VERSLI MAMA: VILANA SUKŪRĖ NATŪRALIOS KOSMETIKOS LINIJĄ

Vis daugiau mamų atranda ir pradeda domėtis natūralia kosmetika, taip nutiko ir Vilanai. Gavusi dovanų rankų darbo veido kremą, Vilana ryžosi sukurti savo natūralios kosmetikos liniją. Tad kviečiame savo skaitytojus iš arčiau susipažinti su dar vienos verslios mamos istorija bei prekės ženklu – “Vilana Natural Beauty”. Juk kiekvienai moteriai svarbu puoselėti savo natūralų grožį nealinant odos ir suteikiant jai ne trumpalaikį, o ilgalaikį teigiamą poveikį.

Pradėkime viską nuo pradžių. Kaip kilo idėja pradėti domėtis natūralia kosmetika? Ar šio verslo pradžia susijusi su motinyste? 

viųVieno gimtadienio proga iš artimo žmogaus gavau dovanų rankų darbo veido kremą, kurio efektas odai buvo stulbinatis, bet labai nepatiko kvapas. Tačiau vien ta mintis, kad tai yra natūralus produktas, mane be galo sužavėjo. Kuo daugiau apie tai galvojau, tuo labiau giliai širdyje jaučiau, kaip iš tikrųjų yra svarbu domėtis ne tik sveika mityba, gyvensena, tačiau ir puoselėti savo natūralų grožį kuo ekologiškesnėmis priemonėmis bei taip rūpintis savo sveikata ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Pradėjus domėtis išsamiau, likau tiesiog pakerėta, kiek daug teigiamų savybių mūsų odai ir plaukams gali suteikti pati gamta. Tą akimirką suvokiau, kad noriu pati sukurti kažką tokio, kas ne tik tiktų ir būtų saugu naudoti man pačiai, mano šeimai, mano vaikams, bet tuo pačiu galėtų pritraukti ir kitų moterų dėmesį ir taip paskatinti labiau susidomėti naturalia produkcija ir jos teikiamais privalumais.

Papasakokite plačiau, kokį pasirinkimą, produkciją klientas gali rasti pas jus? Kuo ji ypatinga? 

Esu sukūrusi “Vilana Natural Beauty” produktų liniją skirtą veido, kūno, plaukų priežiūrai: prausiklius, įvairius kremus, aliejines kaukes bei kitas priemones, skirtas saugoti ir puoselėti moters natūralų grožį nealinant odos ir suteikiant jai ne trumpalaikį, o ilgalaikį teigiamą poveikį. Visus produktus gaminu savo rankomis, kiekvieną kartą įdėdama daug meilės bei atsidavimo, tikėdama, kad natūralūs aliejai ir kiti iš gamtos išgauti ingredientai turi daug naudingesnių ir vertingesnių galių, puoselėjant mūsų odą ir plaukus. 

Kosmetiką šiandien naudojame ne tik dėl grožio. Tai, kad ji nekenkia – tai jau svarus privalumas. Šiais laikas moterys yra žingeidžios, reiklios, besidominčios ne tik kuo maitinasi, bet ir tuo ką tepa ant savo odos. O tai rodo vis didesnį susirūpinimą savimi, savo sveikata bei savo grožio puoselėjimu – kuo mažiau kenkiant ne tik sau, bet ir gamtai.

vi4

Kaip yra kuriama ir gaminama visa ši kosmetika? 

Tam tikra prasme jaučiuosi tarsi menininkė – kasdien tiesiog trykštu noru kurti ir realizuoti užgimusias idėjas. Drąsiai priimu naujus iššūkius, man nebaisu eksperimentuoti. Todėl, pirmiausia, visuomet pati išbandau visas naujoves ir, kai naujai sukurto produkto poveikis ir rezultatai mane pradeda džiuginti, visuomet duodu išbandyti savanoriams, artimiesiems, draugams, kurie įvertina, išsako savo pojūčius, mintis, išsako pastabas ar pagyrimus. Galiausiai, patobulintas produktas siunčiamas į laboratoriją, kur produkcija testuojama ir, jei šiam produktui suteikiamas sertifikatas, tuomet jau drąsiai naujieną pristatau ir savo klientėms.

