PRIEŠPIEČIŲ DĖŽUTĖS VAIKAMS. KAM, KODĖL IR KOKIAS RINKTIS?

Tikrai ne visada tėveliai gali būti šalia savo vaikų ir stebėti, ką, kada ir kur jie valgo. Daugelis nerimauja ir galvoja, kad jie gyvi bandelėmis ir nesveikais užkandžiais… Gal tuomet išeitis būtų iš ryto sukomplektuoti tokius priešpiečius, kurie užtikrintų energiją dienos metu ir panaikintų nerimą, dėl ne pačių sveikiausių vaiko sprendimų besirenkant maistą. Tam puikiai tiks priešpiečių dėžutės! Bet neapsiribokite vien sumuštiniais! Priešpiečių dėžutės turinys gali būti toks įvairus, jog vaikas negalės sulaukt, kol ateis metas ją atidaryti!

Kaip išsirinkti tinkamą priešpiečių dėžutę?

Pirmiausia, leiskite išsirinkti pačią dėžutę savo vaikams, jei jau paskubėjote ir nupirkote patys, tuomet vaikai ją lai papuošia taip kaip nori. Leiskite vaikams fantazuoti: galima apklijuoti įvairiausiais lipdukais, taip kaip nori apipaišyti ir t. t. Priešpiečių dėžutę papuošę ar išsirinkę patys, vaikai daug mieliau ir smagiau iš jos valgys ir naudos.

Taip pat, svarbu dėžutės forma ir vidus. Nesirinkite vieno skyrelio dėžutės, tokioje maistą sudėti nebus patogu. Rinkitės keleto skyrelio ir tvirtai sandarias, taip įdėsite daugiau ir įvairesnio maisto produktų. Dabar gamintojai siūlo daug ir įdomių dėžučių, su specialiais skyreliais drėgnoms servetėlėms laikyti, kad vaikas prieš valgydamas priešpiečius galėtų nusivalyti rankytes.  Iš gausaus pasirinkimo norime paminėti, jog puikios dėžutės, kuriose tarp vidaus ir dangtelio yra speciali pertvara. Ji – nepaprasta – ant jos markeriu galite užrašyti vaikui žinutę, priminimą ar tiesiog palinkėti gražios dienos. Taip, galėsite maloniai nustebinti savo vaikus. Be to, būtinai atkreipkite dėmesį ar dėžutė yra saugi sąlyčiui su maistu, be kenksmingų medžiagų bei BPA. Privalumas, jeigu ją galima plauti indaplovėje.

Kaip suruošti ir ką įdėti į priešpiečių dėžutę?

Jei rytais neturite daug laiko, suruoškite dėžutę iš vakaro. Stenkitės, kad maistas būtų įvairus ir maisto dėžutės turinys nuolat keistųsi. Nepamirškite, jog vaikai mėgsta spalvotą maistą. Tad puikiai tiks lazdelėmis pjaustytos daržovės – agurkai, paprikos, morkos. Taip pat nepamirškite vaisių ir uogų – obuoliai, kriaušės (jei vaikas mažesnis galite supjaustyti gabaliukais), braškės ir kiti spalvoti užkandžiai. Riešutai ir džiovinti vaisiai – galite pirkti paruoštus mišinius arba sukurti juos iš naudingiausių ir vaikų mėgstamiausių. Sotiems priešpiečiams galima įdėti keptų vištienos gabaliukų ar sumuštinių, juk jų taip pat niekas nedraudžia gaminti sveikiau – ar bandėte, kokie gardūs sumuštiniai su virta paukštiena ar liesa mėsa, apkaišyti agurkais ir salotų lapais? Trapučiai, duoniukai – sveikas lengvas užkandis, sotesnis variantas – nesaldūs sausainiai. Na ir ypatingai dienai – kai daug pamokų, ar net koks kontrolinis laukia, priešpiečių dėžutėn galima įdėti ir šokoladuką, tai tikrai nudžiugins jūsų vaikus.

Staigmenos

Nepamirškime savo brangiausiųjų nustebinti mielais niekučiais. Galite tiesiog palikti raštelį ir priminti, koks šaunus jūsų vaikas yra. Kartais palepinkite kažkokiu skanėstu, kurį jūsų vaikas be galo dievina. Ar tiesiog įdėkite kokią mažą, mielą dovanėlę, kuri jūsų vaiką paskatins ir nuteiks teigiamai visai dienai.

MES REKOMENDUOJAME!

DSC_0229prie_pie_i__d_ut__bento3in1__super_mario_DSC_0212

 

 

 

 

 

NiPPONMART – išskirtinai tik iš Japonijos atkeliavusios prekės Jūsų grožiui, virtuvei, namų dekorui, ir, žinoma, vaikams.

Bento dėžutės – japonų kultūros išradimas. Kelių pakopų priešpiečių dėžutės yra mažos, tačiau talpios, pagamintos iš patvaraus plastiko. Turime įvairių spalvų ir rūšių.

Daugiau info: www.nipponmart.lt


sumustiniu-isuktukas-bocnroll-kids-zydras (1)

uzkandziu-maiselis-vaikams violetinis (2)

uzkandziu-snackngo-tuba (1)

 

 

 

 

Puslapiai: 1 2

RAŠYTI KOMENTARĄ