VAIKO DRABUŽĖLIAI TINKANTYS DARŽELIUI IR MOKYKLAI

Praėjus pro parduotuves darosi aišku, kad vėl atėjo tas metas – atgal į mokyklą ar darželį. O besikaupiančios kanceliarinės prekės įspėja tėvelius apie kasmetinį apsipirkimą. Tačiau pripažinkime, pasiruošimas naujiems mokslo metams gali būti nemenkas galvos skausmas, ypač perkant drabužius – ar su šiuo megztiniu nesušals? Kiek porų kelnių reikia? Palengvinsime Jums šią užduotį su merino vilnos drabužiais, su kuriais lengvai paruošite savo vaiką atgal į darželį ar mokyklą. Šiandien mus konsultuoja parduotuvės www.green-rose.lt įkūrėja – Aistė Vyšniauskaitė – Stanevičienė.

Šaltajam sezonui – sluoksniavimas

childrens-sleepwearSu naujais mokslo metais ateina ir ruduo. Oras, ypač rytai ir vakarai, ima vėsti. Šiuo atveju geriausiai pagelbės merino vilna. Tai visiškai natūralus pluoštas iš gamtos, kurį siūloma dėvėti kaip pirmo sluosksnio drabužius. Merino vilna pasižymi ypač geru šilumos palaikymu, o būdama šalia odos palaiko optimalią vaiko kūno temperatūrą. Tad keliaujant anksti rytais į darželius ar mokyklas, Jūsų mažieji tikrai nesušals.

Siekiant idelios šilumos jūsų vaiko kūnui, rekomenduojama sluoksniuoti drabužius. Pirmajam sluoksniui geriausia pasirinkti lengvas merino apatines maikutes. Kadangi šios yra arčiausiai vaiko odelės, siūloma natūrali, be dažų, balta merino vilna. O antrajam sluoksniui  galima pažaisti – leisti vaikui išsirinkti mėgiamos spalvos merino marškinėlius ar golfą, kurie storumo prasme atitnka vidutinio storio megztuką.

Svarbiausia, kad sluoksniuojant, merino vilna suteikia absoliučią šilumą. Tai ypač svarbu mokyklinio amžiaus vaikams, kai, deja, ne visose klasėse ar koridoriuose yra užtikrinama tinkama temperatūra. Dar labiau pašaltėja atėjus žiemai. Todėl du sluoksniai merino vilnos yra puikus tam sprendimas!

Pizamos-vaikams

Kvėpuojantis audinys

Visiškai priešinga situacija būna vaikų darželiuose, kai grupėse tampa be galo šilta, o mažieji toliau šėlsta ir daugiau prakaituoja. Tam vėlgi puiki išeitis yra merino vilnos rūbeliai, nes audinys yra natūraliai kvėpuojantis. Jis neleidžia kauptis papildomai drėgmei, o išgarina ją lauk kartu su blogu kvapu. Tad net ir po ilgų šėlionių vaikas išliks sausas ir neperkaitęs. Vienų merino marškinėlių, esant patalpose, žaidimams visiškai gana.

Kitą merino vilnos apatinę maikutę rekomenduojama turėti kaip atsarginę arba pietų miegui. Kadangi pluoštas reguliuoja kūno temperatūrą, vaikelis galės mėgautis ramiu ir saldžiu miegeliu.

base-layerNepamirškime patogumo

Dažnai renkantis drabužius, vienas iš pagrindinių kriterijų yra patogumas. Šiuo atveju, galima neabejoti merino vilna. Skirtingai negu tradicinė vilna, merino yra be galo švelni ir maloni odai. Vaikai mielu noru nešios ir nesiskųs niežtėjimu, kaip būna su storais vilnoniais megztiniais.

Vaikai, kurių oda jautresnė, gali išbandyti merino vilna su šilku. Šilkas suteiks papildomą švelnumą, o merino vilna reikiamą šilumą.

Mažesniesiams į darželius taip pat puikai tiktų merino vilnos timpos vaikams. Merino prisitaiko prie kūno, tad visiškai nevaržys vaiko judesių. Juk visi tėveliai žino, kokie puikūs gimnastai yra jų vaikai!

Darželinukams ir mokyklinukams rudeninėje aprangoje svarbiausia yra šiluma ir patogumas. Merino vilnos rūbai suteikia abu šiuos dalykus. Sluoksniuojant drabužius, keliavimas rytais nebebus baisus, o merino švelnumas suteiks vaikui jaukumą ir komfortą. Tėveliams nebereikės jaudindis dėl netinkamos vaikų aprangos ar veltui išleistų pinigų. Laimi visi!

Sėkmingų ateinančių mokslo metų ir gero mokyklinio apsipirkimo!

Merino vilnos drabužėlių rasite čia: www.green-rose.lt

RAŠYTI KOMENTARĄ