LEGO KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS: SKIRTA VAIKAMS, BET PATIKS IR VISAI ŠEIMAI

Atėjo gražiausias metų laikas, kuomet visi galvojame  apie savo artimuosius ir kokia Kalėdų dovana juos nudžiuginsime, o ypač – savo mažuosius, kurie stebuklingų švenčių laukia su dar didesniu nekantrumu. Laikas praleistas su šeima ir  smagiai bežaidžiant su vaikais – tai pats gražiausias Kalėdų stebuklas ir geriausia dovana, kurianti šventinę atmosferą namuose kiekvieną dieną.

Žaidimas LEGO kaladėlėmis į svajonių ir neišsenkančios vaizduotės pasaulį gali nunešti ne tik vaikus, bet ir visus šeimos narius. Bet kokio amžiaus vaiko noras pažinti ir kurti gali būti išpildytas. Štai keletas idėjų, ieškantiems įkvepiančių,  kūrybiškumą, smalsumą, technologinį raštingumą skatinančių  dovanų būsimiesiems pasaulio kūrėjams.

LEGO® DUPLO® – mažiesiems kūrėjams (1–5m.)

Skaičių traukinys (10847)

LEGO® DUPLO®Skaičių traukinys – tai spalvinga pažintis su skaičiais ir skaičiavimu. Patiems mažiausiems – 1,5 – 3 m. amžiaus vaikams skirtas rinkinys su dvigubai didesnėmis nei klasikinės LEGO kaladėlės, pritaikytos mažoms rankytėms. Mažyliams patiks konstruoti ir perkonstruoti  šį traukinį ir leistis su juo į kelionę po skaičių šalį.

10847_prod

Garvežys  (10874)

Žaisti traukiniais ne tik įdomu – tai  ir natūralus  būdas mokytis.  LEGO® DUPLO® veiksmo  kaladėlės leidžia vaikams įjungti traukinio garso signalą, žibintus ir pakeisti traukinio kryptį. LEGO DUPLO garvežio rinkinys su veiksmo kaladėlėmis ir išmaniąja programėle  suteikia vaikams ne tik įprasto, bet ir  skaitmeninio žaidimo patirtį. Visa tai padeda mažiesiems konstruotojams suvokti priežastis ir pasekmes, pažinti spalvas, lavinti rankų – akių koordinaciją ir žengti pirmuosius kodavimo žingsnius.  Be to, garvežys turi naują „stumk-važiuok“ variklį, todėl mažyliai gali paleisti ir sustabdyti traukinį  lengvai stumtelėję ar kilstelėję nuo bėgių.

10874_prod

LEGO® City –vaikų įkvėpimą žadinančios istorijos (6–12 m.)

Kalnų policijos nuovada (60174)

LEGO® City Kalnų policijos nuovada – tai šaunus rinkinys nuotykius mėgstantiems vaikams. Jauniesiems herojams patiks konstruoti  2 aukštų policijos nuovadą su tinklo šaudykle ant stogo, kalėjimo kamera  ir po ja esančia olą  su iššokančio kalnų liūto funkcija.

60174_prod

Keleivinis traukinys (60197)

Šis smagus LEGO® CITY keleivinis  traukinys turi variklį, valdomą 10 greičių „Bluetooth“ nuotolinio valdymo pultu, ir atidaromą „nosį“, mašinisto kabiną su atidaromu langu, 2 vagonus nuimamais stogais, sėdynėmis ir stalais, apskritus bėgius su 16 lenktų ir 4 tiesiomis atkarpomis bei konstruojamą platformą su 2 sėdynėmis ir traukinių maršrutų žemėlapiu, semaforu ir 4 LEGO minifigūrėlėmis.

60197_prod

LEGO® Friends –atviraširdėms herojėms (6–12 m.)

Hartleiko miesto kurortas (41347)

Pramogos su penkiomis draugėmis – Andrea, Mia, Emma, Stephanie ir Olivia – visuomet būna ne tik smagios ir kupinos nuotykių. Draugės nori paversti pasaulį geresniu. Hartleiko miesto kurortas – puiki vieta pradėti vykdyti savo misiją. Viešbučio restorane, sulčių bare ar terasoje galima surengti ypač slaptą misijos dalyvių susitikimą, na, o jei operaciją prireiks vykdyti vandenyje, labai pravers vandens motociklas, parasparnis ir gelbėtojų bokštelis.

41347_prod

Mia kelioninis autobusiukas (41339)

Keliauti ir stovyklauti su Mia kelioniniu autobusiuku kartu su draugėmis – kas gali būti smagiau? Pakėlus autobusiukostogą, lengvai galima patekti į vidų: čia yra  virtuvė ir vonios kambarys, o ant stogo – miegamosios vietos. Kad visiems stovyklautojams būtų, kur miegoti,  teks pastatyti ir palapinę. Rinkinyje taip pat yra pikniko stalas, pripučiama valtis ir draugiškas žirgas, kad nuotykiai gamtoje niekada nesibaigtų!

