VERSLI MAMA ANŽELIKA: “TAI, KAD ESU MOTERIS, MAN TIK PADEDA KURTI VERSLĄ!”

Mūsų bendruomenėje yra įprasta, jog kurti sėkmingą verslą gali tik vyrai, bet šį stereotipą šiandien galime drąsiai paneigti. Mūsų moterys darosi drąsesnės, žengia į priekį ir sukuria sėkmingus verslus. O net gi dažnai tokias istorijas palydi motinystės įkvėptos idėjos… Norime jums pristatyti naują sėkmingų verslių mamų istorijų ciklą. Tikimės, gal ir jus padrąsins pradėti kurti kažką savo,  o gal atrasite atsakymus į klausimus, kurie iki šiol drumstė ramybę nežinomybėje arba tiesiog atrasite kažką įdomaus, savito ir pasidžiaugsite kartu kitų mamyčių pasiekimais.

Šiandien, mamos Anželikos Mikuckienės verslo sėkmės istorija. Tikrai likome nustebinti šių prekių grožiu, išskirtinumu ir pačios mamos tikslo siekimu! Ko gero tas posakis: “Kai labai nori – viskas įmanoma”, tikrai veikia.

img_2189Ar decodetales.lt yra jūsų pirmasis verslo projektas? Ar visuomet turėjote siekį gražinti save supančią aplinką?

Pirmas mūsų projektas ir pirma prekė buvo kitokia ir neturinti nieko bendro su interjeru. Tai buvo vyro mintis, kuri tuo metu pasirodė perspektyvi, tačiau po metų supratome, jog nei mums, nei valstybei ta prekė neįdomi, o reiškia ir kitiems negalime tinkamai jos pateikti. Išmokome pirmą verslo pamoką – “Jeigu turi idėją, kuria tiki – nedvejok ir pradėk veikti.” Nes, žvelgiant atgal, pavėlavome į nuvažiuojantį traukinį, o galėjo būti daug sėkmingesnis startas, jeigu būtume mažiau dvejoję. Kita vertus, viskas išėjo į gera – jau turėjome pagrindus ant kurių buvo lengviau pastatyti naujas idėjas. Šiuo metu tokia įvykių seka esame labai patenkinti, nes tik dėl subliuškusios pirmos minties, iškilo dabartinė vizija.
„Deco detalės“ – yra mūsų pirmas didelis ir atsakingas verslo projektas. Gražinti savo aplinką patinka visiems. Visi norime išskirtinių gaminių, tokių, kurių nepamatysi nei pas draugę, nei pas kaimyną. Apjungus savo vizijas ir fantazijas įgyvendiname nuo keisčiausių iki įspūdingiausių užsakymų – tai motyvuoja nuolat domėtis, tobulėti ir kurti.
O kai siūlai žmonėms išskirtinio dizaino produktą, kurio nėra rinkoje, ir kuris priverčia šypsotis, be to gaminamas iš aukščiausios kokybės itališkos medžiagos, ir visa tai už patrauklią kainą – sėkmė garantuota. Tuo mes ir vadovaujamės iki šiol.

Papasakokite, nuo ko viskas prasidėjo? Kokie buvo jūsų pirmieji žingsniai verslo labirintuose? Kas buvo sunkiausia?

