PRISTATOME! “BRABANTIA” MIKROPLUOŠTO DAUGKARTINĖS ŠLUOSTĖS

Vis dažniau girdime, jog šiuolaikinės moterys mažina plastiką savo virtuvėje ir apinkoje bei ieško alternatyvų, kas pakeistų sintetines/vienkartines priemones – daugkartinėmis, kuo natūraliasnėmis. Įvairios virtuvės kempinėlės ir šluostės yra pagamintos iš poliuretano (naftos produkto), kuris sumaišomas su įvairiais sulfatais ir daugybe chemikalų. Pats didžiausias blogis tame, jog tai puiki terpė veistis bakterijoms! Tokios, sintetinės pašluostės ir kempinėlės, dažniausiai panaudojamos vos kelis kartus ir su bendromis atliekomis keliauja į šiukšlių dėžę. Tad šiuolaikinės moterys intensyviai ieško alaternatyvų atrasti tvaresnius būdus savo namų švarai palaikyti, o mes pristatome vieną naujieną – “Brabantia” prekės ženklo priemones virtuvei ir indų plovimui. 

Susipažinkime su “Brabantia” prekės ženklu

“Brabantia” – labai daug investuoja į tvarių, saugių produktų gamybą ir remia įvairias aplinkosaugines iniciatyvas. Šios įmonės tikslas yra praturtinti ir palengvinti gyvenimą gražiai ir kokybiškai suprojektuotais daugkartinio naudojimo produktais, kuriuos yra malonu naudoti. “Brabantia” rūpinasi savo sukurtais produktais ir poveikiu, kurį šie produktai daro žmonėms ir mūsų planetai ir visi produktai yra perdirbami. Tai šeimos įmonė su šeimos vertybėmis, gaminanti tvarius produktus, kurie paliks geresnį pasaulį ateities kartoms. Džiugi žinia, jog 2015m. “Brabantia” tapo oficialiu WeForest, The Ocean Cleanup ir Plastic Whale partneriu.

brabantia-microfiber-cleaning-cloth-set-of-3-1-set-734446-en

Kokius gaminius siūlo ir gamina “Brabantia”?

“Brabantia gamina” įvairius gaminius: nuo skirtų maisto gamybai, laikymui iki kriauklės reikmenų ir atliekų rūšiavimo prekių – šiukšliadėžių, kurios ne tik funkcionalios, bet ir labai gražios.

Bet šiandien daugiau peržvelkime gaminius, skirtus mūsų virtuvej:

Šluostės. Šios šluostės yra pagamintos iš mikropluošto, todėl puikiai tinka valyti ne tik indus, bet ir baldus, veidrodžius. Puikiai nuvalo ir blizgina, nereikia naudoti papildomų cheminių priemonių! Šiomis universaliomis mikropluošto šluostėmis taip pat nuvalysite dulkes, purvą, riebalus ir kitus nešvarumus nuo visų plaunamų paviršių. Nepalieka dryžių ar pūkelių. Turi didelę sugėrimo galią dulkių, vandens, aliejaus, suodžių ir panašaus purvo. Galite naudoti sausą – dulkėms valyti, o drėgna – galite nuvalyti sienas, plyteles, vonią, stalviršius, metalo paviršius, automobilio vidaus paviršius ir t.t.
Kaip ir minėjome, mikropluoštas pašalina dulkes, nešvarumus ir riebalų dėmės nuo visų paviršių be jokių cheminių valymo priemonių, naudojant vien tik vandenį. Šios šluostės yra daugkartinės! Jas galima plauti net iki 60°C temperatūroje ir vėl naudoti, taip sutaupoma ir mažinama išmetamų sintetinių bei vienkartinių šluoščių kiekis. Rinkinio (2vnt.) kaina apie 2,25Eur.

Mikropluošto šluostės/kempinėlės. Jos taip apt pagamintos iš mikropluošto, viduje turi porėtą kaip kempinė užpildą, kuris sugeria iki 7 kartų daugiau vandens nei sveria pati. Puikiai tinka indų plovimui ir dulkių valymui. Šios šluostės/kempinėlės taip pat yra daugkartinės, jas galima skalbti iki 60°C temperatūroje ir vėl naudoti. Mikropluošto šluoščių rinkinys (3vnt.) kainuoja 4,90Eur.

Virtuvės karalius – kilmėlis indams džiovinti (tai vienas geriausių atradimų!!!). Šis kilimėlis taip pat pagamintas iš mikropluošto su porėtu viduje esančiu užpildu – gerai sugeria vandenį ir padeda indams geriau nudžiūti. Galima plauti iki 60°C temperatūroje ir vėl naudoti. Tokio kilimėlio kaina 5,90Eur.

Pabaigai…

Parduotuvė zana.lt skelbia, kad balandis yra švaros mėnuo! Ir visus kviečia peržvelgti savo virtuvėje naudojamus gaminius bei atsinaujinti ir pasinaudoti  “Brabantia” prekės ženklo prekėms skirta net 25% nuolaida!

Priemones rasite štai čia:

https://zana.lt/gamintojai/brabantia/produktai

 

RAŠYTI KOMENTARĄ