KAIP PARINKTI TINKAMAS PIRMOKUI MOKYKLINES PRIEMONES?

Rugsėjo 1 dieną mokyklą pradeda lankyti daug vaikų, taigi jiems reikia supirkti visas būtinas mokyklines priemones. Įvairaus amžiaus vaikams galima įsigyti būtent jiems pritaikytų prekių – darželį lankantiems vaikams tinka vienos rūšies pieštukai ar žirklės, tačiau gimnazistų poreikiai yra visiškai kiti. Tačiau nuo ko gi pradėti? Ir ką rinktis? Šį kartą prekės ženklo “Maped” atstovai mums papasakos, į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant mokyklines prekes mokyklinukams.

Paprastai mokytojai tėvams duoda gana tikslų sąrašą prekių, kurias jie rekomenduoja nupirkti mokyklą pradėsiančiam lankyti vaikui. Mes čia duosime patarimų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant prekes.

Pirmasis rašiklis dažniausiai yra paprastas pieštukas. Puikus rašiklis yra „Maped Black`Peps“ stambus trikampės formos pieštukas, kurio kitame gale gali būti ir trintukas. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad HB kietumo pieštukas labiau tinka rašyti, o 2B kietumo skirtas piešti.

įRašymas rašaliniu parkeriu yra geriausias būdas lavinti gražią rašyseną. Šiuolaikiniai parkeriai yra su lengvai keičiamomis rašalo kapsulėmis. Maped rašaliniai parkeriai gaminami su iridžio plunksnomis, kurios yra patvaresnės naudojimo metu.

Kaip ir mažesniems vaikams, pradinių klasių mokiniams patogesni yra stora šerdele „Maped Color`Peps Maxi“ pieštukai. Prieš parenkant vaikui tinkamą pieštuką, gerai būtų, kad vaikas galėtų jį išbandyti, nes svarbu, kad linija būtų ryški, spalvos intensyvios, o pieštukas patogus laikyti rankoje.

Be pieštukų, dar reikia aliejinių ir vaškinių kreidelių. Rekomenduojame trikampės formos, ryškias ir storas „Maped Color`Peps“ aliejines kreideles. Jei norite eksperimentuoti rinkites gelines Maped kreidelias, kurios suteiks naujų patirčių.

Mokykliniame krepšyje esantis drožtukas turėtų būti su talpa drožlėms, kad vaikui nereikėtų klasėje lakstyti prie šiukšliadėžės, o kad pieštuko drožlės neišsibarstytų, drožtuko anga turėtų uždaroma. Galima įsigyti „Maped“ „Clean“ arba „Clean Grip“ drožtukų su automatine apsauga. Su apsauga galėtų būti ir trintukas – tuomet jis neteps. „Maped“ gamina kelių rūšių tokius trintukus – asortimento naujienos yra „Zenoa Plus“. Galima įsigyti ir tradicinį trintuką „Maped Softy“, kuris yra kur kas minkštesnis nei kiti. Norintys linksmo iš išskirtinio dizaino gali rinktis smagiuosius Maped „Croc CroC“ drožtukuas arba trintuką – drožtuką „Loopy Totem“.

Pirmoji liniuotė turėtų būti su kur kas didesniais skaičiais ir turinti neslystantį pagrindą. Šiek tiek lanksti ir nesulaužoma liniuotė „Maped Study Unbreakable“ ilgai išliks sveika mokykliniame krepšyje. Jei yra galimybė, rinkitės liniuotę su rankenėle, kuri padės vaikui išlaikyti liniuote vietoje.

Pirmosiose klasėse žirklės turėtų būti su apvaliais ašmenimis, be to svarbu, kad jos būtų patogios ir tiksliai kirptų. Žirklės su minkštomis ergonomiškomis rankenomis „Maped SenSoft“ yra itin patogios. Jei vaikas yra kairiarankis, galima šias žirklias rinktis kairiarankiams.

Dailės pamokoms skirtame guašo rinkinyje turėtų būti pagrindinės spalvos, kad vaikas  iš trijų pagrindinių spalvų susimaišyti reikiamą spalvą. Pasirenkant rinkinį reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ar rinkinio dugne yra spalvų maišymui skirta paletė. Pasiteiraukite pas pardavėjus informacijos apie dažų dengiamumą, nes mokykloje dažnai piešiama ant tamsaus popieriaus, todėl piešiant su mažiau pigmento turinčiais dažais, piešinys bus neryškus. Galime rekomenduoti „Maped Color peps“ guašą. Puikiai dengiantys, ryškios spalvos, patogūs naudojimui, nes turi dozatorių.

Mokykliniame krepšyje būtinai turi būti ir akvareliniai dažai. Rekomenduojame „Maped ColorPep’s“ serijos 12 spalvų rinkinį. Šie dažai yra labai skaidrūs ir tapybiški.

ą

Produktus rasite: https://skizze.lt

Daugiau info: https://www.facebook.com/MapedLietuva/

RAŠYTI KOMENTARĄ