Kaip tik tuo metu, kai jau pradėjo ryškėti tendencijos, jog mūsų pirmas bandymas kurti verslą atsidurs akligatvyje, pagalbos ranką ištiesė vyro tėtis. Jo asmeninė patirtis ieškant interjero puošmenų savo namams atvedė jį prie modernių ir nematytų formų laikrodžių iš akrilinio stiklo. Kadangi jo patirtis versle yra solidesnė nei mūsų, jam pavyko įtikinti besiblaškančius tarp idėjų mane su vyru ir užsikrėtėme jo entuziazmu. O kai ir patys pradėjome detaliau analizuoti prekę, medžiagą bei panaudojimo galimybes, pamatėme didelį potencialą ir daug vietos savirealizacijai. Visa tai radome naršydami internete, kur mums įstrigo išskirtinio dizaino, modernūs sieniniai laikrodžiai, kurie buvo visiškai nepanašūs į įprastus, o kai kurie net turėjo atskirų detalių, tvirtinamų šalia laikrodžio – tai nebuvo panašu į paveikslą ar laikrodį. Tai buvo kažkas naujo.. – Taip ir atsirado mūsų pirmoji prekių kategorija – sieniniai laikrodžiai.
sienu-lipdukas_laikas-praleistas-kartuSkendome apmąstymuose kaip turi atrodyti prekė, kuri sudomins daugumą žmonių ir tiks kiekvieniems namams. Juk rinkoje jau yra nemažai išskirtinės produkcijos namų dekoravimui, tačiau ne kiekvieni namai galėtų ja pasipuošti. Juk dažnai, nupirkti daiktai tiesiog lieka užmiršti ar taip ir tūno namų stalčiuose – toks variantas mums visiškai netiko. Nuo pat pradžių norėjome, jog žmonės ne tik įsigytų mūsų prekę, bet ir džiaugtųsi ja taip, jog norėtų pasidalinti savo džiaugsmu su kitais. Visiško atsitiktinumo dėka radome tokias pačias vertybes puoselėjančią verslininkę kaimyninėje šalyje, kuri jau dirbo su tokia produkcija penkerius metus. Ji jau buvo sukūrusi bazę, kurios kaip tik ir reikėjo mums: aukštos kokybės medžiagos, tinkamos staklės, prekių asortimentas kuris galėtų tapti ir mūsų startiniu paketu bei solidus įpakavimas. Ilgai bendravome elektroniniais laiškais, susipažinome, man pasirodė be galo artima ir tai, jog ji lygiai taip pat sukūrė savo verslą būtent tapusi žmona ir mama. Pavyko susitarti, jog mes pradėsime prekiauti jos produkcija, o iš jos pusės – mums buvo suteikta galimybė kurti savo laikrodžių projektus, kuriuos ji gamins būtent pagal mūsų ar mūsų klientų pageidavimus. Tokios sąlygos mus daugiau nei tenkino. Labai noriu paminėti, jog buvome suradę dirbtuves ir Lietuvoje, nes norėjome kurti 100% Lietuvoje, tačiau teko nemaloniai nustebti, jog pagaminti tokį patį produktą užsienyje yra du kartus pigiau, nei gimtoje šalyje. Teko ne kartą išgirsti, jog už mūsų norimą gamybos kainą Lietuvoje net neapsimoka jungti staklių. Taigi apsispręsti buvo iš tiesų lengva ir pradėjome dirbti. Bendradarbiavimas tęsiasi iki šiol sėkmingai, vieni kitiems padedame augti, tobulėti, o nuo šių metų esame ir vieninteliai oficialūs mūsų gamintojo atstovai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Kaliningrade.
Didžiuojamės mūsų siuloma produkcija, kuri yra nepriekaištingos kokybės ir išskirtinio dizaino. Galime garantuoti, jog kiekvieni namai ras kuo pasipuošti iš daugiau nei 250 skirtingų modelių sienų dekoro. O neradus – taip pat sėkmingai kuriame ir individualius sprendimus.

Kokiais gaminiais jūs prekiaujate? Kas juos kuria (dizainas, tekstas lipdukams, pats gaminys) – ar viskas gimsta jūsų rankose?

