SUSIPAŽINKIME IŠ ARČIAU! SMAGIAUSIOS ROBOTIKOS STOVYKLOS!

Po ilgų nuotolinio mokymosi ir darbo metų, taip gera vėl po truputį džiaugtis gyvu bendravimu ir veiklomis ne per kompiuterio ekraną. Tačiau pasibaigus mokslo metams, ne vienas iš mūsų sukame galvas, kuo užimti vaikus vasarą, kaip atplėšti nuo kompiuterio ekrano ir užtikrinti prasmingą laiko praleidimą.

Ieškantiems veiklos judriems ir smalsiems vaikams, visada verta pasvarstyti apie laiką vasaros stovyklose. Stovyklos yra puiki vieta ne tik išmokti naujų įgūdžių, bet ir susirasti naujų draugų.

IMG_8487x

Robotikos akademijos stovyklos

Šį kartą kviečiame susipažinti su Robotikos akademijos stovyklomis, nes temų bei veiklų pasirinkimas išties didelis, o dalyvauti gali vaikai nuo 4 iki 12 metų.

Robotikos akademija – didžiausia ir moderniausia Lietuvoje technologinio švietimo organizacija vaikams. Čia kasdien susirenka per 5000 vaikų į būrelius bei stovyklas.

Rinktis galima net iš 5 skirtingų stovyklų temų – nuo gelbėjimo misijų iki kosminių įpročių ir virtualaus pasaulio! Vaikams šios fantastinės temos be galo patinka.

Kiekvienoje stovykloje per žaidimą mokoma gilintis ir spręsti realias pasaulio problemas: vaikai gelbėja vandenyną nuo šiukšlių, stengiasi grąžinti pasauliui ryšį, padeda stovyklų herojams, o tuo pačiu ir patiems išmokti valdyti savo laiką bei begalę kitų naudingų dalykų.

Vaikai naujas žinias įgyja to net nejausdami, nes viskas pateikiama per įtraukiančias, interaktyvias istorijas, o užtvirtinama praktiškai – kuriant ir programuojant LEGO robotų prototipus problemai spręsti.
Stovykloje vaikai ne tik mokosi konstruoti ir programuoti, bet gerina ir komunikacijos, emocijų valdymo, savarankiškumo, kūrybiškumo, loginio mąstymo įgūdžius.

Robotikos akademija siūlo dviejų tipų stovyklas: pusdienio, kurios trukmė nuo 9val. iki 13val. ir čia vaikai laiką leidžia iki pietų (ypač tinkama mažiausiems išradėjams, kuriuos pilnos dienos stovykla išvargina) bei pilnos dienos, kuri trunka nuo 9val. iki 17val.

IMG_8484c

Taigi, kaip viskas atrodo įprastoje dienos stovykloje?

8:00 – Susipažinimo bei aktyvūs žaidimai
9:00 – Įtraukianti istorija, susipažinimas su dienos misija, kūrybinės ir loginės užduotys
10:00 – Priešpiečiai (jogurtas, vaisiai, trapučiai/ javainiai)
10:30 – Didžioji dienos užduotis – konstravimas ir programavimas
13:00 – Pietūs (sriuba, karštas patiekalas)
14:00 – Aktyvūs žaidimai lauke
15:30 – Interaktyvios užduotys, virtualus iššūkis
16:30 – Pavakariai (Daržovių juostelės, trapučiai/ sveiki sausainiai, sultys)
17:00 – Pasidalinimas įspūdžiais ir rezultatais su tėveliais

Stovyklos vyksta visą vasarą, o šiemet stovyklautojų Robotikos akademija laukia daugiau nei 50-yje miestų ir net nedidelių miestelių! Tikslias vietas ir laikus galima rasti svetainėje https://stovyklos.robotikosakademija.lt/ – paspaudus ant registracijos bei suvedus norimą miestą!

Stovyklos kainos priklauso nuo miesto bei stovyklos tipo: nuo 68€ iki 199€.

Visą informaciją bei registraciją rasite čia:

https://stovyklos.robotikosakademija.lt

Sekite Robotikos Akademiją Instagrame:

https://www.instagram.com/robotikosakademija/

Sekite Robotikos Akademiją Facebooke:

https://www.facebook.com/RobotikosAkademija/

 

 

RAŠYTI KOMENTARĄ