JEI GYDYTOJAI PATEIKTŲ TEISINGĄ SUTIKIMO SKIEPYTI FORMĄ, NEI VIENA MĄSTANTI MAMA NELEISTŲ SKIEPYTI SAVO VAIKŲ

Kiekvienas tik ką atėjęs į šį pasaulį kūdikis yra “švarus švarutėlis” ir iš kart į jo organizmą suleidžiama pirmoji vakcina, drąsiai galime teigti, tam tikra nuodų dozė, kuri iš kart užteršia jo švarų organizmą…

… kaip pastebėta svetainėje VacTruth.com, tikroviška sutikimo skiepyti vaiką forma turėtų būti maždaug tokia:

Sutikimo skiepyti forma:

Pagal licenciją dirbantis pediatras, laikydamasis etinių informuojamojo sutikimo nuostatų, privalo pateikti išsamią ir tikslią informaciją apie skiepus ir su jais susijusias ligas, todėl norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad:

 • Jūsų vaikas gali vis tiek susirgti liga, nuo kurios bus skiepijamas;
 • jeigu vaikas vis tiek susirgtų, nėra garantijų, kad skiepas sutrumpins ligos trukmę arba susilpnins jos eigą;
 • dėl to, kad Jūsų vaikas nebus paskiepytas, pavojus visuomenei nekyla. Laikykitės paprastos pagrindinės taisyklės – jei vaikas susirgo, jis turi būti namie, skiepytas jis, ar ne;
 • dėl kontakto su atitinkamu patogenu per skiepą, Jūsų vaikas gali susirgti nesimptomine infekcija arba infekcija, pasireiškiančia netipiniais simptomais; būdingų infekcijai simptomų nebus (pvz., paskiepijus nuo tymų nebus bėrimo), tačiau vaikas galės užkrėsti kitus nenustatytą laiko tarpą; taip pat vaikas gali neįgyti žadamos ilgalaikės apsaugos;
 • vakcinose yra žinomų toksinų. Kiekvienas skiepas, kurį sutinkate atlikti savo vaikui, gali jį sunkiai sužaloti, pažeisti jo smegenis ir aš (gydytojas) negaliu užtikrinti, kad Jūsų vaikas sužalotas nebus;
 • nei vakcinos gamintojas, nei mano pediatrijos klinika jokiais būdais už skiepijimo žalą neatsako;
 • pasirūpinus tinkamu ir savalaikiu gydymu, infekcinių ligų bijoti nėra pagrindo. Infekcijos sukelto susirgimo tikslas ir paskirtis – pašalinti infekciją, išvalyti organizmą ir grąžinti gerą savijautą.

Prašom pasirašyti:

Perskaičiau ir supratau anksčiau pateiktą informaciją bei noriu surizikuoti savo vaiko sveikata.

Tėvai arba globėjai. Data.

Straipsnio tęsinys:
Ilgalaikis tyrimas pateikė išvadas, kurių akademinė medicina neatskleidžia

VacTruth savo straipsnyje toliau rašo, kad kiekvienas vakcinų tiekėjas privalo gauti ir atsako už informuojančiojo sutikimo gavimą iš tėvų. „Tai asmeninė pareiga ir atsakomybė,“ rašoma svetainėje, „kurios negalima nebaudžiamai perduoti kitam“.

Netgi baigiamieji pirmosios Niurnbergo Kodekso nuostatos žodžiai yra būtent apie informuotąjį sutikimą. (Vert. past. – kaip žinia, klinikinių tyrimų šaknys glūdi konclageriuose, tad Hitlerio Vokietijai kapituliavus buvo priimtas ir Niurnbergo Kodeksas, draudžiantis eksperimentus su žmonėmis jų neinformavus ir jiems nesutikus. Skiepas teisiškai yra tyčinis užkrėtimas tikintis kažkokios organizmo reakcijos).