Deco Detalės siūloma produkcija yra: modernūs sieniniai laikrodžiai (turime net 16 spalvų, daugiau nei 70 modelių), veidrodžiai, sienų lipdukai (namų taisyklės ir pan.), sienų dekoracijos (3D drugeliai, mašinytės, širdutės, žvaigždutės ir kt.), laikraščių, servetelių ir vizitinių kortelių laikykliai.
jr1_7074Visų kūrybos nuopelnų negaliu prisiimti sau. Kaip ir minėjau, ne tik kuriame, bet ir atstovaujame savo partnerės prekės ženklą. Tačiau net ir prie jos sukurtų dizainų turiu galimybę įdėti dalį savęs. Turiu galimybę vieną ar kitą modelį papildyti man reikalingomis detalėmis, keisti laikroduko dydį, komplektaciją. Nors turiu pasakyti, jog dažnai tai daryti visai nekyla ranka, nes daugelis elementų yra iš tiesų išdirbti, džiaugiamės galimybe mokytis iš profesionalo su patirtimi, tai padeda ir man augti naujų idėjų kontekste. Kita nemaža dalis gaminamos produkcijos yra individualūs užsakymai. Žmonės nori išskirtinumo ne tik namuose, bet ir darbo aplinkoje. Stambesnėms įmonėms patinka laikrodžiai su įmonės logotipu – tai yra puiki ir individuali verslo dovana, kurios nenupirksi parduotuvėje, grožio salonai noriai užsakinėja laikraščių ir vizitinių kortelų laikiklius su savo logotipu, žirklėmis ar kita atributika, vaikų darželiai, mokyklos, parduotuvės ieško linksmesnių laikrodžių su papildomomis, “išskrendančiomis” detalėmis ir t.t.
Visus individualius projektus ir dizainus kuriu pati, idėjos naujam laikrodžio modeliui dažniausiai kyla naršant internete, tyrinėjant, kas yra populiaru už atlanto, o taip pat įkvėpimu dažnai tampa ir pirkėjai. Lipdukams stengiames kurti išskirtinį tekstą, tačiau geriausios mintys yra pasakytos žinomų žmonių, toliau daugiausia darbo lieka su apipavidalinimu. Viską nuo minties iki brėžinio ar vizualizacijų atliekame patys su vyrų, o galutinį produktą gamina mūsų partneriai. Kažkada turime svajonę gamybą vykdyti čia, Lietuvoje, tačiau dabartinė situacija ir bendradarbiavimas mus taip pat tenkina, taigi toliau semiamės patirties ir mokomės, o kartu ir judame svajonių link.

Kur galima jūsų gaminius apžiūrėti ir juos įsigyti? 

Visus mūsų gaminius galima pamatyti elektroninėje parduotuvėje www.DecoDetales.lt (turime labai didelį pasirinkimą).
Visus populiariausius modelius galima pamatyti mūsų pagrindinėje parduotuvėje Vilniuje, taip pat nemažą pasirinkimą rasite ir kitose parduotuvėse bei miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Plungėje ir Telšiuose.

Kas daro jūsų gaminius ir pačią parduotuvę išskirtiniais? Kuo skiriatės nuo kitų?

img_2207Pirmą skirtumą pamatytumėte vien užėję į mūsų elektroninę parduotuvę. Esu tikra, kad daugelio mūsų siūlomų laikrodukų nebūsite matę. Jie iš esmės yra kitokie. Esame išskirtiniai, nes laikrodis mūsų akimis yra namų puošmena, o laiko rodymas yra tik dar vienas privalumas. Kas dar įdomiau, kad akrilinis stiklas yra nuostabi medžiaga kūrybai – itin blizgus, labai lengvas ir puikiai pasiduodantis lazerio pjaustymui, taigi panaudojimo galimybes gali riboti tik fantazija. Esame pasiruošę pagaminti absoliučiai bet kokios formos laikrodį, kurio dydis gali būti ir daugiau nei kv. metras. O jeigu laikrodis nereikalingas, bet viena ar kita namų siena visgi prašo būti papuošta – ta pati taisyklė lieka galioti, užtenka žinoti, kokią formą ar piešinį norite matyti – ir mes jį galime pagaminti. Taip pat negaliu nepaminėti, jog Deco detalių sieniniai laikrodžiai, sienų lipdukai ir kiti gaminiai yra labai aukštos kokybės ir kaina tą kokybę atitinka. Gaminame iš ekologiško akrilinio stilko, kurį mūsų partneriai gauna tiesiogiai iš Italijos gamintojo. Drąsiai siūlome net trijų metų garantiją laikrodžio mechanizmams, pati medžiaga neišbluks net 10 metų. Visa produkcija gaminama labai kruopščiai, su meile – dėl to turime ne vieną, o daug “mylimų” ir populiarių prekių. O ką jau sakyti apie modelių įvairumą… Šiuo metų pristatėme naują 2016 metų sieninių laikrodžių ir veidrodžių kolekciją. Maloniai kviečiame pasižvalgyti.

Ar buvo sudėtinga ryžtis ir pradėti nuosavą verslą? Kas jus paskatino žengti pirmąjį žingsnį?

