VERSLI MAMA: CINCIN.LT – NEALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ IR KOKTEILIŲ NAMAI. TRIJŲ MAMŲ SĖKMĖS ISTORIJA

Šiandien, mūsų verslių mamų rubrikoje, net trys jaunos, verslios mamos herojės, įkūrusios cincin.lt nealkoholinių gėrimų ir kokteilių namus. Skamba įdomiai ar ne? Šarūnė, Ingrida ir Akvilė susipažinusios savo vyrų dėka tapo ne tik labai artimomis draugėmis, bet ir įkūrė nuosavą verslą. Moterys, ieškodamos kas galėtų pakeisti paprastą vandenį, atrado daug ir įdomių skonių ir taip, žingsnis po žingsnio gimė šauni verslo idėja. Tad šiandien apie draugystę, motinystę ir tikrai vertą istorijos verslą.

Pradėkime viską nuo pradžių, kuo Jūsų trijulė užsiėmė iki “CinCin.lt”atsiradimo? Gal verslo idėjų turėjote jau prieš tai?

Cincin.lt atsirado gimus vaikams, vaikų priežiūros atostogų metu. Na, o prieš tai, visos dirbome skritingose srityse: Šarūnė buvo projektų vadovė, Akvilė vadovavo administratorių komandai, Ingrida – strateginių tyrimų ir žinių valdymo vadovė.

Jeigu atvirai, jei kažkas būtų pasakęs, kad įkursime nealkoholinių gėrimų ir kokteilių namus – tikrai nebūtumėme patikėjusios, nes nieko neišmanėme nei apie verslą, nei apie nealkoholinius gėrimus. Mums be galo patiko mūsų darbai, kuriuose dirbome ir nieko keisti nenorėjome. Gal slapčia ir pagalvodavome, kaip būtų smagu turėti nuosavą verslą, bet tikrai negalvojome, kad kažkada šios slapčiausios svajonės taps realybe.

P1030556-Edit

Kaip susibūrėte į vieną komandą? Kas Jus visas tris kartu sieja?

Mes esam trys mamos, žmonos, draugės ir, žinoma, cincin.lt bendraįkūrėjos – Šarūnė, Ingrida ir Akvilė.

Viena su kita susipažinome savo vyrų dėka. Tapusios jų antrosiomis pusėmis – norėjome to ar ne, teko daug laiko praleisti kartu (šypsosi). Tačiau labai greitai suradome bendrų pomėgių ir veiklų. Mėgdavome susitikti ir rengti degustacines vakarienes, kur eksperimentuodavome ne tik su maistu, bet ir su gėrimais, taip išbandydamos ir atrasdamos naujus skonius. Mūsų susitikimai visada pilni daug skanaus maisto ir prie jų derančių gėrimų ar kokteilių bei, žinoma, pokalbių ir juoko.

Kodėl nealkoholiniai gėrimai? Kodėl būtent ši kategorija? 

20200919_213200Kaip ir minėjome anksčiau – Cincin.lt yra visiškai “mamiškas” projektas, nes jis gimė išėjus mums į dekretą. Skonių harmonija tiek maiste, tiek gėrimuose mums yra labai svarbi ir tikrai užima didelę mūsų gyvenimo dalį. Gal todėl, atsiradus mažiesiems, pradėjome ieškoti kuo būtų galima pakeisti vandenį (patikėkit, tikriausiai išbandėme visas įmanomas skirtingas variacijas kaip paskaninti vandenį, kad jis įgautų vis kitokį poskonį (šypsosi) ) ir vėl pasinerti į skonių pasaulį.

Didžiausias lūžis įvyko tada, kai Instagramas mirgėte mirgėjo nuo Aperol Spritz kokteilių nuotraukų. Na kas gi karštą vasaros dieną galėtų jam atsispirti? Nusprendusios išvykti trumpom atostogom prie jūros, sugalvojome pabandyti pasigaminti būtent šį kokteilį be alkoholio, kad turėtume ką romantiškiau gurkšnoti nei vandenį vakarais terasoje (šypsosi). Nuo to laiko kildavo daug įvairių minčių, kurias rašydavome tiesiog tiesiai ant terasos durų, su pasiskolintais iš vaikų flomasteriais, fiksavome idėjas ir kokteilių receptus, kuriuos norėtume sumiksuoti.

