VERSLI MAMA: JUSTINA ĮKŪRĖ ŽAIDIMŲ KAMBARĮ “MUMUKAS” – ČIA JAUKU LYG NAMAI

Nors atrodo, kad žaidimų kambarių yra labai daug, tačiau tokių jaukių, kaip namai, paieškoti dar tikrai reikia… Šiandien norime jus supažindinti su verslia mama – Justina, kuri atidarė žaidimų kambarį „Mumukas“! Visa istorija, ryžtas, iššūkiai ir puikus rezultatas.

26754397_2278739075485677_496377039_nPradėkime viską nuo pradžių. Kaip kilo mintis atidaryti žaidimų kambarį, juk atrodo jų tiek daug..? Kiek prie to prisidėjo motinystė?

Kaip ir visos geros idėjos galvoje gimsta pačiu netikėčiausiu metu. Ieškojau savo srities, kur galėčiau išreikšti savo mintis ir idėjas. Man labai patinka organizuoti šventes, ypač kokia nors tematika, suderinti ir apgalvoti kiekvieną detalę. Tai prie šios idėjos įgyvendinimo, tuo ir prisidėjo motinystė – labai smagu stebinti vaikus ir matyti jų šypsenas, kai šventė būna surengta apgalvojus temą, dekoracijas, aprangą, maistą, gėrimus ir visas kitas detales. Taip ir kilo mintis išbandyti šią sritį. Taip pat, Perkūnkiemio, jaunų šeimų rajone, nebuvo didelio pasirinkimo žaidimų kambarių… Su sūnumi tikrai teko lankytis ne viename žaidimų kambaryje, tačiau man norėjosi jaukios ir šiltos, privačios namų aplinkos.

15

Kiek laiko užtrukote nuo idėjos iki atidarymo? Kokie darbai buvo sudėtingiausi? 

Tai labai ilgas laiko tarpas, nuo idėjos iki atidarymo, daugiau nei pusę metų. Tinkamas patalpas radome greitai, idėja, vizija, galvoje irgi labai greitai gimė, o  tuomet prasidėjo paieškos kur rasti tinkamą įrangą patalpų įrengimui ir, žinoma, visi skaičiavimai kiek tai kainuos. Svarbus aspektas buvo ir tai, jog reikėjo tinkamai viską įrengti, pritaikyti vaikams, kad jiems čia būtų saugu ir gera. Sunkiausia buvo perteikti vaizdą galvoje į realybę. Norėjosi atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę ir smulkmeną. Netgi toks menkas dalykėlis, kaip vonios kambaryje įrengta dušo kabina, daugumai lankytojų kelia didelią nuostabą, bet juk su mažyliais nutinka visokių „nelaimių“.

Taip pat, noriu pabrėžti, jog šiame rajone visada iškyla bėdų su automobilio “parkingu”, tad visiems norime pasakyti, jog šiuo klausimu pasirūpinome ir šiuo metu yra vietos, skirtos būtent mūsų svečiams.

Turite tikrai daug konkurentų, tad pasigirkite, kuo „Mumukas“ žaidimų kambarys išsiskiria iš kitų? Kokias paslaugas siūlote? 

7Išsiskiria aplinka. Mintis ir idėja buvo sukurti namų aplinką, jaukumą, kad kiekvienas atėjęs rastų viską ko gali prireikti, žinoma, vis tobulinamės. Manau, jaukumą pavyko sukurti, nes tai liudija gaunami atsiliepimai iš lankytojų – tiek tėvų, tiek vaikų. Esu daug kartų girdėjusi: „mamyte, aš noriu čia gyventi“ ar „aš myliu Mumuką“ – tai patys puikiausi įvertinimai.

Žaidimų kambarys orientuotas į įvairaus amžiaus grupių vaikučius. Esame įrengę atskirą mažylių kampelį su kamuoliukų baseinu, vyresniems vaikams – žaidimų aikštelė su batutu, kamuoliukų baseinu, čiuožykla, kliūčių ruožu, taip pat xBox Kinect žaidimai. Tai – judesio žaidimai, žaidžiami be pultelių, puikiai tinkami visiems tiek mažiausiems, tiek tėveliams ir seneliams, ypač populiarusis – Just Dance. Šį šokių žaidimą yra vienu metu šokę 15 žmonių, jis, kaip linksmas sportas, po kurio visi išeina su puikia nuotaika.

Pas mus galima apsilankyti kasdien, pabūti valandėlę ar daugiau, žinoma, pagrindinė paslauga – gimtadienių ir įvairių šeimos švenčių šventimas. Taip pat pradėjome naują užsiėmimą rytinę mankštą – kalanetika mamoms su vaikas, jaukioje mažoje grupėje, kur išskirtinis dėmesys kiekvienai mamai ir vaikučiams, kurie gali laisvai žaisti, bet yra nuolat prižiūrimi Mumuko personalo.

