GERIAUSIA PAGALBA VIRTUVĖJE – VIRTUVINIS KOMBAINAS DELIMANO KITCHEN ROBOT

Šiandien beveik kiekvienuose namuose yra įvairių buitinių prietaisų, kurie padeda sutaupyti laiko ir pastangų, o maisto ruoša tampa tikru malonumu. “Delimano Kitchen Robot” virtuvinis kombainas – galime drąsiai įvardinti, kad tai – antros moters rankos ir didyjį darbą virtuvėje atlieka būtent jis! Jis gali atstoti krūvą kitų buitinės technikos prietaisų: trintuvą, kokteilinę, mėsmalę, plakiklį, turi tešlos minkymo ir pjaustymo antgalius. Tiesa, daug funkcijų atliekantis prietaisas – nėra pigus malonumas, bet įsigydami daug skirtingų prietaisų išleistumėte ko gero dar daugiau! O, jei palyginti šį kombainą su pvz. Kitchen Aid’u, tai pastarojo kaina gigantiška – lyginant su Delimano. Šiais laikais, virtuvinis kombainas būtinas kiekvienai virtuvei. Tad šiandien pakalbėkime apie šio prietaiso privalumus.

“Delimano Kitchen Robot” – daugiafunkcinis virtuvinis kombainas

Gal nuskambės juokingai, bet apie šį prietaisą pradėsime pasakoti ne nuo jo super savybių, o nuo to, jog jo dizainas yra kažkas nuostabaus! Kadangi esame už sąmoningą vartojimą, plastiko mažinimą, tad šis kombainas atstoja viską! Pagamintas iš nerūdijančio plieno – vadinasi tarnaus ilgai. Nebereikia naudoti kelių rūšių buitinių prietaisų, jei galite sutaupyti nusipirkę vieną virtuvės kombainą su daugybe funkcijų. Išskirtinis, stilingas ir patvarus. Tikras virtuvės karalius.

Šis prietaisas, kiekvienai moteriai, kaip jau ir minėjome anksčiau, lyg “antros rankos”! Maisto gaminimas taps smagus bei sutaupysite daug laiko. Kas labai svarbu, jis tikrai labai lengvai valdomas – vienu pasukimo mygtuku, galite pasirinkti iš 6 greičių ir pulsavimo funkcijų. Be to, prietaisas yra kompaktiškas, puikiai telpa ir nedidelėje virtuvėje, yra su praktišku 4,5 litro talpos dubeniu iš nerūdijančiojo plieno. Specialus dangtis apsaugo nuo ingredientų taškymosi ir padeda išvengti netvarkos virtuvėje.

dl_kitchen_robot_07

Ką su juo galime daryti?

Šis virtuvinis kombainas laisvai minko tešlą, su juo galima plakti, trinti, su mėslamės antgaliu – malti mėsą, pjaustyti ir tarkuoti daržoves, gaminti naminius makaronus bei sausainius. Tikrai sunku patikėti, jog su vienu prietaisu galima padaryti tiek daug! Tačiau šių dienų technologijos – visa tai mums suteikia.

Virtuvės kombainas, kuriame yra mėsmalė ir trintuvas, puikiai tinka šeimai su vaikais. Geros kokybės ir šviežia mėsa – tai daugelio mamų reikalavimas. Dėl šios puikios funkcijos, galima greitai ir lengvai paruošti skanius pietus ar vakarienę. Elektrinė mėsmalė padės iš įvairių mėsos rūšių paruošti įvairiausius kotletus, maltinukus, namines dešreles ir kitus įdomius patiekalus (belieka tik pasitelkti fantaziją). Naudojant kombaine įmontuotą trintuvą, sukuriamos sveikos vaisių ir daržovių tyrės, kokteiliai, pirmosios košytės vaikams.

Tešlos maišytuvas. Prabėgus Kalėdoms ir visoms šventėms, galiu drąsiai teigti, jog šis kombainas su tešlos maišytuvu – ypač tiks tiems, kurie mėgsta kepti imbierinius sausainius, bandeles bei pyragus! Bet! Ir ne tik saldžiuosius gaminius, puikiai tiks, virtinukams, varškėtukams ir kitiems, vaikų pamėgtiems patiekalamas gaminti. Tešlos maišymas ir minkymas, kuris buvo vienas nemaloniausių ir erzinančių dalykų, dabar tapo toks paprastas ir greitas. Tikrai negalėsite atsidžiaugti šia savybe.

Taigi trumpai, jis:

 • Mala, tarkuoja ir pjausto;
 • Maišo, minko tešlą;
 • Smulkina ir trina;
 • Plaka;
 • Ruošia makaronų ir sausainių formeles.

Delimano Kitchen Robot komplektą sudaro:

 • Prietaiso korpusas;
 • Nerūdijančiojo plieno dubuo (4,5 l talpos);
 • Apsauga nuo taškymosi;
 • Tešlos minkymo antgalis;
 • Plakimo antgalis;
 • Maišymo antgalis.

Papildomai rekomenduojame įsigyti šiuos prietaisus:

 • Stiklinį trintuvo indą;
 • Mėsmalės priedus;
 • Pjaustymo ir tarkavimo priedus;
 • Makaronų ir sausainių gaminimo priedus.

Pabaigai…

Jei ir jūs nusprendėte įsigyti virtuvinį kombainą, būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos apsketus renkantis:

 1. Variklio galia, variklio sukimosi greitis: jis turėtų būti didelis ir, pageidautina, reguliuojamas. Jei galite jį pakeisti, galite pasirinkti mažą maišymo greitį ir didelį – malimui.
 2. Dubenėlio medžiaga ir apdirbimas. Stenkitės nepirkti kombainų su plastikiniais dubenėliais, nes jie laikui bėgant sugeria anksčiau naudotų ingredientų kvapą ir skonį, o tai turi įtakos naujų produktų ruošimui bei sąmoningai mažinkime plastiką savo buityje;
 3. Priedai. Rinkitės tokį virtuvinį kombainą, prie kurio galėsite pridėti visus reikalingus priedus, kad taip sutaupytumėte papildomų prietaisų savo virtuvėje.

O gera žinia ta, jog tik dabar “Delimano Kitchen Robot” daugiafunkcinį virtuvinį kombainą galite įsigyti net 40% pigiau! Paskubėkite, nes tai puikus daiktas, už dar puikesnę kainą!

https://www.topshop.lt/delimano-kitchen-robot-virtuvinis-kombainas

 

 

RAŠYTI KOMENTARĄ