Ryžtis ir pradėti buvo nesunku. Pirmąjį žingsnį žengti padėjo vyras, jo dėka turėjome tikslingai sukauptą kapitalą pradžiai (jis atsako už šeimos biudžetą), žinių užteko (pabaigiau Ekonomikos ir finansų valdymo magistrantūros studijas MRU). Noras būti nepriklausomais nuo kitų, šeimos sukūrimas ir vaikelio laukimas – paskatino kuo greičiau žengti pirmąjį žingsnį ir sparčiai eiti pirmyn. Nors rizika ir gąsdino, tačiau mintis, jog šis liks tik dar vienu “O kas būtų, jeigu…?” – gąsdino daug labiau.

Kaip manote, ar tai, kad esate moteris ir mama jums yra tik privalumas ar trukdis?

Tai, kad esu moteris dirbanti su grožiu bei puošyba susijusia produkcija – tikrai padeda. Man visa ši sritis atrodo be galo moteriška, grakšti ir reikalaujanti subtilumo bei švelnaus prisilietimo. Absoliuti dauguma mūsų pirkėjų yra moterys ir nemaža dalimi – mamos, taigi su jomis bendrą kalbą rasti man visai nesunku. Žinoma, nemažai laiko tenka skirti ir praktiškiems darbams, bet šiais aš mielai dalinuosi su vyru. O kalbant apie būvimą mama – taip pat įžvelgčiau kaip privalumą, kadangi kiekvieną rytą, žvelgdama į tą dantukų pilną (visi šeši) besišypsančią burnytę, aš suprantu vardan ko aš tai darau, juk visas pasaulis dabar sukasi apie mano mergytę… ir šiek tiek dar užtenka vyrui. Nors šiuo metu ir norisi skirti daugiau dėmesio įmonei – sparčiai augame ir plečiamės. Tačiau 11 mėn. dukrytė mano kitaip. Ji nori visur dalyvauti kartu, viską išbandyti ir išreikšti savo mažyčius norus, prie kurių ir tenka derintis. Iš vienos pusės tai labai jaukia dienos planus, tačiau iš kitos – atsigulusi po darbingos dienos aš prisimenu būtent tuos linksmai ir vaikiškai chaotiškus dienos epizodus. Esu be galo laiminga.

Kaip į jūsų idėją apie nuosavą verslą reagavo artimiausi žmonės – stengėsi atkalbėti ar skatino?

Su vyru nesutarimų nebuvo, nes esame partneriai, dirbame kartu, nuolat skatiname vienas kitą, ginčijamės, diskutuojame, deramės ir judame toliau. Žinoma, pasitaiko ir sunkesnių akimirkų kai nuovargis didėja, o entuziazmas blėsta, bet būtent tada ramsčiu ir tampa artimiausi žmonės. Esame priversti vienas kitą stumti į priekį, nes siekiame to paties tikslo ir tai iš tiesų padeda išgyventi sunkius momentus. Taip pat didelį palaikymą, iki šiol, gauname iš savo tėvų, būkštavimų buvo, tačiau su kiekviena diena, kiekvienu mėnesiu jie vis labiau pradeda tikėti, jog einame gera linkme. Puiku yra tai, jog tėvai nesikuklina sukritikuoti, išreikšti savo nuomonę, net jeigu ji ir nesutampa su tavąja, bet ne kartą dėl tokių įžvalgų esame pasukę daug geresne linkme nei būtume tai darę vien savo nuojauta. Kaip ir visi tėvai, jie tiesiog nori, kad būtume laimingi. Džiaugiamės, jog mūsų norai ir vizijos sutampa. Manau, esame teisingos šeimos pavyzdys, kur tėvai palaiko ir skatina vaikus, o ne numoja ranka, jei kažkas nesigauna.

gera

Kaip apibūdintumėte verslo aplinką Lietuvoje – ar ji palanki pirmuosius nedrąsius žingsnelius žengiantiems verslininkams?

