NAUJIENA! ANTISTRESINIS ŽAISLAS POP IT! KODĖL TOKS NAUDINGAS VAIKAMS?

Tikriausiai jau teko girdėti apie naują „Tik Tok“ dėka staiga išpopuliarėjusį ir visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, kone sensacija tapusį žaislą „Pop it“? Kas tai? Naujausias mados klyksmas, masinio susižavėjimo objektas, vyraujanti tendencija žaislų pasaulyje? Ar kažkas svarbesnio ir naudingesnio? Kokie šio žaislo pranašumai?

Kuo gali padėti sensorinis „Pop it“ žaislas

Šis sensorinis žaislas yra lyg nesibaigianti burbulinė pakavimo plėvelė, tik minkštesnė ir tylesnė. Su kiekvienu paspaudimu „Pop it“ skleidžia neerzinantį ir net raminamąjį garsą, o jo burbuliukai yra labai malonūs liesti. Jis puikiai lavina jūsų vaiko pojūčius ir padeda jam nusiraminti.

Todėl nenuostabu, kad 2021-aisiais metais„Pop it“ spėjo tapti perkamiausiu streso mažinimo žaislu visame pasaulyje.

Padeda sutelkti dėmesį

Tyrimų duomenys rodo, kad kai vaikai sugeba kontroliuoti ar tinkamai nukreipti savo judesius, jie taip pat gali lengviau sutelkti ir išlaikyti dėmesį. Tyrimais taip pat buvo patvirtinta, kad streso mažinimo žaislai gali padėti mokytis ir padidinti produktyvumą.

Judesių bei sensorinių pojūčių lavinimas turi labai didelę reikšmę mokantis ir atliekant užduotis, nes tuo metu dirba abu žmogaus smegenų pusrutuliai.

360_F_437412618_kOF6IFmJ3sS0rMth2d1mvuVqVVuM7Txh

Mažina nerimą ir stresą

Nerimas ir stresas veikia visą kūną, todėl sensorinis „Pop it“ žaislas gali padėti jūsų vaikui nusiraminti, nes yra sukurtas žaisti atliekant pasikartojančius stresą malšinančius judesius.

Vienas pagrindinių ir dažniausiai tėvų bei mokytojų užduodamų klausimų – ar šis žaislas gali trukdyti vaikams? Labai svarbu pabrėžti, kad nerimas, stresas ar tokie sutrikimai kaip ADHD (dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sindromas) vaikui gali turėti daug didesnę neigiamą įtaką ir padaryti didesnę žalą.

„Pop it“ yra visiems prieinamas žaislas, leisiantis maloniai prasiblaškyti. Taip pat jis bus labai naudingas vaikams mokantis koncentruoti dėmesį ir save kontroliuoti.

e48d7a980c81f3c4c03734836bd77909Tinka įvairioms amžiaus grupėms

Šis žaislas tiks bet kokio amžiaus ir lyties atstovams, net ir suaugusiesiems! Visame pasaulyje jis labai mėgstamas ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų, nes padeda kovoti su nerimu, stresu ir kitais psichinės sveikatos sutrikimais. Įrodyta, kad pasikartojantys judesiai žaidžiant spaudomais, minkomais ar ridenamais žaislais padidina ir suaugusiųjų koncentraciją bei produktyvumą.

Anot ToyStory.lt žaislų parduotuvės vadovės, žaisliuką “Pop it” galima naudoti ir vaikų mokymo tikslais.

Edukacinė nauda

Kodėl gi nepavertus šios „Pop it“ manijos nauda? Yra daugybė būdų, kaip panaudoti šį žaislą, kad jis pasitarnautų vaiko mokymosi procese.

Pop it“ žaidimas

„Pop it“ gali būti naudojamas kaip linksmas žaidimas, lavinantis vaiko loginius ir strateginius įgūdžius. Šį žaidimą reikia žaisti poromis. Pirmasis žaidėjas nuspaudžia tiek burbuliukų, kiek tik nori, su sąlyga, kad jie yra vienoje eilutėje. Kitas žaidėjas daro tą patį, ir taip abudu spaudinėja vienoje eilutėje esančius burbuliukus. Žaidimo tikslas – NEBŪTI paskutiniam nuspaudusiam burbuliuką.

91ZQ+VUHj7L._AC_SL1500_Matematinės užduotys

Naudodami „Pop it“ žaislą jūsų vaikai taip pat gali išmokti skaičių ir patobulinti savo matematinius gebėjimus. Štai kelios užduotys. Paprasta sudėtis: viskas, ko jums prireiks, – tai „Pop it“ ir dviejų kauliukų. Vaikai rita kauliukus ir tada nuspaudžia tiek „Pop it“ burbuliukų, kokia yra abiejų išristų kauliukų suma. Paprastas skaičių atpažinimas: vaikai rita kauliukus ir tada nuspaudžia tokį pat skaičių „Pop it“ burbuliukų. Tai puikus ankstyvojo mokymosi įrankis.

Atminties žaidimas

Taip pat galima žaisti „Pop it“ atminties žaidimą. Tam bus naudojamas vienas „Pop it“ ir keli smulkūs daiktai, kurie puikiai tilps po burbuliukais (minkšti pūkuoti kamuoliukai, akmenukai, sagos ar karoliukai). Vienas žaidėjas pažiūri, kas paslėpta po „Pop it“, tada padeda jį atgal ir užsimerkia. Kitas žaidėjas pašalina vieną daiktą ir vėl padeda „Pop it“. Pirmasis žaidėjas turi išsiaiškinti, koks daiktas buvo pašalintas.

Kaip matote, yra begalės būdų tinkamai ir tikslingai panaudoti šį įspūdingą naująjį žaislą. Tiesiog leiskite savo vaizduotei nevaržomai veikti. Šis žaislas yra lengvas ir puikiai tilps kišenėje. Jam nereikia baterijų. Nenuostabu, kad jis taip greitai išpopuliarėjo tarp įvairaus amžiaus vaikų.

Daugiau info:

https://toystory.lt/

RAŠYTI KOMENTARĄ