ATRADIMAS! “NUTRIBULLET” TRINTUVAS PADEDA GYVENTI SVEIKIAU

Šiandien daugelį žmonių traukia kokybiška mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Tuo pačiu, pagal poreikį, virtuvės prietaisai gerėja ir tobulėja. Vienas prietaisas, kuris mus jau domino gan senokai yra “Nutribullet” trintuvas. Jis yra skirtas trinti daržoves, vaisius bei svarbiausia sėklas, riešutus, net ledą. Teko ne kartą girdėti gerų atsiliepimų apie šį prietaisą dėl daugelio priežasčių, taigi nusprendėme ir mes išbandyti šį itin reklamuojamą ir pagyrimais liaupsinamą “Nutribullet”. Tad pakalbėkite apie jį plačiau mūsų apžvalgoje.

Kaip jis veikia?

nutribPagrindinis “Nutribullet” išskirtinumas tai, kad jame yra sūkūrinė technologija, kurios pagalba maistas tarsi vis įtraukiamas į trintuvo ašmenis taip pasiekiant, kad net kiečiausi maisto produktai būtų sutrinti iki vientisos, šilkinės masės. Taip pat labai svarbu, jog trinant daržoves, vaisius ar produktus yra išsaugojamos visos maistingos ir naudingos medžiagos.

“Nutribullet” yra tikrai ypatingas trintuvas. Jo variklis itin galingas 600 W, ypač aštrūs kryžminiai ašmenys iš nerūdijančiojo plieno ir speciali sūkurinė trynimo technologija leidžia lengvai pasigaminti ypač maistingų koktelių ar kitų trintų patiekalų iš jūsų mėgstamų ingredientų ir pasisavinti kuo daugiau naudingųjų medžiagų.

Su šiuo trintuvu nesunkiai sumalsite ne tik vaisius ar daržoves, bet ir jų žievelės, riešutus, sėklas ar šaldytus produktus. Šis kompaktiškas, tačiau ypač galingas prietaisas lengvai iki vientisos masės sutrina net ir kietus maisto produktus.

hqdefault

Kokius maisto produktus galiu trinti?

Šį prietaisą naudojame jau gerą mėnesį. Tikrai galiu pabrėžti, jog tai labai praktiškas ir universalus daiktas. Sukurtas trinti sveikiems kokteiliams, tačiau aš jo paskirtį truputėlį praplėčiau ir atradau ką dar galiu su juo paruošti. Žinoma, pirmiausia su juo pagaminsite pačius skaniausius ir sveikiausius vaisių ir daržovių kokteilius. Net nebūtina žinoti kažkokius specialius receptus, tiesiog sumetate ką turite: uogas, vaisius, kažkokią daržovę, riešutus ir gaunate patį skaniausią gėrimą. Taip pat mums, tėvams, turintiems vaikų trintuvas itin vertingas dėl galimybės į gardų braškinį kokteilį įdėti špinatų, kurių vaikai šiaip nevalgo saujomis. O šaltuoju metų laiku galime įtrinti mažą imbiero gabaliuką, kurio šiaip nevalgytumėte nei patys, nei vaikai, o iki vientisos masės sutrintame kokteilyje jo beveik nesijaus, tačiau imunitetas tikrai už tai padėkos. Mums jau įpročiu tapo rytą pradėti su tokiu maistingu ir sveiku kokteiliu. Juk šiaip tikrai nesuvalgytume tiek maistingų medžiagų, kiek gauname pasigamindami vieną tokį kokteilį.

nutDar vienas mano atradimas ir palengvinantis darbą virtuvėje – blynų tešlos ruošimas. Į indą tiesiog įmušu kiaušinius, dedu cukrų, miltus, pieną, sviestą, įjungiu keletui sekundžių ir turiu paruoštą vientisą masę. Savaitgalio ryto tradicija kepti sūnui blynus palengvėjo dešimt kartų, nes iki šio prietaiso vientisą tešlą išmaišyti būdavo misija neįmanoma. Tikrai visada likdavo miltų gumulėlių, o ir maišymas užtrukdavo tikrai ne keletą sekundžių…

Na ir paskutinis atradimas, jog galiu lygiai taip pat paruošti kugelio ar bulvių plokštainio masę kepimui! Čia man yra visiškai nerealus dalykas!!! Lygiai taip pat sudedi bulves ir kitus reikalingus produktus ir per vos keletą sekundžių jau turi paruoštą masę. Nu nemeluosiu, man tai yra visiškas atradimas.

