PRISTATOME! PANDA PLAY POPAMOKINĖ VEIKLA KAUNE

Kadangi prasidėjo rugsėjis ir vaikai jau žygiuoja į mokyklas, norime pakalbėti apie popamokinę veiklą. Pamokos baigiasi gana anksti, ypač pradinukams, tuo tarpu tėvai užsiėmę darbuose, o vaikams visi norime kokybiško laiko. Tad geriausia veikla užimti vaikus po pamokų – leisti jiems lankyti popamokinę veiklą ir užsiėmimus. Šiandien Jums pristatysime PandaPlay erdvėje vykstančią popamokinę veiklą pradinukams, papasakosime kodėl verta rinktis šią vietą, kokie pedagogai užsiims su jūsų vaikais ir kam apskritai reikalinga tokia veikla.

PandaPlay popamokinė veikla 6 – 10 metų vaikams

Tai kokybiškos veiklos pusdienis Jūsų vaikui pailsėti nuo mokyklos šurmulio, kurti ir mokytis drauge. Labai dažnai tėvai nesusimąsto, jog popamokinė veikla – labai svarbus vaikų užimtumo laikas. Būtent popamokinės veiklos metu, vaikai turi visas galimybes atsiskleisti jų gabumams. Šioje ervdėje moksleiviai praleidžia 4 valandas (po pamokų), kurių metu unikalioje aplinkoje tyrinėja, kuria, mokosi, žaidžia, bendrauja ir lavina įvairius įgūdžius. Be to vaikai su pedagogo pagalba čia paruošia namų darbus, taigi šio rūpesčio nebelieka tėvams ir vakare šeima gali skirti daugiau kokybiško laiko tarpusavio santykiams.

4

PandaPlay pedagogai, kurie užsiima su jūsų vaikais

Turbūt nepameluosime, bet tėvams labiausiai rūpimas klausimas – kas užsiims su jų vaikais? Tad galime tikrai nuraminti, jog šioje popamokinėje veikloje su vaikais užsiima kvalifikuotos pedagogės. Trumpai papasakosime apie jas.

Asta – ikimokyklinio ugdymo pedagogė – psichologė. PandaPlay popamokinėje veikloje, Asta bus pagrindinė vaikučių pedagogė, kuri ves daugumą veiklų. Nuoširdi, linksma ir vaikų labai mylima.

Edita – 25 metų patirtį turinti dailės ir meno technologijų pedagogė, praktikuojanti įvairias kūrybines veiklas su vaikais ir suaugusiais. Ilgametė patirtis padeda Editai įvairiapusiškai bendrauti su vaikais, sudominti juos ir nuolat pasiūlyti kažką naujo. Didžiausias darbo įvertinimas Editai – vaikų šypsenos, sužadintas smalsumas, įsitraukimas į veiklą ir abipusė draugystė.

Emilija – anglų kalbos klubo vadovė, aukštąjį universitetinį išsilavinimą įgijusi Jungtinėje Karalystėje „Coventry“ universitete. Emilija turi šešerių metų patirtį dėstant anglų kalbą priešmokyklinio, ikimokyklinio, pradinio ir vidurinio ugdymo vaikams.

2

Kodėl PandaPlay Popamokinėje veikloje  patinka ne tik vaikams, bet gera ir ramu ir jų tėvams?

PandaPlay pedagogams labai svarbus vaikučių emocinis intelektas ir fizinis aktyvumas. Didelis dėmesys skiriamas emociniam vaiko lavinimui, bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiams, asmenybės augimui ir atsiskleidimui. Šiems tikslams pasiekti popamokinės veiklos metu organizuojamos šios veiklos:

 • Meno terapija;
 • Anglų kalbos klubas;
 • Namų darbų ruoša;
 • Skaitymo klubas;
 • Mados ir etikos pamokėlės;
 • Lėlių teatras;
 • Mini golfo treniruotės;
 • Saugaus eismo pamokėlės;
 • Kūrybiškumą lavinantys užsiėmimai, kurių metu leidžiama atsiskleisti kiekvieno vaiko unikalumui;
 • Mankšta “Tiesios nugarytės ir sveikos pėdutės”. Specialios mankštos, kurioms parinkti pratimai bus orientuoti būtent stiprinti nugarytes ir pėdutes. Tam taip pat puikiai pasitarnaus PandaPlay batutų erdvė, kadangi treniruotės ant batutų stiprina viso kūno raumenis, pėdų raiščius, padeda atsipalaiduoti.
 • Žaidimai centro erdvėse ir erdvioje lauko terasoje.

Nesvarbu kokią vietą ar veiklą išrinksite savo vaikams po pamokų, tačiau neužmirškite, jog tą laiką vertėtų praleisti kokybiškai. Tik po pamokų vaikai gali atsiskleisti, parodyti savo gabumus, pailsėti ir atlikti namų darbus. Vaikams kaip ir suaugusiesiems yra būtina saviraiška. Galėdami išreikšti save, vaikai įgauna daugiau pasitikėjimo savimi. Na, o likusį laiką, po visų veiklų, galėsite mėgautis leisdami drauge su šeima, nes ir šis laikas tiek vaikams, tiek tėvams yra neįkainojamas.

Daugiau apie PandaPlay popamokinę veiklą rasite čia:

http://www.pandaplay.lt/popamokine-veikla/

Sekite Facebook: 

https://www.facebook.com/pandosplay/

 

 

1 Komentaras

 • Asta

  Mes labai Jūsú laukiame Pandutėje ?????????

  13 rugsėjo, 2018 at 10:00

RAŠYTI KOMENTARĄ