Mano nuomone, valstybei nėra prioritetas naujai besikuriantis verslas, nebent jis būtų inovatyvus ar turėtų labai didelę pridėtinę vertę. Visiems kitiems – džiunglių įstatymai, kai išlieka tik stipriausi. Visiškai nesistebiu, jog šimtai įmonių neišgyvena net pirmų metų, nes tai iš tiesų yra labai nelengva, o konkurencija mūsų šalyje milžiniška ir pradedantiesiems iš karto konkuruoti tenka ne su kitais šeimos verslais, o su prekybos gigantais. Pirmuosius metus mokesčių lengvatų nėra, mokėti tenka iš karto ir už viską, ir niekam nėra įdomu, kad tau reikia laiko, kol pritrauksi ir taip pasiūlos išlepintą vartotoją. Vienintelis valstybės teikiamas “bonusas”, jog esant patikrinimui pirmus metus negausi piniginės baudos, o tik įspėjimą. Ar tai galima pavadinti pagalba verslui? Ir dar vienas nemokamas dalykas, tačiau jau ne iš valstybės – nemokamą sąskaitą banke – su nemokamom paslaugom. Žinoma, džiaugėmės ir tuo, tačiau per pirmus metus operacijų skaičius buvo minimalus, taigi sutaupyti pinigėliai iš esmės nieko nekeitė.

Kas jus konsultavo verslo steigimo klausimais? Kur patartumėte informacijos ieškoti kitoms verslioms mamoms?

Įmonę įsteigiau pati internetu. Iš prigimties esu savarankiška ir nemėgstu mokėti kitiems už tai, ką galiu be didesnio vargo padaryti ir pati. Įmonių padedančių įsteigti verslą yra apstu, tačiau visas raginu šiek tiek pasiskaityti ir daryti tai pačioms, tereikia šiek tiek kantrybės ir nuoseklumo. O kylančius klausimus sprendžiau tiesiogiai su Registro centro darbuotojais – labai rekomenduoju į juos kreiptis. Galiu tik pagirti ten dirbančius žmones, kurie mielai dalinosi informacija ir kantriai atsakinėjo į mano skambučius.

Kokią verslo formą esate įregistravusi? Kas paskatino jus pasirinkti būtent šią (privalumai ir minusai)?

Uždarąją akcinę bendrovę. Tokį sprendimą priėmėme dėl kelių priežasčių – visų pirma, su šia verslo forma esame labiausiai susipažinę iš arti, kadangi vyro tėtis versle jau daugelį metų. Visus klausimus, susijusius su šia verslo forma iš karto galėdavome užduoti būtent jam. Taip pat iš karto žvelgėme į ateitį ir mūsų tikslas visada buvo pradėti prekiauti ne tik mažmena, bet ir didmena, o dirbant su verslu, UAB yra daug patrauklesnė verslo forma ir kitoms įmonėms. O kita priežastis tai ribota finansinė atsakomybė. Norėjosi būti saugiai dėl asmeninio turto ir rizikuoti tik verslui skirtais pinigais. Auksinė šešuro taisyklė – namai yra neliečiami ir jais rizikuoti nevalia niekada.

sieninis-laikrodis-katinas

Kaip manote, kas yra svarbiausia prieš pradedant verslą (idėja, kapitalas, artimųjų palaikymas, asmeninės savybės ar dar kažkas?)?

Nemanau, jog pradėti verslą galima būtų remiantis tik vienu iš šių kriterijumi. Idėja be kapitalo dažniausiai ir lieka tik idėja, o atvirkščiai – kapitalas be idėjos tai yra tiesiog pinigai kojinėje (arba banke). Viskas turi prasidėti nuo didelio noro. Noras augti, tobulėti, keisti esamą situaciją, noras dirbti sau, noras užsidirbti pagal sugebėjimus ir įdėtą darbą. Ir jeigu tas noras yra pakankamai didelis, tai visa kita yra tiesiog smulkmenos. Idėją galima rasti nors ir kasdieninėje veikloje, bet ja patikėti galima tik esant dideliam norui. Kapitalas taip pat labai svarbu, bet jį galima sukaupti. Galbūt ne vienam, galbūt su paskola, bet galima. Artimieji visada išliks svarbiu faktoriumi, bet net jeigu jie netiki iš pradžių, juos galima palenkti į savo pusę su laiku, bet tam, vėlgi, reikės didelio užsispyrimo ir noro.

Kaip jums sekasi atrasti aukso viduriuką ir rasti laiko darbui bei šeimai? Ar niekas dėl to nelieka nuskriaustas?