Taip pat galima trinti šaltas sriubas, užtepėles, o gal dar ir patys atrasite netikėtų sprendimų – taip kaip atradau ir aš.

NutriBullet-Magic-Bullet-NB101B-Blender-Food-Processor-RedKokie iššūkiai gali kilti naudojant “Nutribullet”?

Dažniausiai jokių problemų kaip ir nekyla, tačiau per daug prikrovus produktų į indą ir paspaudus malimą, dalis jų gali likti šonuose ar indo viršuje. Tai paprastai būna, jei į rezervuarą įpiltas nedidelis kiekis vandens ir gaunasi per tiršta masė. Norint ištaisyti padėtį, jums tiesiog reikia išjungti įrenginį, nuimti indą ir atsargiai papurtyti (bet jei norite skystesnio kokteilio ar masės papildykite vandeniu ar pienu).

Receptai

Dauguma paruoštų receptų yra skirtų bendrai sveikatai gerinti, valyti organizmą ar tiesiog norint atjaunėti. Taip pat, gerai panaršę internete, galite rasti receptų, kurių apžvalgos yra teigiamos, visų pirma dėl to, kad jie turi teigiamą poveikį konkretiems žmogaus organams aktyvinti ir gerinti jų veiklą.

Na, o mūsų mylimiausias receptas: trinu chia sėklas, bananus, obuolius, riešutus užpilu vandens ir pieno ir skanaus!!! Vyras dažnai dar mėgsta įmaišyti ir “kale” kopūstą, kuris pasižymi itin organizmui vertinga nauda.

Trintuvo privalumai:

  • Trina ir smulkina labai greitai ir iki vientisos masės.
  • 600 W variklis užtikrina galingą ir efektyvų trintuvo funkcionavimą.
  • Ypač aštrūs ašmenys iš nerūdijančiojo plieno lengvai susmulkina net sėklas, kietas žieveles ar stiebus.
  • Net 20 000 sūkių per minutę.
  • Trintuvo sudėtyje nėra BPA, tad ruoškite sveikus ir saugius trintų ingredientų patiekalus visai šeimai.
  • Lengva išvalyti, trintuvo indą su ašmenimis galite plauti indaplovėje ar plaukite po tekančio vandens srove.
  • Labai lengva naudoti.
  • Jokios netvarkos virtuvėje.
  • Prietaisas labai kompaktiškas, lengvai tilps net ir mažoje virtuvėje.
  • Lengvas ir skanus būdas maitintis sveikai.

nutribullet-xmass

Pabaigai…

Nevyniosiu į vatą, šio prekės ženklo atstovai dažnai patys pasigiria ir pasireklamuoja savo prekes, tačiau šis “Nutribullet” yra tikrai superinis daikčiukas virtuvėje. Verta įsigyti, net neabejoju, jog nepasigailėsite. Kaip matote, tikrai patogus įrenginys sveikam gyvenimo būdui palaikyti. Klientų atsiliepimai, kas jį turi ir naudoja, yra tikrai geri ir teigiami. Improvizuokite, stebinkite save ir artimuosius sveikais, skaniais kokteiliais ir įsitikinkite, kad maitintis sveikai yra skanu ir reikalauja visiškai nedaug pastangų!

Daugiau info: https://www.delimano.lt/nutribullet-red-trintuvas

RAŠYTI KOMENTARĄ