2

NEPABOSTANTI PRAMOGA VAIKAMS! BOIZIS – VAIKIŠKOS ČIUOŽYKLOS

Patys turbūt galėtumėte papasakoti ne vieną istoriją apie savo mažylio smalsumą ir norą išbandyti viską, kas nauja, nematyta ir dar nepaliesta. Taip nutiko ir mums, kai darželyje mūsų mažylis atrado Boizio čiuožyklą! Turbūt tai buvo vienas tų atradimų, kai vaiko atitraukti nepavyko ir teko patiems tokią įsigyti, jog mažylis šauniai galėtų pramogauti ir namie. Ir patikėkit, ši pramoga džiugina kasdien, jei ne čiuožti, tai mašinėlėms važinėti tikrai puiki trasa, o ir dar kokių atradimų vyksta, galima būtų pasakoti ir pasakoti. Kadangi žinojome, jog tai unikalus rankų darbo gaminys, patiems pasidarė smalsu, kas šio “super” daikto išradėjas ir kaip gimė visa idėja. Tad šiandien jums ir papasakosime apie Boizio čiuožyklas patiems mažiausiems. 

1

Visų pirma papasakokite trumpai apie save, kokia jūsų šeima? Kokie esate tėvai? Kaip mėgstate leisti laisvalaikį?

Esame jauna šeima: mama Vesta, tėtis Šarūnas ir mažasis Gabrielius. Didžiausias prioritetas yra šeima – laiminga šeima. Manome, kad tai yra daugelio žmonių gyvenimo tikslas. Mūsų taip pat! Esame paprasti tėvai (šypsosi). Seniai jau supratome, kad mažylis turi savo tvirtą  charakterį ir, kad ir kaip siektume ką pakeisti – bus jo viršus (šypsosi). Juokaujam, kad jis mūsų direktorius (šypsosi). Paroje 24 valandos, nėra tiek jau ir daug, tad visą laisvą laiką nuo darbų stengiamės leisti kartu su šeima. Mažyliui smagiausia, kai tėtis ir mama kartu su juo. Žaidimai su vaiku, pasivaikščiojimai gamtoje – geriausias laisvalaikio praleidimo būdas.

3Kaip kilo idėja pradėti gaminti vaikiškas čiuožyklas? Ar šios idėjos pradžia susijusi su vaiko atsiradimu jūsų šeimoje?

Kalėdinė dovana virto verslo idėja (šypsosi). Norėjome dovanos, kuri vaikui neatsibostų po valandos. Taip Kalėdų senelis sugalvojo Gabrieliui padovanoti čiuožyklą. Kalėdų senelio padejėjams (tėvams) nepavyko rasti nupirkti tokios, kuri atitiktų visus lūkesčius. Taip tėčiui kilo idėja pačiam ją pagaminti. Žinoma “pirmasis blynas” nebuvo tobulai tikslus, su keletu nelygumų (šypsosi). Tačiau mažasis labai teigiamai įvertino šią dovaną, kuria negali atsidžiaugti iki šiol (šypsosi). Nėra dienos, kad ja nečiuožtų! Pamatę artimieji ir pažįstami kiek daug gražių emocijų vaikams sukelia ši čiuožyklė, nuspręsdavo irgi turėti tokią namuose. Taip ir atsirado “Boizis” – vaikiškos čiuožyklos. Jei ne vaikas mūsų šeimoje, tikrai nebūtume pradėję šio verslo, tad tikrai drąsiai galime sakyti, jog Gabrielius visko iniciatorius (šypsosi).

Pati pradžia visuomet nelengva – kokie iššūkiai jums buvo sunkiausi? 

Pagrindinis iššūkis buvo įrodyti kitiems, kiek daug teigiamų emocijų gali sukelti šios čiuožyklos ir, kad tai nebus vienadienis vaiko užsiėmimas (šypsosi). Mes kiekvieną dieną matome vaiko reakciją, juoką čiuožiant ja. Bet perteikti tai per nuotraukas nėra lengva. Turime nuostabų tėtį, kuris jei jau kažką sugalvoja, tai būtinai įvykdo (šypsosi). Tad kūrybos procesas buvo labai greitas ir rezultatas Kalėdų rytą gulėjo po egle.

Esate šeima – mama ir tėtis, kaip pasiskirstote darbus? Ar nekyla šeimyninių konfliktų ir nesutarimų? 

Pats gamybos procesas jau yra tėčio darbas. Nors be mažų Gabrieliaus rankyčių nėra pagamina nei viena čiuožykla. Jis būtinai turi dalyvauti procese (šypsosi). Nei viena čiuožykla nėra atiduodama klientui, kol jos neišbando Gabrielius. Mama labiau rūpinasi bendravimu su klientais ir reklama. Taip nekyla jokių konfliktų (šypsosi).

7

Visi šiuo metu labai vertina rankų darbą, papasakokite visą čiuožyklos pagaminimo procesą? 

Kiekviena čiuožykla yra unikali. Gamybos  procesas yra atliekamas tik tėčio. Visos detalės gaminomos rankomis iš kokybiškų žaliavų. Kruopščiai apžiūrimos, surenkamos, išbandomas jų tvirtumas.  Mes nedarome “konvejerinės” gamybos, tai jau taptų ne toks mielas daiktas. Dažomos keliais sluoksniais. Naudojame tik profesionalius, tam skirtus dažus, nes mums labai svarbi jų kokybė. Čiuožyklos paviršius yra labai dėvimas, tad svarbiausia, kad neprarastų savo išvaizdos, nunusitrintų po mėnesio ir t.t. Čiuožyklos matmenys yra 148x72x42 cm. Pagal spec. užsakymus gaminame ir didesnes. Čiuožyklą lengva surinkti. Tą nesunkiai padarys kiekvienas tėtis ar mama.

Kokiai amžiaus grupei pritaikytos čiuožyklos? 

Rekomenduojame nuo 12 mėn iki 4 -5 metų. Beje čiuožykla tenka čiuožti ir tėvams, tad tikrai atlaiko nemažą svorį. Mažiesiems dar smagiau, kai dūksta tėvai kartu (šypsosi).

Turbūt daugeliui iškils klausimas ar čiuožyklos yra saugios tokio amžiaus vaikučiams? 

Tėvų priežiūra yra būtina. Čiuožykla nėra maža,tad vaikučius reikia prižiūrėti!

6Ar čiuožyklos pritaikytos laikyti tik kambario sąlygomis ar galima laikyti ir lauke?

Šios čiuožyklos pritaikytos naudoti kambaryje. Žinoma, tikrai nėra blogai esant geram orui ją išsinešti trumpam į kiemą. Kaip ir visi mediniai daiktai, ji bijo vandens, drėgmės.

Kur reklamuojatės, kur galima apžiūrėti jūsų gaminamas čiuožyklas?

Geriausia reklama – patenkinti vaikai ir jų tėvai (šypsosi). Facebook puslapis “Boizis – vaikiškos čiuožyklos” mums labai padeda plačiau pateikti informaciją apie mūsų gaminius. Boizio čiuožyklėles galite rasti žaidimų kambariuose, privačiuose darželiuose ir individualiuose namuose.

Kokie jūsų ateities planai? Idėjos? Gal planuojate gaminti dar kažką naujo?

Planų ir įdėjų gimsta kiekvieną dieną vis įvairesnių (šypsosi). Žinome tik tai, kad viskas bus susiję su vaikais. Laimingi vaikai – toks mūsų tikslas!!!

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.facebook.com/boizis/

Puslapiai: 1 2

RAŠYTI KOMENTARĄ