SVEIKI IR GRAŽŪS PLAUKAI? SU OLAPLEX – MISIJA ĮMANOMA!

Kiekvienai moteriai itin svarbu turėti sveikus ir stiprius plaukus. Tačiau dažnai, pačios net nepastebėdamos, juos aliname džiovindamos, tiesindamos, šviesindamos ar tiesiog būdamos saulėje be jokios apsaugos. O ką jau kalbėti apie pogimdyvinį ir žindymo laikotarpį, kai plaukai ne tik pradeda slinkti, bet ir praranda sveiką būklę. Kaip galėtume pagelbėti mamoms, turinčioms nualintus plaukus? Šiandien, “SPV” grožio salono įkūrėja, plaukų meistrė Meda Poškienė, nori mums papasakoti apie priemones ir plaukų atstatymo procedūras, kurių pagalba kiekviena moteris galės džiaugtis sveikais plaukais.

Plaukų pažeidimai

Plaukų pažeidimai – viena dažniausių problemų dėl kurių pagalbos moterys kreipiasi į grožio specialistus. Šiandien rinkoje turime daugybę produktų, skirtų plaukų puoselėjimui ar atkūrimui, tad viena sunkiausių užduočių – tinkamai išsirinkti sau asmeniškai.

Natūralūs plaukai turi apsauginį sluoksnį, kuris suardomas bet kokio cheminio, terminio ar mechaninio poveikio rezultate, pavyzdžiui, kaitinamieji plaukų prietaisai, UV spinduliuotė, baseino chloras, plaukų dažymas ir kt. Pažeidus apsauginį plauko sluoksnį, pažeidžiama ir vidinė plauko struktūra, todėl plaukai ilgainiui vis silpnėja.

Klasikinis plaukų pažeidimų sprendimas, plauko maitinimas ir drėkinimas, užpildo pažeistas plauko vietas plaukui naudingomis medžiagomis, vizualiai išgaunant sveikesnių plaukų vaizdą, tačiau iš esmės problemos neišsprendžia.

olaplex-4-5mOLAPLEX istorija

JAV mokslininkai, Dr. Eric Pressly ir Dr.Craig Hawker, ištyrę plaukų pažeidimų procesą molekuliniu lygmeniu suprato, jog plaukų pažeidimus lemia nutrūkusios jų struktūros elementų tarpusavio jungtys. Taip atsirado poreikis sukurti naują technologiją, kuri galėtų atkurti šias jungtis bei prevenciškai apsaugoti nuo būsimų pažeidimų – taip gimė OLAPLEX! Kad lengviau būtų suprasti šią technologiją įsivaizduokite: kopėčias su keliais nulūžusiais laipteliais, kuriuos reikia sutaisyti. OLAPLEX atstato tokius ,,sulūžusius laiptelius” plauko molekulėje. Rezultatas – plauko jungtys tampa stipresnės, tad ir pats plaukas tampa stipresniu bei sveikesnės būklės.

OLAPLEX procedūros grožio salone ir jų poveikis

OLAPLEX technologijos dėka šiandien grožio salonai mums gali pasiūlyti intensyvias plaukų struktūros atstatymo, saugaus dažymo ar apsaugos, prieš atliekant chemines plaukų procedūras, paslaugas. Pažeistiems plaukams rekomenduojama atlikti visą OLAPLEX atkuriamųjų procedūrų kursą (3-5 procedūros salone). Procedūros turi būti atliekamos maždaug kas 3 savaites laiko, o vėliau, sveikų plaukų būklės palaikymui, namuose galima tiesiog naudoti Olaplex No.3-5 liniją.

Kuo ypatinga salone atliekama procedūra su OLAPLEX?

IMG_7238m

Meistrė Meda Poškienė mums plačiau pasakoja apie OLAPLEX plaukų procedūrą. “Visada domėjausi ir domiuosi inovacijomis ir naujovėmis, todėl labai laukiau šio produkto Lietuvoje. Lietuvoje OLAPLEX turime jau trejus metus! Tačiau, jeigu žvelgtume atgal, iki OLAPLEX atsiradimo ir po atsiradimo, rinkoje išties daug kas pasikeitė. Šiandien, šio produkto pagalba, galime turėti saugesnius dažymus, atstatyti plaukus po UV saulės spindulių poveikio, chloro, mechaninių prietaisų, arba tiesiog apsaugoti plaukus nuo aplinkos keliamos žalos. Tai išties džiugina. Kai pradėjau pažinti OLAPLEX ir taikyti jį kaip pagridinį atkuriamąjį produktą savo darbe, galiu drąsiai teigti, kad daugeliui klientų padėjau išspręsti skilimo, trupėjimo, vėlimosi problemas.