VILANA MAKETAS1Kas jus labiausiai džiugina nuosavame versle?

Nuosavas verslas yra privalumas prieš samdomą darbą tuo, kad gali realizuoti savo, o ne kitų sumanymus. Nemanau, kad kažkas galetų dar labiau nudžiuginti mano širdį, motyvuoti nebijoti naujų iššūkių, ieškoti dar geresnių receptūrų kaip matymas, jog moterų, naudojančių natūralias priemones ratas tik didėja. Ir niekas manęs negali padaryti labiau laimingos, nei matyti spindinčias jų akis bei sulaukti nuoširdžių šypsenų, konstruktyvios kritikos ar šiltų žodžių bei pasiūlymų. O taip, klientai šiais laikais yra labai reiklūs, o turint nuosavą verslą, gali ir privalai visas nuomones vertinti pats ir tik nuo tavęs paties priklauso sprendimų priėmimas.

Gyvenate Škotijoje. Kaip pavyksta suderinti verslo reikalus tarp Lietuvos ir Škotijos? Kur vyksta visas darbas? Lietuva – Škotija?

Kadangi šiuo metu “Vilana Natural Beauty” produkcija galima įsigyti internetu, todėl nesvarbu, kuriame pasaulio kampelyje esi. Technologijos yra XXI amžiaus privalumas, tik belieka juo pasinaudoti. Be abejo, kartas nuo karto tenka skraidyti tarp Lietuvos ir Škotijos tam, kad galėčiau susitikti ir iki smulkmenų aptarti visus rūpimus klausimus ir naujas idėjas su žmonėmis, kurie padeda man šį verslą plėtoti ir siekti pačių geriausių rezultatų.

Ar tai, jog esate mama, jus daro sėkmingesne verslininke, o gal priešingai, tai netgi trukdo?

Vaikai – mūsų pati didžiausia laimė ir džiaugsmas, mūsų gyvenimo prasmė. Meilė jiems išugdo begalinę atsakomybę ir didžiulį norą stengtis ir daryti viską, kad jie jaustųsi laimingi. Stengiuosi savo vaikams įdiegti tikrąsias vertybes, kurios ne ant stalo dedamos, o į širdį įspaudžiamos. Siekiame, kad jie užaugtų atsakingais, mylinčiais žmonėmis, o kas kartą matydama, kad pastangos duoda vaisių, esi ne tik laimingesnė mama, bet ir laimingesnė verslininkė. Vaikai negali trukdyti, viską galima suderinti: tiek savo laiką šeimai, tiek karjeros siekimui. Viskas įmanoma, tereikia tik norėti. 

vi5Kokia mama esate? Kaip pavyksta suderinti darbą, laiką šeimai, trims vaikams bei sau? 

Busiu atvira, man visuomet šeima buvo ir bus pirmoje vietoje ir laikas, praleistas su jais, man yra neįkainojamas. Esu nepaprastai dėkinga likimui už gerą ir mylintį vyrą bei tris nuostabius vaikus, kurių buvimas šalia man suteikia gyvenimo prasmę ir beribės laimės jausmą. Esu labai dėkinga likimui ir už tai, kuris suteikia man išminties užsiimti tokia veikla, kurioje aš pati galiu paskirtyti laiką, skirtą darbui ir skirtą šeimai bei šiek tiek sau. 

Na ir pabaigai, ar siūlytumėte ir kitoms mamytėms daryti ir kurti kažką savo?

Vienareikšmiškai, taip!!!! Laiminga mama – laimingi vaikai ir šeima. Mylėkite save, kurkite, realizuokite savo mintis ir idėjas, siekite savo svajonių, tobulėkite ir darykite tai, kas jums suteikia visišką pilnatvės jausmą ir daro jus laiminga. Būkite įdomi sau ir tuomet būsite įdomi ir kitiems. Neegzistuokite, o gyvenkite – mėgaukitės gyvenimo skoniu iš didelės, krištolinės taurės.

Daugiau info: http://www.vilananaturalbeauty.lt

Facebook: https://www.facebook.com/vilana.naturalbeauty.9/

RAŠYTI KOMENTARĄ