IŠBANDŽIAU – REKOMENDUOJU! TROŠKINTUVĖ, KURIĄ TIKRAI VERTA RINKTIS

Vieną gražų rytą, mano namus pasiekė siuntinukas. Atrodo tikrai nieko nelaukiau. Taigi išpakavus jame radau šiuo metu reklamuojamą – Delimano Stone Legend troškintuvę. Paėmus į rankas pagalvojau, oho koks svoris! Iš pirmo žvilgsnio daiktas pasirodė tvirtas ir ilgaamžis. Tikrai nekantravau išbandyti ir patikrinti “savomis rankomis” kuogi ji tokia ypatinga… Tad šiandien Jums papasakosiu, kaip man sekėsi “testuoti” ir išbandyti šią troškintuvę.

Ant ko gaminame maistą savo vaikams ?

ąNorėčiau pradėti gal nuo to, jog kai pradedame primaitinti savo vaikus, pirmiausia, žinoma, svarbu parinkti tinkamą maistą. O antra, reikėtų susimąstyti ant ko mes tą maistą ruošiame, gaminame (ypač vėliau, kai vaikams pradedame gaminti troškinius, įvairius kepinius). Reikėtų pasirinkti tinkamus indus, jog galėtume gaminant išsaugoti kuo daugiau tikrų maisto savybių. Nemeluosiu, pati retai susimąstydavau iš ko pagamintos mano naudojamos keptuvės ar puodai. Ar jie gali turėti kokios įtakos gaminimui ar ne. Tad gavus šią dovaną ir ją išbandžius, sužinojau ne tik tai, jog maisto gaminimas gali būti paprastesnis, bet ir daiktas, ant kurio yra gaminamas maistas, gali turėti įtakos pačiam maistui.

Galima kepti, troškinti, nenaudoti riebalų

Pirmiausia, šią troškintuvę išbandžiau gamindama savo sūnui mylimiausią kalakutienos troškinuką. Nustebino tai, jog gaminant užteko šio vieno indo. Patroškinau kalakutieną, tada sudėjau visas norimas daržoves, o galiausiai viską “įkišau” į orkaitę. Nereikėjo naudoti atskiro puodo virti kalakutienai, atskiros keptuvės troškinti daržovėms ir, galiausiai, nereikėjo dar atskiro indo kepimui orkaitėje. Tad vienu šūviu keli zuikiai. Sutaupiau ir laiko, ir indų!

Be viso to, man, kaip mamai, pats didžiausias privalumas šioje troškintuvėje pasirodė tai, jog ką begaminčiau nereikia naudoti jokių riebalų. Galima įpilti lašelį aliejaus, bet ir be jo, maistas visiškai nepridega, neprikepa, vartosi labai lengvai (o juk vaikams ruošiamas maistas turėtų mažiausiai prisigerti riebalų). Prieš tai buvau naudojusi nevienos firmos keptuvių, tačiau riebalų visada reikėjo. Na, o ši troškintuvė tikrai nudžiugino – gaminamas maistas kepa tolygiai, išsaugo savo skonines, natūralias savybes, kas itin svarbu gaminant vaikams.

Dar vieną pliusą dedu dėl to, jog šią troškintuvę, galima naudoti įvairioms viryklėms: tiek ant kaitlentės, tiek indukcinėms, tiek orkaitėje. Dažniausiai pasiūloje reikia rinktis atskiras keptuves, kurios turi rankeną ir jų negalima kišti į orkaitę, arba tos, kurios bus netinkančios indukcinėms viryklėms, arba atskirai indą – tinkantį naudoti tik orkaitėje. O ši troškintuvė universali, nieko jai nenutiks, jei bus naudojama ir orkaitėje. Nemėgstu namuose “apsikrauti puodais”, tad tai mane itin nudžiugino.

Dar noriu pridurti, jog troškintuvė itin talpti ir gili. Manoji – 26cm skersmens, tad didesnės man jau ir nereikėtų.

Stone_Legend_Round_Mould_28cm_02

Iš ko pagaminta troškintuvė?

