VERSLI MAMA: „MAUfashion“ PALAIKO VAIKŲ LINIJOS KAMPANIJĄ „BE PATYČIŲ“ IR DALĮ GAUTO PELNO SKIRS JŲ FONDUI

Šiandien Lietuviško vaikų mados prekinio ženklo „MAU Fashion“ įkūrėja, dizainerė Jelena Taricina pristato 2017 – 2018m. rudens/žiemos kolekciją „#BEKIND“. Naujojoje kolekcijoje yra tyrinėjamas ir savaip interpretuojamas vaiko grožis, jo poreikiai ir vieta visuomenėje. Pagrindinis kolekcijos įkvėpimas – noras būti socialiai atsakingiems ir padėti visuomenei spręsti svarbią problemą – patyčias.

 „Vaikai dažnai patiria patyčias, tačiau mažai kas pagalvoja apie jų pasekmes. Jos turi daug neigiamos įtakos vaiko jausmams ir saviraiškai, jo ateičiai. Pati esu tai patyrusi ir atėjo metas apie tai kalbėti garsiai.“ – Lena

IMG_8861Naujoje kolekcijoje „MAU Fashion“ prekinis ženklas dalinasi/kalba tokiomis vertybėmis, kaip gerumas, pagarba sau ir artimui, tolerancija. Kiekvienas vaikas yra asmenybė, jis turi teisę būti savimi ir gauti kitų pagarbą ir meilę. Jie negali pasirinkti tėvų, odos spalvos ar religijos, bet jie gali būti savimi, užsiimti savo mėgstama veikla ir rengtis taip kaip jiems patinka.  „MAU Fashion“ nori/siekia skatinti žmones gyventi taip, kad vaikai būtų laimingi, drąsiai juoktųsi, dažniau būtų apkabinami, girdėtų gerus žodžius ir jaustų besąlygišką meilę. Kad saugi ir laiminga vaikystė būtų tramplynas sėkmingam gyvenimui.

Pagrindinis šiuo prekinio ženklo išskirtinumas – minimalistinio stiliaus, vienspalviai drabužiai miesto vaikams. Kompozicijos sujungia laisvas, nevaržomas formas kartu su nekenksmingais, švelniais, tamsių spalvų audiniais ir „kalbančias“ grafiškas žinutes. Kolekcijoje pristatomi džemperiai, kelnės, suknelės, švarkai, sijonai ir palaidinės, tinkantys ir berniukams ir mergaitėms nuo gimimo iki 8 metų. Modeliai leidžia vaikams laisvai tyrinėti pasaulį. Dėmesys akcentuojamas į vaiko fizinį ir emocinį komfortą, judėjimo laisvę ir sveikatą. Svarbiausia, kad vaikas jaustųsi gerai! „MAU Fashion“ gaminami drabužiai yra ne tik stilingi ir patogūs – jie perduoda svarbią žinią „Aš esu aš. Būk geras man“.

„MAUfashion“ tinklaraštyje galima rasti Vaikų linijos savanorės ir būsimos psichoterapeutės Agnė Dirsaitės paruoštos naudingos informacijos. Jame taip pat bus publikuojamos tikros žmonių, kurie buvo susidūrę su patyčiomis, istorijos. Bet svarbiausia, kad nuo šio sezono „MAUfashion“ palaiko Vaikų linijos kampaniją „Be patyčių“ ir dalį gauto pelno skirs jų fondui.

Naują kolekciją rasite čia: www.maufashion.eu 

Sekite Facebook: https://www.facebook.com/maufashion/

Tinklaraštį rasite čia: http://www.maufashion.eu/lt/tinklarastis/

RAŠYTI KOMENTARĄ