Tačiau informuotojo sutikimo suderinimo su tiesa apie skiepijimą šiuo metu praktiškai nėra; daugumoje medicinos įstaigų, atrodo, nuspręsta, kad „(britų smile emoticon ) mokslininkai įrodė“, todėl skiepų priešininkai tiesiog nurašomi į trenktus sapaliotojus. Visgi, vis daugiau tėvų sužino, kad skiepai nesaugūs. Blogiausia, kad įrodymus jie mato savo skiepų sužalotuose vaikuose. Ir ši rizikinga praktika tęsiasi, nes daugelis medicinos įstaigų negali arba nenori įžvelgti savo atsakomybės.

„Kokia gėda, kad skiepijantysis gydytojas arba slaugytojas ar vakciną parduodantis vaistininkas jokiais būdais nevykdo šios savo pareigos pateikdamas neišsamią informaciją, išspausdintą formoje, o ir pačią formą jis gali pateikti arba ne. Jiems užtenka tiesiog trimituoti apie vakcinų saugumą ir veiksmingumą,“ teigiama VacTruth.

„… medicinos pramonė nevykdo savo įsipareigojimų, jeigu medicinos mokyklose nevykdomas joks prasmingas mokymas apie tikrąją skiepų žalą, jos pobūdį ir apimtį arba apie esminį, prigimtinį sveikimo po ligos vaidmenį ir jo svarbą.

Įrodymai kaupiasi ir tuoj bus nelengva dangstyti tiesą. 2013 m. „Food Matters“ rašė apie tyrimus Vokietijoje, kuriuose buvo palygintas skiepytų ir neskiepytų vaikų sergamumas; sirgimo dažnio skirtumas abejose grupėse buvo aiškus:

„ …vaikai, skiepyti pagal rekomenduojamus valstybinius grafikus, penkis kartus dažniau linkę susirgti išvengiamomis ligomis nei vaikai, kurių imuninė sistema išsivystė natūraliai, be skiepų.

Šiuolaikinėje medicinoje išmušė tiesos valanda

… tyrime išanalizuoti 8000 vaikų, kurie nebuvo skiepyti, duomenys ir jų bendrasis sergamumas buvo palygintas su populiacijos (kurios didžioji dalis – skiepyti žmonės) vidurkiu.

Kiekvienos atskiros ligos kategorijoje analizė parodė, kad neskiepytų vaikų rezultatas ligos paplitimo ir sunkumo atžvilgiu buvo daug geresnis nei skiepytų. Galima interpretuoti, kad remiantis įrodymais vakcinos nei veiksmingos, nei saugios.

„Pastaruosius 50 arba daugiau metų, per kuriuos skiepų sąrašas nuolat ilgėjo, atsakingosios JAV institucijos neatliko nė vieno tyrimo, kuriame būtų lyginta skiepytų ir neskiepytų vaikų sveikata (šiuomet JAV vaikams skiriama 14-kos vakcinų daugiau nei 50 dozių priešdarželiniame amžiuje, iš jų 26 dozės per pirmuosius gyvenimo metus),“ 2011 m. „Health Freedom Alliance“ apie šį tyrimą rašė Louis Rain.

Kalbant apie vakcinų keliamą pavojų, tiesa – geriausias ginklas. Galbūt šiuolaikinė medicina kada nors išsivystys tiek, kad išdrįstų jį panaudoti

šaltiniai:

http://vactruth.com
http://www.foodmatters.tv
http://vaccineinjury.info
http://www.truthwiki.org/Vaccine_Fanaticism/
http://www.truthwiki.org/Medical_Fascism/

vertė: Loreta Alechnavičiūtė Hoffmann

www.infa.lt

5 Komentarai

 • Melleta

  Visiškai vienpusiškas ir klaidingas straipsnis, mažina pasitikėjimą šiuo tinklapiu apskritai.
  Pvz, čia rimtai???
  “pasirūpinus tinkamu ir savalaikiu gydymu, infekcinių ligų bijoti nėra pagrindo. Infekcijos sukelto susirgimo tikslas ir paskirtis – pašalinti infekciją, išvalyti organizmą ir grąžinti gerą savijautą.”
  Pakelkit rankas, kas mano jog nieko tokio būtų jei jų vaikas susirgtų poliomielitu, raupais ar kokia kita virusine infekcija, kur realiai yra priemonės tik simptomams gydyti.
  Informuotas pasirinkimas svarbu, bet kad jį priimti reikia turėti žinių bent tiek, kad suprasti jog šis straipsnis ar jo cituoti šaltiniai nėra patikimos informacijos priemonės.