20210702_123519Pradėjus domėtis nealkoholinių gėrimų tendencijomis ir pasiūla užsienyje, supratome, kad Lietuvoje nealkoholinių kokteilių kultūra žengia dar tik pirmuosius žingsnius ir trūksta labai daug informacijos apie juos. Todėl pagalvojome, kad būtų visai smagu ir naudinga nealkoholinius gėrimus pasiūlyti ir kitoms mamoms ar visiems tiems, kurie dėl tam tikrų priežasčių nevartoja alkoholio. Nemažai nealkoholinių kokteilių ir gėrimų buvo išragauta ir primaišyta, kol suradome tuos vienintelius ir tobulus mums skonius nuo kurių ir pradėjome. Taip, palengva, su vaikais, skaniu maistu, kokteiliais ir daug juoko gimė cincin.lt – nealkoholinių gėrimų ir kokteilių namai, kuriuose iki šiol siūlome tik kruopščiai su meile atrinktus, išragautus ir mūsų pačių mėgiamus gėrimus bei kokteilius.

Papasakokite apie savo gėrimų asortimentą ir pasirinkimą.

Mūsų tikslas yra supažindinti visus, kad nealkoholiniai gėrimai yra ne tik putojantis vynas, baltas/raudonas vynas ir alus, bet ir visų alkoholinių gėrimų bei kokteilių alternatyvos, tokios kaip: viskis, džinas, romas, vermutas, burbonas, likeris, įvairios žolelių trauktinės ir pan., kurie ir tampa pagrindiniais ingredientais bei sudedamosiomis dalimis nealkoholiniuose kokteiliuose. Labai džiaugiamės galėdamos pasiūlyti paragauti populiariausių kokteilių: Aperol Spritz, Pina Colada, Cuba Libre, Džino su toniku ir daugelio kitų, nealkoholines versijas. Asortimento plėtrai skiriame labai daug dėmesio. Mums labai svarbu, kad gėrimas būtų ne tik skanus, bet ir “ne cheminis”, tiktų naudoti kokteiliams ir jiems priduotų skonio. Taip pat labai svarbu, kad nealkoholinis kokteilis būtų kuo panašesnis į originalią versiją su alkoholiu – toks gi ir tikslas! 0% – alkoholio, 100% laimės!

Kuo skiriatės nuo konkurentų? Įvardinkite savo privalumus.

P1041897-EditGalime pasidžiaugti, kad mes pirmosios ir kol kas vienintelės Lietuvoje, pasiūliusios nealkoholinių gėrimų paruoštukus – dovanų rinkinius. Skatiname žmones tapti savo namų barmenais ir kokteilius gamintis patiems! Prie visų reikalingų ingredientų pridedame ir išsamią instrukciją kaip lengvai ir greitai gėrimą pasigaminti namuose. Kuo reikia pasirūpinti mūsų klientams? Tik ledukais bei taurėmis, kuriomis labai tikimės, greitu metu galėsime pasirūpinti ir mes, nes nusprendėme asortimentą plėsti ne tik gėrimais, bet ir baro įrankiais, aksesuarais ir taurėmis. Dažniausiai sulaukiame padėkų ir pagyrų iš savo klientų už gėrimų kokybę ir greitą jų išsiuntimą – tai mūsų prioritetai.

Esate tryse, ar esate kažkaip susiskirsčiusios darbus? Kuri už ką atsakinga?

Tikriausiai būtų sunku dirbti, jeigu nežinotume kas už ką yra atsakinga ir nebūtume pasiskirsčiusios darbais. Tačiau neretai tenka darbus persiskirstyti iš naujo, juokaudamos sakome: “mamos planuoja, o vaikai juokiasi” (šypsosi). Tad gelbėjame viena kitą ir persidaliname darbus, kartais net įdarbiname ir likusius šeimos narius (šypsosi). O jeigu viskas vyksta pagal planą, tai Akvilę galite išvysti soc. tinkluose, su Ingrida maloniai pabendrauti telefonu ar el. paštu – ji dažniausiai ir užtikrina, kad gėrimai kuo greičiau pasiektų klientų namus, na, o Šarūnė atsakingą už verslo plėtrą ir naujų skonių paieškas.

