MOKYKLINĖS PREKĖS. KUR IR KOKIAS SVARBIAUSIAS PRIEMONES ĮSIGYTI?

Prasidėjus rugpjūčio mėnesiui ateina pats įkarštis ir pasiruošimas mokyklai. Rašikliai, liniuotės, penalai, kuprinės, sportinė apranga ir kitos mokyklinės prekės – rūpesčiai, užgulantys visų tėvelių, besiruošiančių dar vienai (o ypač – pirmajai) mokslo metų pradžiai, pečius. Tėveliai skuba ieškoti akcijų ne tik parduotuvėse, bet vis drąsiau ieško ir apsiperka internetu.

Visų pirmiausia, reikėtų ne tik pirmoką, bet ir vyresnėlius nuteikti teigiamai prieš mokyklą. Mažieji dažniausiai bijo, o vyresnieji – nelaukia, nes juk baigiasi atostogos, laikas kibti į mokslus. Tačiau nepamirškite vaikams priminti, jog mokykloje puikiai praleis laiką, sutiks savo draugus, kad visi vaikai kartu mokysis, vaidins, pieš, vyks į keliones, sužinos daug įdomių dalykų ir bus tikrai įdomu ir smagu!

Ką įsigyti ir kas yra būtiniausia?

Rugpjūtis – pats didysis apsipirkimo metas. Tačiau neskubėkite pirkti visko iš karto. Atsirinkite kas yra svarbiausia ir reikalingiausia.  Žinoma, visų pirma tai kuprinė, o po to visos rašymo ir piešimo priemonės, penalas – viskam patogiai susidėti, sąsiuviniai. Labiausiai akcentuokite dėmesį į parkerį! Jų pasirinkimas gausus, bet stenkitės išrinkti kokybišką ir ilgai tarnaujantį, taip pat, atkreipkite dėmesį ir į tai, jog būtų užtikrinta pati aukščiausia rašymo kokybė. Be parkerio labai svarbu nepamiršti ir kitų rašymo priemonių: pieštuko, drožtuko, trintuko, piešimui skirtų flomasterių, vandeninių dažų, spalvinimo pieštukų. O kur viską puikiai susidėti ir laikyti puikiai pravers penalas! Na, o mokytojai pasakytų, be viso to nepamirškime sąsiuvinių, jie taip pat neatsiejama mokyklos dalis! Negaudykite kiekvienos pasitaikiusios akcijos, kartais tai gali būti visai apgaulinga ir nenaudinga, kanceliarinių prekių gamintojai teigia, jog daug vertingiau vieną kartą išleisti pinigų daugiau ir nusipirkti kokybišką prekę, kuri tarnaus visus mokslo metus ar net ilgiau, nei čiupti pirmą pasitaikiusią – ir keisti kas mėnesį. Rinkdami net ir mažiausią smulkmeną pagalvokite apie kokybę!

Kur ir kaip įsigyti?

Dažniausiai visi tėveliai skuba, bėga į parduotuves, juk ten pilna nuolaidų ir pasirinkimo. Tačiau, nepamirškite ir apsipirkimo internetu! Užsiėmę tėvai gali ramiai pasiruošimą mokyklai atlikti vakare, po darbų. Tokiu būdu nereikia sugaišti laiko parduotuvėse, kai žmonių būna pats antplūdis. Be to prie prekių rasite pilną mokyklinės prekės aprašymą, kas leis įvertinti ir pasirinkti jums tinkamiausią.

Patarimas visiems tėveliams, jog visas mokyklines prekes skirtas mokyklai rinktumėtės drauge su savo vaikais. Tai vaikus tikrai nuteiks teigiamai ir pridės gerų emocijų prieš naują mokslų metų pradžią.

Kokybiškas, vertingas ir geriausias prekes rasite čia:

1

2

 3

 

 

 


OFFICEDAY
pasitinka naujus mokslo metus su dar platesniu kokybiškų mokyklinių prekių asortimentu. Čia rasite žinomus ir laiko patikrintus prekinius ženklus OXFORD, SCOUT, JOVI, PENTEL, SCHNEIDER, STAEDTLER, KORES, APLI, INOXCROM. Mes pasirūpinome, kad vienoje vietoje atrastumėte visas priemones kokybiškai ir kūrybiškai vaikų mokslo aplinkai. Spalvoti įvairių formų penalai, ergonomiški plunksnakočiai, vaikų prijuostės darbelių pamokai, netoksiškos lipdymo priemonės, priešpiečių dėžutės, kairiarankiams skirtos liniuotės, žirklės ir daugelis kitų prekių, kurios džiugins jūsų vaikus kiekvieną dieną. Studentams ir moksleiviams taikome specialias nuolaidas bei dovanėles.

Daugiau informacijos: http://bit.ly/viskasmokyklai


Jolly

artberry

Vaupe
 

 

 

Pelėdos namai. Kanceliarija mažam ir dideliam. Tai parduotuvė skirta visai šeimai, kurioje visas mokyklines, vaikų lavinimo ar kanceliarines priemones nusipirksite vienoje vietoje. Mūsų asortimente rasite prekes, pažymėtas tokiais prekiniais ženklais, kaip Erich Krause, ArtBerry, Jolly, Starpak, Eagle, Grand, Dan-Mark, Vaupe, Citizen, Gamma, Luč ir daugeliu kitų žinomų ženklų. JOLLY didžiausias Austrijos spalvinimo pieštukų (ekologiškos produkcijos) gamintojas, labai gerai žinomas savo atsakomybę, siekiant saugoti aplinką. Skirta vaikams nuo 2 metų. ARTBERRY produktai buvo sukurti vaikų lavinimui ir kūrybai skatinti. Skirta vaikams nuo 3 iki 6 metų.

Daugiau informacijos: www.technoinform.lt


KIDS LT 1 kl 2016 virselis pjautas

KIDS ENG 2 kl 2016 virselis pjautas

 

 

 

 

 

 

REALISTER – tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi išskirtinių kanceliarijos prekių gamyba ir prekyba. Vienas svarbiausių dalykų kas turi būti mokyklinuko krepšelyje yra sąsiuvinis! Mes siūlome atskirų mokomųjų dalykų sąsiuvinius su pačia aktualiausia informacija, formulėmis, taisyklėmis bei žaidimais. Informacijos pateikimo būdas – žaismingas, lengvai suprantamas pradinukui. Jie pasižymi itin aukštos kokybės popieriumi ir laminuotu viršeliu.  Nuo pat pirmos klasės, mokinukai yra skatinami pasinaudoti ,,po ranka” esančia informacija, tad šie sąsiuviniai yra kaip priemonė, kuri padeda lavinti šį gebėjimą. Formulių sąsiuvinius pradinukams rekomenduoja net patys mokytojai!

Daugiau informacijos: http://www.formuliusasiuvinis.lt/

RAŠYTI KOMENTARĄ