  5 rugsėjo, 2018 at 12:22
  • Elinga

   O jeigu vaikas suserga ta infekcine liga nuo kurios buvo paskiepytas, kad ir tuo paciu poliomielitu? Kam tada tas skiepas, jei galutinis rezultatas toks pat? Kad ir kaip ten yra suokiama, kad palengvina simptomus ligos ar ligos pasekmes. Visiskai bevertis dalykas tas skiepas.

   20 lapkričio, 2018 at 13:42
   • Elingai

    ‘Jeigu suserga’ – didesnė tikimybė jūsų vaikui 3 kart iš eilės laimėt teleloto, nei gaut poliomielitą, tad pati susimąstykit, ką rašot. Skiepai išgelbėjo daugiau gyvybių nei visi pasaulio daktarai, skirkit daugiau nei 5 minutes laiko tokiems dalykams pasidomėt, nes matosi, kad nė trupučio nesuvokiat apie mediciną.
    Žudykit savo vaiką, jei manot esanti geresnė daktarė nei žmonės, tokioms sritims skiriantys savo gyvenimą, tačiau per tokias neišmanėles kaip jus, dabar pradeda mirti visiškai sveiki vaikai, nuo BEVEIK IŠNAIKINTŲ LIGŲ. <- ar tas jums nieko nesako? Anksčiau mirdavo 30% vaikų nuo tokių ligų, tai yra kas trečias vaikas. Ar prie to norit vėl privest? Ar tikrai skiepas bevertis, kai tiek vaikų dabar sulaukia 10 metų? Tai ne medikų pagalba, nes vaistai beverčiai nuo kai kurių ligų. MĄSTYKIT IR NESKLEISKIT PASAKŲ, NES JŪS ŽUDOT ŽMONES SAVO KVAILUMU.

    19 kovo, 2019 at 17:50
 • Mantas

  Man ir sitas straipsnis kaip ir i vienus vartus parasytas turiu is savo gyvenimo nutikima roto virusa pasigavo musu seima ir turim vaika 2 metu kuris gaves nuo roto viruso sakyciau 2 vakcinas tai palyginimui mes su zmona ir vemem ir viduriavom 2 dienas ir temperturos aukstos buvo o vaikas buvo kazkiek paveiktas to bet nieko panasaus temperatura nekilo neveme tik skysciau pakakojo kelis kartus ir tiek ziniu. Manau tas priesinimasis vakcinom nedaro nieko gero nei vaikui nei tevams nes kaip ankstesniame komentare sakyta pagalvoki tik apie tai kiek anksciau vaiku mirdavo per kelis pirmuosius gyvenimo metus ir suprasit kad vakcinos sustabde dauguma mirtinu vaikisku ligu bet jei norit rizikuot kaip sakant laisvas pasirinkimas.

  12 gegužės, 2019 at 14:23
 • Audrone

  As negavus skiepo nuo roto viruso,bet manes jis neima.Sirgo ir vyras ir vaikas,beje gaves vakcina..o as ne.Net ir dirbdama slaugos namuose neuzsikreciau,kur tas virusas vaiksto kas pusmeti..O pvz vejaraupiai,raudoniuke,tymai..nekimba,nei man,nei mano dviem vaikam(patikrinta,salia sirgusiu).O va,jaunelis visom tom ligom persirgo paskiepytas..Nu i kaip tai suprasti?

  9 birželio, 2019 at 22:08

RAŠYTI KOMENTARĄ