Turime dar daug įvairių idėjų užsiėmimams, tik reikia laiko, jog galėtume jas visas įgyvendinti.

Kuo užsiėmėte iki tol? Ar turėjote patirties kažką panašaus darant?

Iki tol dirbau statybų srityje vadovaujama darbą. Tai tikrai visiškai nesusiję su vaikais ir žaidimais. Tiesiog turiu tokį pomėgį organizuoti šventes, kurti ir matyti rezultatus bei šypsenas. Kadangi auginu ketverių metukų sūnų, tai, manau, labai tinkamą srtitį pasirinkau.

13

Kaip sugalvojote pavadinimą? Gal “Mumukas” turi kažkokią paslėptą mintį ar reikšmę? 

Visada pavadinimas bus vienas iš svarbių savęs pristatymo ženklų. Sunku buvo ugalvoti, bet viskas įvyko savaime…

Mumukas – man tai pats brangiausias šilčiausias ir mieliausias žodis. Taigi istorija tokia… Visi maži vaikai, kol dar kalba savo labai „įdomia“ kalba, turi viskam savo pavadinimus. O sūnus, būdamas gal kokių dvejų ar mažiau metukų, save vadino Mumu, nes tik taip sugebėjo ištarti savo vardą Tomas/Tomukas. Na, tai taip ir atsirado pavadinimas Mumukas.

Kadangi ir žaidimų kambario idėjos įkvėpėjas sūnus, tai buvo skirta jam. Juk viskas dėl pačių brangiausių pasaulyje, mūsų vaikučių,  ir visa kambario idėja – jaukumas, šiluma, meilė, juokas ir tik džiaugmas.

3Kaip sekasi suderinti nuosavą verslą, darbus, laiką vaikui bei sau? Ar niekas dėl to nelieka nuskriaustas? 

Geras klausimas. Prioritetas – sūnus, visada taip buvo, yra ir bus, kaip ir kiekvienai mamai. Toliau didelę dalį energijos, minčių ir įdėjų skiriu verslui, nes tai irgi kaip antrasis „vaikas“, kuriam reikia padėti užaugti. Na, o kas lieka – tai lieka sau. Toks ir derinimas (šypsosi)… Aš neskaičiuoju savo darbo laiko, nes minčių ir idėjų generavimas galvoje vyksta nuolatos, vis galvoji ką įdomaus sugalvoti, kad suburti kuo daugiau žmonių komunikavimui, bendravimui aktualiomis temomis, kuo paįvairinti žaisliukus, kaip atsinaujinti, jog pastoviems mūsų lankytojams nepabostume…

Kokia jūsų nuomonė, ar tai, jog esate mama jus daro sėkmingesne verslininke?

Galiu pasakyti tik tai, jog būnant mama, visada esi pasiruošusi įvairiems iššūkiams ir ekstremalioms situacijoms (šypsosi), todėl rankinė visada visko pilna: žaislų, servetėlių, vienas kitas mėgstamas užkandis ir panašiai. Taip ir versle, turi būti pasiruošęs nenumatytiems atvejams. Šiuo atveju, daug įtakos turi bendravimas ir supratimas tėvelių su vaikas, jog jie nevisada būna pilnai pasiruošę šventei… Tad šiuo atveju buvimas mama – verslininke mane daro tikrai sėkmingesne, nes visada galiu pagelbėti ir visada esu pasiruošusi įvairiausioms situacijoms (šypsosi).

1

Ar jūsų vaikutis pasidžiaugia žaidimų kambariu?

Žinoma. kad taip. Nuo pat pirmųjų įrengimo dienų jis būna jame, kartu viską darėme ir dabar apsilankęs visada apžiūri ar viskas tvarjoje (šypsosi). Nesvarbu kiek jis laiko čia praleidžia, tačiau visada su džiaugsmu ir nuostaba vėl sugrįžta (šypsosi).

11

Na ir pabaigai, ką patartumėte kitoms moterims/mamoms, kurioms norėtų imtis panašaus verslo?  

Visada esant galimybei reikia išbandyti save, nesvarbu kokia tai sritis. Patarimas – nesitikėti gauti rezultatą (pinigine forma) iš karto, juk tam reikia laiko ir darbo įdėti. Tiesiog atrasti savo veiklą, tai kas artima ir miela, kur galima išreikšti save, mintis, įdėjas, atsipalaiduoti ir kurti. Juk ne tik mamoms to reikia, bet ir visoms moterims. Tiesiog nebijokite ieškoti ir atrasti save (šypsosi).

Daugiau informacijos: https://www.mumukas.lt/

Sekite Facebook: https://www.facebook.com/mumukas.lt/

RAŠYTI KOMENTARĄ