“BOMBY STYLER” – PRIETAISAS, KURĮ TURI TURĖTI KIEKVIENA MOTERIS

Amžinai skubančios ir lekiančios mamos visuomet spėja pasirūpinti aplinkiniais, tačiau sklinda gandai, kad užsisukusios rūpesčio rate kartais pamiršta save. O galbūt besirūpinant kitais sau tiesiog pristingame laiko? Ne viena mamytė pritars, kad apsilankymai grožio salone tikrai nebėra tokie dažni, kaip anksčiau arba, tai nebėra prioritetų sąraše. Ir vis dėlto – kai kurios mamos jau išbandė stebuklingą prietaisą, kurį galima būtų pavadinti spintelėje telpančiu šukuosenų meistru! Tai “Fogiutte Pro” prietaisas „Bomby Styler“!

Dvipusis šukuoseną formuojantis džiovintuvas

Šis prietaisas išpildys visus jūsų norus – vienu metu plauką išdžiovins, iššukuos ir pagal pageidavimus – suformuos. “Fogiutte Pro” prietaisas „Bomby Styler“ plaukų džiovintuvo pagalba sukursite sau ne tik norimą šukuoseną, bet plaukai taps pastebimai puresni ir švelnesni. O svarbiausia, norimo tikslo pasieksite itin greitai.

Žinia, kad kartais baiminamasi dažnai džiovinti plaukus, o neretai kalbama apie tai, kaip apskritai vertėtų vengti džiovintuvų. Vis dėlto „Bomby Styler“ pritaikytas džiovinti ir formuoti net ypatingai nualintus, silpnus ar net chemiškai nualintus plaukus.

“Fogiutte Pro” „Bomby Styler“ išskirtinumas

Nors vizualiai panašių priemonių parduotuvėse rasti įmanoma, “Fogiutte Pro” „Bomby Styler“ analogų rinkoje nėra – pirmiausia prietaisas išsiskiria savo dvipuse patentuota technologija. Vienoje prietaiso pusėje – unikali „3D Bomby“ technologija, kuri suteikia greitą išdžiovinimo efektą per ypatingai trumpą laiką. Kitoje pusėje – natūralaus šerno šereliai, kurie šukuojant padaro plauką itin glotniu bei suteikia sveiko žvilgesio. Šioje pusėje papildomai yra ir „Nylon“ šereliai, kurie tausoja plaukus šukavimo metu.

image00001Iš kitų džiovintuvų – šukų šį prietaisą išskiria ne tik dvipusė technologija, tačiau ir infraraudonųjų spindulių technologija bei prietaise įmontuotas sidabro jonų generatorius. Galbūt paklausite, kam to reikia?

Džiovintuvas su infraraudonaisiais spinduliais plauką džiovina iš vidaus – taip karštis nepažeidžia plauko išorės. Plaukai mažiau lūžinėja ir skilinėja. Maža to, infraraudonieji spinduliai saugo ir jūsų odą, todėl plaukai pastebimai mažiau slenka!

Ir galiausiai – sidabro jonų generatorius! Skamba stebuklingai? Iš pradžių galima tik įsivaizduoti, kaip atgyja plaukas, prisotinamas milijonais sidabro jonų – įgyja ypatingą blizgesį, tampa itin švelnus, plauko struktūra tampa žymiai sveikesnė. Iš tiesų tai nieko magiško, bet realybėje labai reikalinga – ypatingai, jei plaukai yra šviesinami.

Apie ką mes dažniausiai kalbame tapusios mamomis? Ogi ne paslaptis – laiko stoką. Todėl galima pakartoti, kad šis prietaisas leis sutaupyti savo vertingą laiką, o maža to ir suformuoti norimą šukuoseną. Išdžiovintos sruogos gali būti absoliučiai tiesios arba susuktos į pasakiškas garbanas.

Skubančių mamyčių, kurių plaukai nekantrauja išbandyti namų „grožio saloną“, Fogiutte Pro „Bomby Styler“ laukia internetinėje parduotuvėje, kurioje rasite ir daug kitų prietaisų!

https://infrav.shop

RAŠYTI KOMENTARĄ