VERSLI MAMA: VIENIŠA MAMYTĖ LILIJA ĮKŪRĖ PREKĖS ŽENKLĄ “BY LILLY” IR SAKO, KAD MOTERYS YRA VISAGALĖS

Lilija -“By LILLY” prekės ženklo įkūrėja, jauna vieniša mamytė iš Tauragės, kuri visus savo tikslus sugebėjo pasiekti viena. Savo prekės ženklą įkūrė būdama labai jaunutė – 18metų, o šiuo metu jau skaičiuoja penktus verslo metus. Lilija tvirtos nuomonės, jog kuriant verslą nereikia bijoti rizikuoti ir, svarbiausia, pozityvus mąstymas, kurio pritrūksta daugeliui. Tad šiandien kviečiame iš arčiau susipažinti su šia jauna ir tikrai pozityvia, verslia mama bei jos prekės ženklu “By LILLY”.

Pradėkime viską nuo pradžių: kaip, kada ir kodėl atsirado By LILLY” prekės ženklas? 

image00005Esu jauna mama auginanti nuostabią dukrytę Martina, kurios dėka ir atsirado visa tai. Kai pradėjau siūti negalvojau, kad bus taip kaip dabar. Tiesiog palaipsniui brėžiausi sau tiklsus ir jie su laiku vis didėjo.

Baigiau siuvimo mokslus profesinėje mokykloje, pabaigusi juos pradėjau užsiimti siuvimu dukrai, sau, šeimai. Po metų atsirado mano Facebook paskyra, per kurią ir plėtojau savo prekybą. Surinkau tikrai nemažą auditoriją savo klientų, bet tai padaryti buvo didelis ir sunkus darbas! Neplanavau, jog siuvimas taps mano pagrindine veikla, visada galvojau, tai per daug sudėtinga.

Ar tai, kad tuo metu viena auginai dukrytę nebuvo sunku? Kaip pavyko viską suderinti, motinystę ir eiti savo svajonės/kūrybos išsipildymo link?

Taip esu vieniša mama, o vienai auginant dukrą ir norint kažko pasiekti buvo tikrai labai sunku! Tačiau turiu puikius tėvus, kurie labai daug padėjo.

Kai dukrai buvo dveji, įstojau mokytis drabužių konstravimo Kaune, tai teko nemažai važinėti ir studijose dalyvauti kartu su ja. Buvo laikotarpis, kai dirbau du darbus ir siūdavau naktimis, o dienomis dirbadavau barmene vietiniame restorane. Kai nori viskas pavyksta savaime, atrodo visas pasaulis tau nori padėti. Tačiau tikrai buvo sunkių momentų, buvo kai norėdavau viską mesti ir nieko nebedaryti, bet įkūrusi el. parduotuvę nebebuvo kelio atgal – tik pirmyn! Nemeluosiu, esant vienai viskas yra daug kartų sunkiau! Juk tu viena pati turi apgalvoti 10 dalykų vienu metu į priekį, turi nuspėti ateitį kas bus ir kaip. Tačiau, kad ir būnant visiems tiems sunkumams, visada stengdavausi galvoti pozityviai.

image00004

Kas labiausiai įkvepia šiame darbe, iš kur semiesi idėjų kūrybai?

Įdėjos, manau, kyla iš kasdienybės, kai lieti ir matai audinius, galvoje jau sukasi mintys kas ir kaip turėtų atrodyti. Žinių užtenka, kad tai įgyvendinčiau ir sukurčiau pati. Stebiu mados pasaulį, tendencijas, spalvas ir kas madinga šiuo metu. Keletą modelių esu ir susapnavusi!

Pasigirk savo pasiekimais- nuo ko pradėjai, kur esi šiandien, kokie ateities planai?

Dar būdama labai jauna atsidariau savo el. parduotuvę, o dabar jau turiu keletą didelių bendradarbiavimų su dideliais blogeriais! Man didelė garbė, kad būtent mes sukūrėme ,,By-Lilly TRYNUKAI” drabužius Simonos Lipnės “Simitri” parduouvei. Labai stipriai išplėtojome prekybą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šią vasarą atidariau savo pirmają fizinę parduotuvę savo gimtająme mieste Tauragėje, visad maloniai laukiu Jūsų atvykstat.

Papasakok apie savo asortimentą bei prekių išskirtinumą.

Didžiausias išskirtinumas – kokybė ir universalumas. Man drabužių neturi būti daug, geriau mažiau, bet kokybiškiau. Kaip ir nuo pirmų dienų vertinau kokybę, taip ir iki šiol prižiūriu, jog viskas būtų iki smulkmenų išdirbta. Visada siuvu patogius, ilgaamžius modelius, kurie bus patogūs visais gyvenimo atvejais.

Šiuo metu, mano siūlome asortimente, galima rasti aktyvaus laisvalaikio aprangą ne tik vaikams, bet ir moterims, ir vyrams! Orientuojamės būtent į tai, tad siūlome daug ir įvairių modelių, užsukit ir pasižvalgykite!

Kokie Jūsų ateities planai?

Ties tuo tikrai negalvoju sustoti, plėsiu savo asortimentą, o gal dar net turėsiu keletą naujų prekės ženklų. Minčių pilna galva.

Ar esi laiminga DABAR – čia kur esi?  Koks Tavo asmeninis gyvenimas uždarius darbo duris?

Šiuo metu esu laiminga, o kaip bus rytoj ar poryt niekas nežino. Na, o uždarius darbo duris ir savo laisvu metu – sportuoju, keliauju, dievinu keliones ir pasaulį, įvairias kultūras. Tarnauju Lietuvos kariuomėnėje, čia mano kaip meditacija miškuose ir gamtoje.

Ko norėtum palinkėti kitoms moterims/mamoms, kurios turi idėjų, bet bijo ryžtis jų įgyvendinimui?

Moterims, kurios bijo, pirmiausia, linkiu nebijoti, nes bet kokiu atveju gyvenime yra išeitis. Nebijok, o paskui viskas gausis savaime, daug svajokite ir pasieksite tai. Aš tikrai daug svajojau ir galvojau apie viską kaip ir ko norėčiau, o pastarieji du metai buvo visiškai mano svajonių išsipildymas. Dabar belieka dar susigalvoti svajonių ir svajoti toliau ir, svarbiausia, kažką dėl svajonių daryti ir jų siekti. Niekas kitas už tave to nepadarys – tik tu pats. Darbas, darbas ir laikas – tai du dalykai dėl kurių verslas vystysis. Sėkmės!

Daugiau info:

https://by-lilija.com

Facebook: https://www.facebook.com/ClothesLilija

RAŠYTI KOMENTARĄ