41339_prod

LEGO® Star Wars™ – konstruojami modeliai Žvaigždžių karų sagos gerbėjams (8–14 m)

X-Wing Starfighter (75218)

LEGO® Star WarsX-Wing Starfighter – tai itin detalusmodelis, turintis įtraukiamą nusileidimo įrangą, atidaromą minifigūrėlių kabiną su gesintuvu už sėdynės, vinių šaudykles šonuose ir ant sparno sumontuotas spyruoklines šaudykles, vietą R2-D2 ir svertą sparnams perjungti tarp skrydžio ir mūšio režimų. Be to, prie šio puikaus modelio pridedami papildomi lipdukai ir plytelės, leidžiančios jį transformuoti iš Luke Skywalker „Red Five“ į Biggs Darklighter „Red Three X-wing“… todėl, be abejo, pridedamos Luke ir Biggs LEGO minifigūrėlės ir jų astromechaniniai droidai!

75218_prod

LEGO® NINJAGO® –  kovotojams su blogiu (9–14 m.)

Stormbringer (70652)

Žaibo drakonas Stormbringer kartu su Jay suvienija jėgas kovoje su Tėveliu bekoju ir Snukiu, kad atkovotų drakono šarvus.  Iš šio itin lankstaus drakono burnos  spyruoklinių šaudyklių galima išauti „žaibą“. Drakonas taip pat  turi nuimamą balną minifigūrėlei, mosuojamą uodegą ir tvirtinimo taškus drakonų medžiotojo Tėvelio bekojo kabliui.

70652_prod

Firstbourne (70653)

Šis itin lankstus LEGO® NINJAGO® 70653 Firstbourne drakonas turi nuimamą balną minifigūrėlei ir plasnojančius sparnus bei mosuojamą uodegą. HunterCopter turi smaigų šaudykles ir keršto grandinės elementą, kuriuo galima nuleisti minfigūrėles, pritvirtinti prie Firstbourne arba nuleisti kepto kalakuto figūrėlę kaip drakono jauką.

70653_prod

LEGO® Technic™ – iššūkis patyrusiems konstruotojams (10–16 m.)

Volvo XEUZ koncepcinis ratinis krautuvas (42081)

Šis novatoriškas koncepcinis modelis, sukurtas bendradarbiaujant su Volvo, yra kupinas realistiškų detalių ir turi sukonstruojamą aplinkos stebėjimo skraidyklę. Automobilio dizainas atspindi šiuolaikines aukštąsias technologijas iki pat futuristiškų ratlankių su didelėmis padangomis. Be to šį LEGO Technic rinkinį galima perkonstruoti į futuristinį koncepcinį Volvo krautuvą PEGAX.

42081_front_01

LEGO® BOOST – konstruojami ir koduojami modeliai (nuo 7 m.)

BOOST Kūrybinė įrankių dėžė (17101)

LEGO BOOST kūrybinė įrankių dėže – tai smagus ir lengvas būdas jauniesiems konstruotojams nuo 7 metų išmokti programavimo, inžinerijos ir robotikos pagrindų.  Nemokama programėlė padės vaikams konstruoti ir koduoti žingsnis po žingsnio ir sukurti bet kurį iš  iš 5 modelių, esančių BOOST rinkinyje. Nuo ko pradėsime pirmiausiai?  Gal nuo judančio ir kalbančio roboto Vernie? O gal nuo tvirto ir universalaus visureigio M.T.R.4 su 4 skirtingais įrankiais, įskaitant spyruoklinę šaudyklę arba   nuo muzikos instrumento „Guitar4000“ su tono reguliatoriumi ir garso efektais? Norisi turėti mielą draugą – tuomet galima sukurti  interaktyvųjį katiną Frankie, kuris žaidžia, murkia ir išreiškia savo nuotaiką! Su šiuo rinkiniu vaikų pažinimo, kodavimo ir žaidimo galimybės – neribotos.

robotas

Smagiam Kalėdų laukimui – LEGO Advento kalendoriai

Maži Kalėdų stebuklai  vaikų laukia kiekvieną dieną naujuose  LEGO® Advento kalendoriuose.  Kas rytą atvėrę po naują LEGO® City, LEGO®Star Wars ar LEGO® Friends kalendoriaus langelį, mažieji kūrėjai ras po šaunų konstruojamą siurprizą, tad skaičiuoti dienas iki švenčių bus smagiau.

Apie LEGO Group

LEGO Grupės misija – įkvėpti ateities kūrėjus, pasitelkus žaidimų galią. LEGO kaladėlės suteikia vaikams galimybę kurti visa, ką pasufleruoja jų vaizduotė.

LEGO Groupę Bilunde, Danijoje 1932 metais  įkūrė Ole Kirk Kristiansen, o kompanijos pavadinimas kilo iš dviejų daniškų žodžių „Leg Godt“, kurie reiškia „žaisti gerai“.

Šiandien LEGO Grupė tebėra šeimai priklausanti kompanija, kurios  būstinė yra Bilunde, o jos gaminiai parduodami daugiau kaip 140 pasaulio šalių.

RAŠYTI KOMENTARĄ