Naujųjų STONE LEGEND troškintuvių pagrindas pagamintas iš plieno, išorė padengta emaliu, o vidus – „Quantanium Real Stone“danga. Emalis yra žinomas ilgus amžius – šią medžiagą naudojo dar senovės graikai, persai, keltai. Šioje medžiagoje nėra nikelio, ji gaunama labai aukštoje temperatūroje (iki 850 °C) lydant į miltelius sutrintą stiklą. Emalis turi puikių maisto gamybai naudingų savybių: tvirtas, glotnus, atsparus chemikalams, 100 % perdirbamas ir draugiškas aplinkai, patvarus, atsparus įbrėžimams ir blukimui, lengvai valomas ir nedegus.

Taigi:

  • Be PFOA, tad su maistu į Jūsų organizmą nepateks jokių žalingų medžiagų.
  • Galite gaminti maistą visiškai be riebalų, arba, jeigu norite, įlašinti vos kelis lašus aliejaus.
  • Nelimpantis paviršius, nesusidėvintis ilgą laiką.
  • „Quantanium Real Stone“ danga yra sutvirtinta natūraliomis akmens dalelėmis.
  • Akmens dalelės kaupia šilumą ir palaipsniui perduoda ją maistui – šis išlieka sultingas, išsaugo skonines savybes, vertingąsias medžiagas.

kv-homepage-desktop-1

Priežiūra

Nors šią troškintuvę galima plauti įvairiais būdais, tačiau, jeigu norite užtikrinti kuo ilgesnį naudojimo laiką, nerekomenduojama jos plauti indaplovėje, nes kai kurių indaplovėse naudojamų ploviklių sudėtyje yra labai stiprių ir agresyvių sudedamųjų dalių. Šį indą užtenka plauti po tekančio vandens srove, jei reikia naudoti švelnią kempinę ir ploviklį. Nors nepatikėsite, man užtenka tik nupilti vandeniu ir viskas tiesiog paprastai nubėga. Nereikia šveisti, mirkyti ar kažkaip kitaip intensyviai plauti…

Svarbu!

delimano-stone-legend-8Prieš pirmą kartą naudojant šią ar betkokį kitą indą, neužmirškite pirmiausia išplauti. Stone Legent troškintuvę prieš naudojimą rekomenduojama įtrinti aliejumi.

Nežinau vertinti kaip pliusą ar minusą, troškintuvė įkaista labai greitai, todėl gaminti reikia nustačius tik vidutinį karštį (prie to reikėjo priprasti ir man, o ypač mano vyrui). Taip pat kaitinimo elemento skersmuo turi sutapti su keptuvės dugno skersmeniu arba dengti bent ¾ indo dugno, jog maistas keptų tolygiai.

Taip pat labai svarbu, jog gaminant šioje troškintuvėje nenaudotumėte jokių metalinių įrankių (vartant ir maišant), nes pagrindas gali susibraižyti ir taip pažeisite paviršių. Mūsų šeimai jau yra įprasta naudoti tik medinius įrankius.

Pabaigai

Tikrai vengiu girti ir siūlyti savo skaitytojams įvairias prekes, tačiau apie šią troškintuvę turiu tikrai ypatingai gerą nuomonę! Talpi, sunki, naudoju ją kepimui orkaitėje, tiesiu kepimo popierių, nepilu jokių riebalų. Tikrai nesigailiu gavusi tokią dovaną ir, kad “nepaguldžiau” jos kažkur į spintelę, o skubėjau išbandyti. Dabar maisto ruoša tapo paprastesnė, sveikesnė ir labai greita. Viename inde galiu gaminti nuo paprasčiausių troškinių iki picos kepimo orkaitėje. Žinoma, tokius daiktus prižiūrėti tikrai reikia, norint, jog tarnautų pagal savo paskirtį. Kaina tikrai nėra didelė ir “įkandama”. Jei susigundysite ir jūs, lauksime jūsų atsiliepimų. Sėkmės!

P.S. O dabar užmačiau, jog perkant betkokio skersmens troškintuvę dar galima gauti šalia dovanų ir JOY trintuvą!

http://www.delimano.lt/delimano-stone-legend-copperlux-troskintuve

RAŠYTI KOMENTARĄ