“NOUGHTY” – PERĖJIMAS IŠ SINTETINIŲ Į NATŪRALIUS ŠAMPŪNUS

PRISIJAUKINAME NATŪRALUMĄ.

Rūpinamės plaukų sveikata.

Šampūnai, savo sudėtyje neturintys sulfato naudoja natūralius ploviklius arba paviršinio aktyvumo medžiagas, kad išplautų plaukus, bet „neapkrautų“ jų cheminėmis medžiagomis. Tad, jei nusprendėte  sintetinius šampūnus pakeisti natūraliais, norime su Jumis pasidalinti “Noughty” (natūralių plaukų priežiūros priemonių ženklo) patirtimi: ko tikėtis ir kodėl bei suteikti  patarimų, kurie padės šį perėjimo procesą padaryti  lengvesniu. Svarbiausias “Noughty” siekis – natūraliai sveiki ir žvilgantys plaukai.

Picture1

1. Būkite kantrūs. Sintetinių  šampūnų  sudėtyje  esantys  ingredientai  palieka  likučius,  kurie gali padengti plauko paviršių ir  jį apsunkinti. Tad kaip ir Jūsų kūnui po šventinio laikotarpio, taip ir plaukams – kuriam laikui reikalinga detoksikacija. Gali prireikti kelių plovimų, kad būtų išplauti sintetinių šampūnų palikti likučiai ar kitos plaukų formavimo priemonės. Būtent todėl rekomenduojame apsišarvuoti kantrybe, nes perėjimo laikotarpis gali užtrukti iki 8-nių plovimų. Tačiau kantrybė visuomet atsiperka!

2. Nepadauginkite burbuliukų. Esame įpratę, jog šampūnai gausiai suputotų, tačiau naudojant natūralios sudėties šampūnus, pakanka nedidelio kiekio putų veiksmingai plaukų priežiūrai.

3. Aktyvuokite priemonę. Norėdami pasiekti veiksmingiausių rezultatų, geriausia yra aktyvuoti priemonę prieš pradedant ją naudoti. Spustelkite priemonės į delną, pridėkite šiek tiek vandens ir patrinkite tarp delnų, tuomet paskirstykite gautą mišinį ant drėgnų plaukų.

4. Mažiau yra daugiau. Naudojant natūralios sudėties plaukų priežiūros priemones, geriausia plovimą pradėti mažesniu kiekiu šampūno, jį aktyvuoti ir pridėti reikiamą kiekį šampūno, jei jo trūksta.

5. Nereikia nieko „aukoti“: Jūsų plaukų, sveikatos ar nuotaikos. “Noughty” sugrąžins natūralią plaukų pusiausvyrą ir pasirūpins, jog šis procesas nebūtų nuobodus.

lrg_dsc04194-1

Ko tikėtis iš plaukų detoksikacijos?

Kaip asmenybės, taip ir plaukai yra unikalūs: plaukų detoksikacijos rezultatai ir tikrieji privalumai gali išryškėti kiekvienam skirtingu laiku. Žemiau apibūdiname kelias plaukų problemas, galbūt šių problemų turite tik vieną arba visas tris vienu metu. Bet kokiu atveju, štai kaip rekomenduojame jas spręsti:

Problema nr. 1: plaukai susivėlę, juntamas lipnumas, sunkumas.

Detoksikacija pašalina visus priemonių likučius, kurie atsirado nuo sintetinių plaukų priežiūros priemonių. Kadangi mūsų plaukai – ne teflono danga, šie likučiai „nenuslysta“ taip paprastai. Prireiks kelių plovimų, kad išjudintumėte likučius nuo šaknų ir išplautumėte juos pilnai nuo visų plaukų.

Patarimas: kruopščiai plaukite plaukus, įsitikinkite, jog išplaunate visą šampūną. Tuomet naudokite kondicionierių, tačiau skrupulingai: atsitiktinis kondicionieriaus panaudojimas ir staigus išplovimas –nepadės. Įsitikinkite, jog visi plaukai yra padengti kondicionieriumi. Naudodami plokščias šukas, kol plaukai yra padengti kondicionieriumi, švelniai šukuodami pašalinkite susivėlimus. Kondicionierių palaikykite porą minučių, kruopščiai nuplaukite nuo šaknų iki galiukų.

Problema nr. 2: riebi galvos oda ir plaukai.

Tai ženklas, rodantis, jog naudojote Jūsų plaukams pernelyg agresyvų šampūną, kuris pašalino labai svarbių natūralių riebalų kiekį. Tokiu atveju galvos oda pradeda gaminti dar daugiau riebalų, manydama, jog jų trūksta. Tuomet stringate uždarame rate: kuo labiau jaučiate riebią galvos odą, tuo dažniau plaunate plaukus ir vis stipriau įtrinate šampūną į galvos odą. Kantrybė ir ilgas natūralių šampūnų  naudojimas suteiks Jūsų galvos odai galimybę pačiai susigrąžinti natūralią pusiausvyrą.

Patarimas: jeigu turite riebius plaukus ar galvos odą, neplaukite plaukų karštu vandeniu. Visuomet naudokite šaltą arba drungną vandenį. Pernelyg neįtrinkite šampūno į  galvos odą. Priešingu atveju, Jūs stimuliuojate riebalines liaukas, esančias galvos odoje, jog šios gamintų daugiau riebalų, ko pasekoje, turite riebius plaukus.

Problema nr. 3: plaukai sausi, trapūs, lūžinėjantys arba šiurkštūs

Silikonai puikiai užslepia žalą, kurią sukeliame naudodami sintetines plaukų priežiūros priemones. Kai jų likučiai yra išplaunami detoksikacijos metu, tuomet gali atsiskleisti tikroji, natūrali plaukų būklė.

Patarimas: efektyviau naudokite kondicionierių. Pavyzdžiui, jei paprastai rinktumėtės “Rise & Shine” liniją, pagalvokite apie “To The Rescue”, iki kol plaukai atgaus savo tikrąją pusiausvyrą. Arba kaip alternatyvą, į savo rutiną įveskite “Noughty Intensive Carene” nuplaunamą kondicionierių (ypač ilgesnių plaukų galiukams).

Jeigu natūraliai turite sausą galvos odą ir ilgesnius plaukus, riebalų kiekis, kurį gamina Jūsų galvos oda, praktiškai garantuotai nėra pakankamas, kad apsaugotų visus plaukus. Plaunant plaukus, pirštų galiukais stimuliuokite galvos odą, po to priemonę nuplaukite karštu vandeniu (jei jaučiate skausmą, šampūną įtrinate pernelyg stipriai).

“Noughty” natūralias plaukų priežiūros priemones rasite:

logo

RAŠYTI KOMENTARĄ