Labai gaila, jog nėra kokios matematinės formulės pagal kurią galėtum paskaičiuoti, kiek laiko reikia skirti darbui, o kiek šeimai ir kad visiem jo užtektų ir visi liktų patenkinti. Šiai dienai bandau dirbti tiek, kiek leidžia aplinkybės, o tai reiškia, kad taikausi mažylės grafiko: kol ji miega – aš koncentruotai dirbu. Visą kitą laiką skiriu jai, nes matau kaip jai to laiko reikia. O neplanuotai atsirandančius darbus stengiamės dalintis kartu su vyru ir kol kas balansuoti ties viduriuku sekasi gana neblogai. Valandų paroje norėtųsi gerokai daugiau, bet ribotas laikas verčia daug efektyviau išnaudoti kiekvieną minutę tiek užsiimant su darbu susijusia veikla, tiek ir leidžiant laiką kartu su šeima.

Kadangi sukatės namų dekoro srityje, papasakokite, kokios yra naujausios mados tendencijos? Kaip savo šeimos namus paversti jaukiais, šiuolaikiniais, bet kartu ir “neperspausti”?

veidrodis1Universalios taisyklės, deja, šioje srityje nėra. Kiekvieni namai yra unikalūs ir kiekviena siena gali turėti šimtus variantų, kaip ją padaryti modernia ir jaukia visų namų kontekste. Esame visada pasiruošę padėti rasti tai, ko ieško pirkėjas, bet pastangos turi būti abipusės. Iš naujų tendencijų norėčiau paraginti žmones nebijoti produkcijos, prie kurios galutinio vaizdo reikia prisidėti patiems. Turime be galo nuostabių dekoratyvinių veidrodžių, ypatingai mūsų 2016m. kolekcija, kurie kiekvieną namų sieną galėtų padaryti fenomenalią, tačiau žmonės prisibijo, jog nesugebės suklijuoti visko taip, kaip nurodyta paveiksliuke. O ta baimė yra laužta iš piršto, nes visas procesas yra daugiau nei lengvas ir galėtų tapti šeimos vakaro pramoga nereikalaujanti jokio streso ar nuodugnaus instrukcijos skaitymo. Tačiau rezultatas, kai džiaugiesi daiktu prie kurio atsiradimo prisidėjai pats, pažadame, bus vertas milijono. O apskritai, kiekviena esame savo namų karalienė, jaukų šeimos lizdą gali susukti tik toje šeimoje gyvenanti moteris. Deco Detalės, savo ruožtu, gali tapti puikiu teptuku ar įrankiu tokios moters rankose, padėsiančiu mažomis detalėmis įgyvendinti didelius sumanymus.

Ko norėtumėte palinkėti kitoms veiklioms, galvojančioms apie nuosavą verslą mamoms?

Dažnai tenka girdėti, kaip moterys skundžiasi, jog vyras ar kitas šeimos narys abejoja jų jėgomis ir ragina visą laiką skirti namams ir šeimai. Verslioms moterims svarbu realizuoti save gyvenime, būti ne tik šeimos dalimi, bet ir skirti laiko darbui. Tokioms moterims, kaip ir aš, linkėčiau nenustoti svajoti, kurti ir svarbiausia veikti, judėti į priekį. Nebūtina pradėti nuo didelių užmojų, pradėkite mažais žingsneliais. Ieškokite kur galite save realizuoti. Kaip pavyzdį pateiksiu ir mus – iki šiol ieškome moterų, mamų, kurios turi kūrybišką gyslelę ir gali kurti su sienų dekoravimu susijusius daiktus, taip pat ieškome ir žmogaus, kuris norėtų prisidėti prie mūsų laikrodukų kūrimo, galbūt sukurti naują laikrodžių liniją išskirtinai vaikų kambariui, esame atviri pasiūlymams ir idėjoms. Raginame rašyti mums ir dalintis savo darbais bei idėjomis ir galbūt jūs padėsite mums, o mes padėsime jums. Pabaigai grįšiu prie minties, ko reikia prieš pradedant verslą – turint didelį norą – laikas ir visos priemonės tikrai atsiras. Kurkime vardan savęs ir savo šeimos.

Taip pat visiems norintiems susipažinti ir pažinti mūsų siūlomą produkciją bei skyrusiems laiko perskaityti šį straipsnį norėtume padovanoti nuolaidos kodą: MAMYCIUKLUBAS15, kurį įvedę mūsų elektroninėje parduotuvėje www.decodetales.lt gausite specialią 15 procentų nuolaidą visam prekių krepšeliui.

RAŠYTI KOMENTARĄ