VERSLI MAMA: ANA – “AŠ KURIU IŠSKIRTINIUS, ORIGINALIUS IR JAUKIUS DRABUŽIUS”

Verslios mamos gali įkvėpti kiekvieną moterį. Tenka auginti ne tik vaikus, bet ir suderinti savo mylimą hobį, darbą ar veiklą. Šiandien mūsų verslių mamų rubrikoje pažintis su dar viena nuostabia mama – Ana Mizare, kurią motinystė irgi įkvėpė kurti. Kaip pati Ana juokauja: “Gimė sūnus – „gimė“ ir pirmosios kelnytės”. Tad kviečiame iš arčiau susipažinti su ZiY.lt originalūs ir jaukūs drabužiai prekės ženklo įkūrėja bei jos istorija.

Kaip kilo idėja pradėti kurti ir siūti moteriškus bei vaikiškus drabužius? Kiek viso to įkvėpė motinystė?

Motinystė ir buvo visko pradžia. Gimė sūnus – „gimė“ ir pirmosios kelnytės (šypsosi)… Na, ir prasidėjo visa kūryba ir darbas. Džiaugiuosi tuo, jog nesustoju ir, manau, dar greitai ši veikla nesibaigs.

Iš kur semiatės idėjų? Kaip vyksta visa kūryba?

Idėjos ir yra idėjos, jos tiesiog ateina – “paukšt” ir papaišom! O jau patį didžiausią darbą atlieka mano gerosios ir mylimos darbštuolės padėjėjos. Viskas atrodo maždaug taip: ateini į studiją, pasiruoši rytinės kavos ir su kolegėm pradedam dėliotis mintis, poreikį, idėjas. Viskas vyksta su juokeliais ir moteriškais “plepaliukais” (šypsosi). Tik ten, kur gera nuotaika, geros emocijos – darbas vyksta geriausiai. Tad mus į priekį ir veda geras nusiteikimas darbui.

ziy9

Papasakokite, kokį asortimentą klientas gali rasti pas jus. Kur galima jūsų gaminius apžiūrėti ir juos įsigyti? 

Laikui bėgant, mūsų asortimentas labai pasikeitė: nuo vaikiškų drabužėlių iki moteriškų drabužių. Augom mes, „augo“ ir rūbai (šypsosi). Siuvam tiek viršutinius drabužius, t.y. paltus, striukes, liemenes, tiek ir lengvesnius – sukneles, laisvalaikio kostiumėlius, džemperius, kelnes ir t.t. Visas darbas vyksta Vilniuje Gabijos g. 42, čia taip pat labai laukiame visų norinčių pasimatuoti ir į mus pažiūrėti (šypsosi).  Turime ir savo el. parduotuvę www.ziy.lt bei daug partnerių visoje Lietuvoje, kurie prekiauja mūsų produkcija.

ziy8Susiduriate su daug skirtingų mamų. Ko daugiausiai jos ieško? Į ką labiausiai atkreipia dėmesį?

Dabar dauguma moterų ieško to,  kas neįprasta ir funkcionalu. Mūsų TOP prekė yra džemperis – “transformeris”, kurį galima vilkėti įvairiais būdais. Moterims tai patinka ir tinka, jos gali jaustis išskirtinėmis bei dėvėti kažką originalaus. Tad, tas kas ieško – tas ir randa (šypsosi).

Kaip jums sekasi atrasti aukso viduriuką ir rasti laiko darbui bei šeimai? Ar niekas dėl to nelieka nuskriaustas?

Turiu du vaikučius. Viskas vyksta labai paprastai. Kol vyresnėlis mokyklėlėje, mažoji visada su manimi – kiekvieną dieną kartu keliauja į darbą (šypsosi). Vyras gal tik labiausiai lieka nuskriaustas, bet jis nuostabus žmogus, stengiasi suprasti bei palaikyti mane. Jis mato koks svarbus man yra šis darbas ir kaip aš jaučiuosi jame. Na, o kai jau labai labai nuskriaudžiu savo dėmesiu – susipakuojam lagaminus ir lekiam ekspromtu pasilepinti šilta saulyte į šiltus kraštus.

Na ir pabaigai, ko norėtumėte palinkėti kitoms veiklioms, galvojančioms apie nuosavą verslą mamoms?

Imi ir darai! Jei tuo tiki ir labai nori – būtinai pavyks. Kitaip ir negali būti, kai gyvenama šia mintim ir idėja. Daugiau ryžto (šypsosi).

Sekite Facebook: https://www.facebook.com/ziy.lt/

RAŠYTI KOMENTARĄ