Rinkoje labai daug produktų, kurie kuria vizualinį vaizdą, tačiau po kelių mėnesių ar savaičių tai dingsta. OLAPLEX pagalba galima atstatyti plauką ilgam laikui, nes jo pagrindinis tikslas grąžinti plauką į natūralią struktūrą. OLAPLEX pagrindinis tikslas atkurti prarastas disulfidines plauko jungtis, kurios užtikrina plauko struktūros vientisumą, elastingumą. Dažniausiai pilnam atstatymui reikalingos 3-5 procedūros, todėl Olaplex skirta toms moterims, kurios nesiekia greitų trumpalaikių vizualinių rezultatų. Sveiki ir elastingi plaukai, tai mūsų specializuoto salono varikliukas. Tai vizija ir idėja, kurią norime matyti kiekvieno kliento plaukuose. O OLAPLEX produktas yra vienas iš tų, kuris tai gali leisti paversti realybe.

53517165_1970041196455765_3844624955513765888_n

Olaplex priemonės naudojimui namuose

Suprantame, kad ne visos mamytės turi galimybes lankytis grožio salonuose, todėl džiaugiamės, jog OLAPLEX turi ir namų produktų liniją:

OLAPLEX No.3 – produktas skirtas plaukų struktūros stiprinimui namų sąlygomis, suteikiantis plaukams stiprumo, tvirtumo, elastingumo ir apsaugos nuo išorinio neigiamo poveikio. OLAPLEX No.4 ir No.5 – atkuriamasis plaukų šampūnas ir kondicionierius: ilgalaikis plaukų drėkinimas, kondicionavimas, maitinimas, plaukų augimo skatinimas, sveikos galvos odos būklės palaikymas bei blizgesys – visa tai, kas padės plaukams atrodyti sveikais, gyvybingais bei gražiais!

olapl

Pabaigai, kodėl verta rinktis OLAPLEX?

ola✅OLAPLEX sukūrė ne kosmetikos kūrėjai, o JAV mokslininkai, nominuoti Nobelio premija už savo pasiekimus chemijos srityje.

✅OLAPLEX technologijos unikalumą patvirtina net 8 tarptautiniai patentai!

✅Sudėtis be sulfatų, parabenų, silikono, glitimo ar riešutų pėdsakų, be naftos produktų ar sveikatai pavojingų/ kenksmingų medžiagų; produktas saugus naudoti, subalansuoto pH, neutralaus kvapo, negaruoja.

✅OLAPLEX sudėtyje yra natūralūs vaisių bei uogų ekstraktai, vitaminas E, biotinas, omega rūgštys, ingredientai, pasižymintis antioksidacinėmis sąvybėmis.

✅OLAPLEX neišsiplauna iš plaukų – OLAPLEX efektas laikosi tol, kol plaukų vėl nepažeidžiame, o ir šiuo atveju, mes galime vėl juos ,,reanimuoti‘‘ su OLAPLEX.

✅OLAPLEX atkuriamasis šampūnas su kondicionieriumi praturtinti biotinu, vitaminu E, vaisių ir uogų ekstraktais, plaukus maitinančiais ir drėkinančiais aliejais.

✅OLAPLEX padeda atsiauginti plaukus, stiprina garbanas bei rūpinasi sveika galvos odos būkle.

✅Produktai koncentruoti, tad padės sutaupyti.

✅Tinkamas visiems plaukų tipams, tad OLAPLEX gali naudoti visa šeima.

✅Tinkamas veganams, draugiškas gamtai, nebandytas ant gyvūnų.

✅Palaiko dažytų plaukų spalvą, apsaugo nuo UV spindulių sukeliamos žalos.

✅OLAPLEX naudoja aukšto lygio plaukų meistrai ir salonai, bet jis prieinamas visiems.

✅ Plaukų spalvos keitimo grožio salonuose metu naudojant OLAPLEX, Jūsų plaukai bus apsaugoti nuo plaukų struktūros pažeidimų, geriau įsives spalvos pigmentai.

OLAPLEX gamintojas ir oficialus distributorius Lietuvoje OLAPLEX produktus tiekia tik grožio salonams, profesionaliems plaukų meistrams. Prekyba internetinėms svetainėms nevykdoma. OLAPLEX  atstovai visada padės Jums surasti grožio saloną atliekantį procedūras bei prekiaujantį OLAPLEX produktais.

Facebook: https://www.facebook.com/olaplexlithuania/

Instagram: https://www.instagram.com/olaplex_lt/

SPV Sveikų plaukų vizija: https://www.facebook.com/sveikuplaukuvizija/

RAŠYTI KOMENTARĄ