Ar nekyla tarpusavyje barnių ir ar nekenkia draugystei bendras verslas kartu?

P1041180-EditBendros idėjos, laikas praleistas kartu – stiprina draugytę ir padeda pažinti vienai kitą iš skirtingų pusių bei pačioms atrasti savo paslėptus gebėjimus. Mes labai branginame viena kitą ir visada surandame geriausią bendrą sprendimą tiek versle, tiek asmeniniuose santykiuose. Atidarusios nealkoholinių gėrimų bei kokteilių namus, atrodo, apsigyvenom kartu ir tapome šeima. “Namų be dūmų” nebūna, bet vienintelis “dūmas” kol kas, su kuriuo susiduriame – kad ir kur susitiktume, kad ir ką beveiktume, išvengti pokalbių apie darbą – praktiškai neįmanoma (šypsosi). Dabar pradėjome net organizuoti susitikimus su sąlyga “šiandien laikas mums ir apie darbus nekalbėsim”!

Visos auginate vaikučius ir esate mamos. Kaip suderinate laiką sau, šeimai, verslui? Ar niekas dėl to nelieka nuskriaustas?

Mums šeima visuomet buvo ir bus – prioritetas. Viską suderinti nėra labai lengva užduotis, bet mamoms nieko nėra neįveikiamo (šypsosi). Būna visokių dienų, netgi savaičių, kai atrodo nieko nespėji ir soc. tinklų “Posts” ar “Story” prioritetų sąraše užima žemiausią poziciją. Laimei, pasibaigus toms “juodoms dienoms” ir “tamsiems debesims” nuplaukus, grįžtame prie savo darbų ir kuriame turinį toliau (šypsosi).  Stengiamės darbus kruopščiai planuoti ir prioritezuoti, kad laiko rastumėm ne tik šeimai, vaikams, verslui, bet ir mėgstamoms veikloms su draugais.

P1052246-Edit

Kokie pomėgiai, laisvalaikis lydi Jūsų šeimas uždarius darbo duris?

Visos trys be galo mėgstame keliauti! Žinoma, pastarasis “Covid laikotarpis” nebuvo labai “draugiškas” šiai veiklai, tačiau, kaip tik šiuo metu planuojame atostogas visos kartu su savo šeimomis. Taip pat mėgstame leisti laiką su draugais, gaminti maistą ir žinoma, skaniai pavalgyti (šypsosi).

Beabejo, turime ir savo mėgstamas veiklas, kaip leidžiame savaitgalius atskirai – Akvilė skaito daug knygų bei piešia, Ingrida – sporto entuziastė, na, o Šarūnė – atradusi slidinėjimo malonumą, tobulina savo įgūdžius!

Ir pabaigai, ko norėtumėte palinkėti kitoms veiklioms, galvojančioms apie nuosavą verslą mamoms, šeimoms, draugėms?

Nebijoti daryti tai, kas patinka, kur matote prasmę, nesvarbu, ką apie tai manytų kiti. Nebijoti slapčia svajoti, nes kaip sako mūsų patirtis – tokios svajonės išsipildo! Taip pat labai svarbu pradėti veikti DABAR! Ne rytoj, ne kitą savaitę, o šiandien – galbūt po truputį, tačiau eiti savo tikslo link! O kuriant verslą ne vienam – svarbiausia išsiaiškinti bei išsigryninti verslo tikslus, vertybes, kad kartu matytumėte ir judėtumėte viena krimtimi. Kalbant ir drąsiai išsakant savo nuomonę galima išspręsti didžiąją dalį iškilusių problemų! Sėkmės!

Daugiau info: 

https://cincin.lt

Sekite Instagram:

https://www.instagram.com/cincin.lt/

 

 

RAŠYTI KOMENTARĄ