mothers-day-gifts-under-100

ĮDOMIOS DOVANOS VAIKAMS

Artėjant Kalėdoms ar kitoms šventėms, dažnai atsiranda klausimas, kokią dovaną išrinkti vaikui. Elektroninėje parduotuvėje www.monti.lt galima rasti platų lavinamųjų žaislų pasirinkimą vaikams. Renkant dovanas, svarbu atsižvelgti į vaiko amžių, jo pomėgius ar lavinamąsias sritis. Mažiausiems siūlome rinktis minkštus arba kokybiško plastiko žaislus. Kiek vyresniems vaikams šiuo metu populiariausi išlieka mediniai,kokybiškais dažais padengti žaislai. Parengėme trumpą apžvalgą, kokie žaislai šiuo metu populiariausi, skirtingose amžiaus grupėse.

Iki 1 metų

Kūdikiams svarbiausia lavinamoji sritis yra regėjimas ir lytėjimas. Patys mažiausieji mato labai siaurą spalvų spektrą, taigi labiausiai tinkami yra kontrastingų spalvų žaislai. Elektroninėje parduotuvėje www.monti.lt galima rasti įvairių kontrastinių žaisliukų, nuo pakabinamų barškučių iki lavinamųjų kilimėlių-maniežų, kuriuos galima naudoti ne tik nuo pirmųjų mėnesių, bet ir vaikams paaugus.metai1-3 metų

Mažiems tik pradėjusiems žengti pirmuosius žingsnius vaikams labai svarbu užtikrinti saugumą. Tam yra skirti daugiafunkciniai stumdukai-vaikštynės, kurie ne tik padeda saugiai vaikščioti namuose, bet ir yra puikus veiklų žaidimas. Pritvirtintas metalofonas, sraigtai ir kiti mediniai susidomėjimą keliantys atributai, puikiai padeda lavinti vaikų motorinius įgūdžius. Balansinės lentos taip pat visų pamiltas Montessori metodologija paremtas žaislas. Iš šono pažiūrėjus Montessori balansinė lenta atrodo labai paprasta, bet iš tikrųjų daugiafunkcinė: galima suptis atsistojus, atsigulus taip pat galima panaudoti ją kaip žaislinių automobilių trąsą. Apvertus kita puse, galima panaudoti kaip kėdutę. Bet svarbiausia, kad tai puikus balansinis žaidimas padedantis vaiko vystymuisi!Pabrėžiame, kad šiame amžiuje svarbu lavinti vaiko vaizduotę, rankų, akių, kūno koordinaciją ir smulkiosios motorikos įgūdžius, miklinant pirštukus ir stimuliuojant smegenų sritis atsakingas už kalbinę raidą.

Atnntachment-43213-688590404.207486)

3-5 metų

Nuo 3 metukų žaislai turi skatinti įveikti iššūkius ir tobulėti, siekti tam tikro rezultato, taip pat skatinti vaiko vaizduotę. Šio amžiaus vaikai auginą savo vaizduotę ir platina žodyną. Taigi šiame etape geriausiai pasitarnaus žaislai, skatinantys smalsumą ir pasaulio pažinimą. Netradicinės dėlionės, mediniai rūšiuokliai puikiai padės augti, o jeigu norėsite vaikui suteikti smagių akimirkų puikiai pasitarnaus oro balionų paleidimo žaidimai!

Attacnhment-104002-688590407.484926)

6-7 metų

Ne paslaptis, kad tokio amžiaus vaikai, jau pradeda svajoti kuo bus užaugę. Todėl visi, su profesija susiję žaidimai puiki dovana vaikui! Gydytojo lagaminėlis,karaoke mikrofonas ar astronomo teleskopas – puikus dovanų pasirinkimas! Kai kurie vaikai užaugę nori tapti super herojais ar princesėmis, todėl prie jų nuostabios aprangos, būtina įsigyti kreideles veidui piešti.

Attachmment-97779-688590396.745086)

RAŠYTI KOMENTARĄ