plauku_lankelis copy

PLAUKŲ LANKELIAI – ŠIO SEZONO TOPAS IR MADINGIAUSI AKSESUARAI. KOKIUS PASIRINKTI?

Lankeliai – vienas iš pačių stilingiausių ir privalomų vasaros aksesuarų. Paskutiniais sezonais labai daug dėmesio skiriama plaukų priežiūrai ir jų aksesuarams. Tai plaukų lankeliai, gumytės, šilkiniai kaspinai ar skaros. Būtent šie plaukų aksesuarai gali padėti stilingai pasipuošti neišleidžiant daug pinigų. 

Viename mėgstamiausių amerikiečių serialų madinga herojė savo vaikinui yra pasakiusi: ‘’Jokia save gerbianti Niujorko moteris nenešios plaukų lankelio. Na, nebent jei ji prausis veidą virš kriauklės’’ Ar žinote kas ji? Žinoma, tai yra stilingoji, svajotoja Kerė iš ‘’Seksas ir miestas’’. Nors ji tikrai eina koja kojon su mados tendencijom ji irgi tapo plaukų lankelių mylėtoja ir gerbėja.

plauku_lankelis_leve.cjpgLankeliai. 

Plaukų lankeliai sugrįžo atgal į madą ir yra vieni stilingiausių šių metų aksesuarų. Įvairių spalvų pinti, velvetiniai, raukti plaukų lankeliai. Jie puikiai tinka prie džinsų ar suknelės, ryte ar vakare. Jie tikrai suteiks unikalumo ir aristokratiškumo Jūsų stiliui. Lankelis puikiai derės bet kokia proga ar kasdienai. Rankų darbo plaukų lankelis dažniausiai būna pagaminti iš kokybiško audinio. Pagrindas yra aptraukiamas kokybišku audiniu, kraštai užbaigiami satino juostele.

Tai ne tik stilingas, bet ir praktiškas aksesuaras, padėsiantis suvaldyti nepaklusnius plaukus.

Lankeliai gali būti: 

 • Klasikiniai lankeliai
 • Dirbtinės odos lankeliai
 • Lankeliai su ausele
 • Lankeliai su mazgeliu
 • Lankeliai su pyne
 • Odiniai lankeliai
 • Šilkiniai plaukų lankeliai
 • Pūsti plaukų lankeliai

lankelis_plaukams_cremosocPlaukų gumytės

Šilkinės ar satininės plaukų gumytės – tai vėl sugrįžęs aksesuaras su trenksmu. Ar tai mažos ar didelės plaukų gumytės tai labai populiarus aksesuaras 90 aisiais. Dabar sugrįžęs į madą ir tapęs neatsiejamu aksesuaru kiekvienai stilingai merginai. Tai arba patinka, arba ne. Vieni jas myli ir dievina, o kitiems tiesiog nepatinka. Šiais metais jos itin madingos – tai satininės, šilkinės plaukų gumytės. Atrodančios stilingai ir puošniai.

Plaukų lankeliai ar šilkinės skaros ?

Tai labai romantiška ir šilta dėtalė. Šilkines skaras galima dėtis tiesiai ant galvos arba net rištis į plaukus. Tai šiek tiek aristokratiška ir puošnu. Bet ką rinktis turite nuspręsti pagal savo stilių. 

Jeigu norite įsigyti platesnį lankelį arba norite užsisakyti individualų užsakymą – susisiekite su mumis – NorųNamai. 

1 Komentaras

 • Songokas

  labai grazu

  gegužės 10, 2021 at 19:01

RAŠYTI KOMENTARĄ