REIMA – SU ŠIAIS DRABUŽIAIS JŪSŲ VAIKAS BUS APSAUGOTAS NUO DRĖGMĖS IR ŠALČIO!

Ar kada susimąstėte, kas yra svarbu, kai vaikas pradeda žaisti lauke? Pirmiausia, kad vaikas nesušaltų, nesušlaptų ir neperkaistų, o antras, ne mažiau svarbus dalykas, kad vaikas būtų matomas net sutemus, ypač gūdžiais žiemos vakarais. Taip pat, labai svarbus niuansas – dizainas. Visos mamos nori, kad jų vaikas atrodytų stilingai. Tačiau tokį COMBO yra sunku surasti, todėl mes Jums siūlome susipažinti su suomišku prekės ženklu REIMA.

Kodėl REIMA?

510316_Gotland_518567_Weft_527326_OteREIMA istorija prasideda dar nuo antro pasaulinio karo laikų. Pirmaisiais metais stipriai trūko žaliavų, tad pirmieji produktai, moteriški drabužiai, buvo gaminami iš senų karinių sniego kostiumų. Po kurio laiko REIMA persiorientavo į rūbelius, aksesuarus ir avalynę vaikams.

Po ilgų ieškojimų suomiškas prekės ženklas atrado tinkamiausias medžiagas vasaros, pavasario,rudens ir žiemos kolekcijoms. Pavasario – vasaros kolekcijos ypatingos tuo, kad apsaugo vaiką nuo UV spindulių, vabzdžių įkandimų.  Medžiagos iš kurių pagaminti drabužiai greitai džiūsta, tad vaikui nereikės kęsti diskomforto ilgai žaidžiant su šlapia apranga. Rudens – Žiemos kolekcijos kūrimas dizainerius privertė susimąstyti, kaip apsaugoti vaiką nuo sniego, šalčio, lietaus, bet tuo pačiu neleisti jam perkaisti. Todėl REIMA siūlo pasirinkti aprangą pagal vaiko aktyvumą, kuris žymimas snaigutėmis. Pavyzdžiui, jeigu jūsų vaikas yra labai judrus, nenustygstantis vietoje, prekinis ženklas siūlo pasirinkti vos vieną ar dvi žvaigždutes turintį drabužį, nes jis šiek tiek plonesnis ir turi sintetikos (sintetikos nereikėtų bijoti, nes ši medžiaga turi ypatingą savybę greitai išdžiūti, todėl net profesionalūs sportininkai renkasi būtent sintetinę aprangą). Jeigu jūsų vaikas yra mažiau aktyvus, mėgsta lėtus pasivaikščiojimus ar stebėti, kaip žaidžia kiti vaikai, tačiau pats geriau renkasi sėdėjimą ant suoliuko, tokiu atveju REIMA siūlo rinktis žieminę aprangą pažymėta su trejomis ar keturiomis snaigutėmis, tokia apranga yra daugiau pašiltinta, todėl jūsų mažylis tikrai nesušals.

Ypač rudenį ir žiemą yra aktualu, kad vaikas nesušlaptų, todėl REIMA siūlo ir neperšlampamus, vėjo neperpučiamus ir purvui atsparius drabužius, kuriuose nėra jokių kenksmingų chemikalų. Apsimovęs kombinezoną ir lietaus batukus vaikas galės dūkti balose ir grįžti namo pilnas neišdildomų įspūdžių, o svarbiausia sausas ir nesušalęs.

728x90 VAIKUILT.jnnpg

Baisu žiemos vakarais išleisti vaiką vieną į kiemą, nes temsta greitai, o jūsų vaikas turi galią teleportuotis iš vienos vietos į kitą žaibišku greičiu? Tai nebebus problema, nes REIMA pasirūpino ir vaikų saugumu. Rudens ir žiemos kolekcijos yra pagamintos iš atšvaitinės medžiagos arba turi prisiūtus atšvaistus tiek priekinėje, tiek užpakalinėje pusėse, todėl vaikas bus saugus ir matomas net tamsiu paros metu.

Visos kolekcijos pasižymi tuo, kad yra suteikiami papildomi šeši centimetrai vaikui paūgėti, todėl rūbas vis dar nebus per mažas sulaukus kito sezono.

Vienas iš nuostabiausių dalykų yra tai, kad REIMA jūsų mažyliais pradeda rūpintis vos gimus (su merino vilnos ar 100% medvilnės šliaužtinukais) ir perleidžia kitiems tik tada, kai jūsų mažylis tampa didesnis nei 164 cm. ūgio.

Tik dabar visus REIMOS drabužius ir NE TIK galite įsigyti parduotuvėje https://www.open24.lt su kodu VAIKUI. LT net su 10% nuolaida!!!

RAŠYTI KOMENTARĄ