasčiau daugiau laiko sau.

Na ir pabaigai, ko norėtumėte palinkėti kitoms veiklioms mamoms/moterims?

Nesustoti, nepasiduoti, kas įdeda daug darbo ir pastangų – visada laimi!!!

Daugiau info Facebook: “Virvė Style” https://www.facebook.com/Virvė-Style

“Živilės skanėstai”: https://www.facebook.com/zivilesskanestai/

Galerija:

RAŠYTI KOMENTARĄ