ATRADIMAS! ČIOKIS – MEDINIŲ ŽAISLŲ KRAUTUVĖLĖ

Šiandien noriu su Jumis pasidalinti savo super atradimu – parduotuvėle “Čiokis”. Jau ketverius metus svajojau vaikui nupirkti medinę virtuvėlę, nesvarbu, kad auginu sūnų, bet vis visur atbaidydavo kainos. Tačiau vieną dieną Facebook užmačiau reklamą su man tikrai prieianama virtuvėlės kaina, tad užsisakiau ne tik virtuvėlę, bet ir dar papildomai medinių žaislų vaikui.

Ką ir kodėl pirkau?

ciokis4Dažnai, prieš perkant, sūnui leidžiu pačiam apžiūrėti žaislus ir išsirinkti tai, ko jis tikrai nori. Jau ne kartą esam “apsigavę”, kai kažką nuperkam savo nuožiūra ir tas žaislas stovi nenaudojamas bei jam visai neįdomus. Tad mūsų nuomonė tokia, jog perkant žaislus, reikia rinktis kartu su vaikais. Tai ne tik pataikysit į vaikų skonį, bet ir turėsite linksmą užsiėmimą kartu.

Taigi ir ką galvojate? Mano vaikas išsirinko tą pačią mano nužiūrėtą medinę virtuvėlę ir traukinukų medinę traselę. Užsisakėm ir nekantriai laukėm.

Prekes gavome labai greitai, po poros dienų, tiesiai į rankas namuose. Tas mus labai nudžiugino. Na, o tada linksmoji dalis – konstravimas. Kadangi, tuo metu, kai gavome žaislus mūsų tėtis dirbo, abu sudėjome traukinukų traselę. Vaikui tai buvo pats smagiausias užsiėmimas, o žaidimas su trasele nesibaigia iki šiol. Traselė turi didelią komplektaciją, tad kokių jis žaidimų scenarijų tik neprisigalvoja. Smagu iš šono pastebėti, o dar smagiau, jog pagaliau gali užsiimti ir vienas. Nebūtina šalia sėdėti ir žaisti.

Vakare laukė kita smagioji dalis – sudėti virtuvėlę. Labai nustebino tai, jog kiekviena virtuvėlės dalis sužymėta lipdukais su skaičiais, kas visiškai palengvino jos konstrukciją. Virtuvėlė turi stalčiukus, spintelę, rinkinyje dar ir indai dovanų. Na, o mes dabar kas vakarą ragaujame įvairiausius patiekalus: kiaušinienę, picas, košes, geriam pačią skaniausią sūnaus išvirtą kavą ir pyragus. Ar gali būti kas geriau? Tad tokia virtuvėlė labai tiktų ir Kalėdoms dovanų, ypač vaikučiams, kurie linkę gaminti maistą.

ciokisą

Medinių žaislų vertė

Mediniai žaislai yra patvarūs ir ilgaamžiai, vaikui suteikia žymiai daugiau naudos nei bet kuris plastikinis. Be to, iš medienos gaminami daiktai gyvuoja ilgiau už plastikinius. Dar vienas svarbus pliusas, medis – natūrali medžiaga, iš jo pagaminti žaislai žymiai saugesni ne tik mažyliui, kuris žaisdamas savo žaisliukus kiša prie veido, deda į burną, mediniai žaislai saugesni bei sveikesni ir mus supančiam pasauliui, juk net išmetus medinį žaislą, jis biologiškai suirs.

Būtent dėl šių priežaščių, mes vertiname medinius žaislus. Tačiau jų kaina tikrai aukštesnė nei plastikinių. Todėl mūsų tikras atradimas internetinė parduotuvė – “Čiokis”. Joje medinius žaislus galėsite įsigyti už tikrai prieinamą kainą, o pasirinkime rasite visus populiariausius žaislus. Medinės virtuvėlės, lėlių namai, traukinukų traselės, automobilių aikštelės ir daug kitų, vaikų pamėgtų žaislų. Visi Čiokio siūlomi žaislai atitinka Europos Sąjungos reikalavimus ir yra ženklinti CE, tai yra – žaislo saugos reikalavimai turi būti patvirtinti CE tipo tyrimo sertifikatu.

Daugiau info: https://www.facebook.com/ciokis.lt/

RAŠYTI KOMENTARĄ