REKOMENDUOJAM! RUDENINIAI VAIKIŠKI BATUKAI

Atėjus rudens sezonui, pradėjau mąstyti apie vaikišką avalynę, kuri tiktų mano sūnui. Ar kada pagalvojate kiek mūsų vaikai praleidžia lauke, namuose ar darželyje avėdami įvairią avalynę, dažnai visiškai tam nepritaikytus batukus, basutes? Vaikai daug laiko praleidžia bėgiodami, šokinėdami ir žaisdami, todėl labai svarbu parinkti tinkamus, komfortiškus batukus. Tokius pabandžiau ir surasti.

Kaip ieškojau?

pirmib3Pirmiausia, ieškant rudeninių batukų savo sūnui, kėliau šiuos pagrindinius kriterijus: kokybė, patogumas ir kaina. Galvos skausmas buvo gan didelis, nes aulinukų vaikams įvairovė – internete tokia gausi, kad tik spėk rinktis. Akį užkabino internetinė parduotuvė pirmibatai.lt, kažkada juos buvau mačiusi parodoje ir jų prekiaujami batukai jau tada man įstrigo. Išsirinkau du modelius ir užsisakiau. Gavusi – tikrai nesigailėjau.

Kokybė

Labai patiko, jog batukai labai lengvi, tvirti, odiniai ir kokybiški. Jų priekis yra apsaugotas specialia guma, tad čia visiškas pliusas jiems. Mano vaikas labai judrus, lauke nuolatos važinėja su balansiniu dviratuku, paspirtuku, tad paprastai visų batų “nosiukai” lieka nutrankyti, nubrozdinti. Tačiau šių batukų apsaugotas priekis apsaugo juos nuo subraižymų ir batai daug ilgiau tarnauja.

pirmibPatogumas

Antras, taip pat svarbus kriterijus – patogumas. Vaiko pėda formuojasi mažyliui augant. Dažnai yra teigiama, jog batai formuoja vaiko pėdą, tačiau šį mitą norėčiau sugriauti. Pasidomėjus ir pasiteiravus ortopedų, batai pėdos neformuoja, tačiau jie neturi jai trukdyti vystytis ir jaustis patogiai. Taigi, mano pagrindinė taisyklė, mano vaikas turi avėti patogią, kojos dydį ir pilnumą atitinkančią avalynę. Pėda bate turi jaustis jaukiai. Batai neturi spausti nei iš priekio, nei iš kulno, nei iš pločio, nei per keltį.  Svarbiausia savybė būtų ta, jog jie neturi varžyti judesių, t. y. vaikas turėtų laisvai judėti, lankstyti pėdą, atsitūpti – pasistiebti, jausmas turi būti toks, lyg einant basomis. Kiekviename “KK shoes” yra pado lankstumo sistema – FLEXISTEP. Tad šių batukų lengvumas ir patogumas visa tai užtvirtina. P.S. Batų nereikia kas kartą varstyti ir rišti raišteliais, šonuose jie turi užtrauktukus, kas palengvina batų uždėjimą tiek mums, tiek patiems vaikams.

pirmi

Kaina

Šioje parduotuvėje kainos palyginus siekia viduriuką. Tad negaliu sakyti, jog batai labai pigūs, bet negaliu teigti, jog ir brangūs. Manau, pilnai atitinkantys kokybės ir kainos santykį. Kainos svyruoja nuo 29Eur – 40Eur. Visgi, mes nesame ta šeima, kuri skubame pirkti viską iš „Maximos”, o stengiamės paieškoti kokybiškesnių daiktų, ypač kai kalba vyksta apie vaikišką avalynę. Geriau dvi poros, bet kokybiškų batų, nei dešimt – visiškai neatitinkančių vaikiškų batų kriterijų.

Jei sudomino ir jus, visą asortimentą rasite čia:

https://pirmibatai.lt/lt/batai-berniukams/pavasariniai-rudeniniai-batai/

 

RAŠYTI KOMENTARĄ