PRAMOGOS, UŽSIĖMIMAI IR BŪRELIAI VAIKAMS OGMIOS MIESTE VILNIUJE

Ankstyvasis ugdymas – tai bene viena iš daugiausiai diskusijų sulaukianti tema. Šiuo metu kūdikiams ir mažiems vaikams yra siūloma gausybė užsiėmimų: pradedant muzikiniu lavinimu, kalbų mokymusi, mankštomis ir masažais, šokiais, užsiėmimais, skatinančiais aktyvią protinę veiklą.

Šių dienų vaikai yra gabūs, imlūs naujovėms, išmanantys technologijas nuo pirmųjų savo gyvenimo metų, motyvuoti. Už keletos dienų prasidės rugsėjis – nauja mokslo metų pradžia. Vaikai sugrįžta į darželius ir mokyklas, o tėvai ieško ir renka geriausių bei įdomiausių papildomų veiklų savo vaikams. Šiandien norime Jums papasakoti kodėl verta ugdyti savo vaikus, kokias veiklas rinktis, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis būrelius ir pristatyti užsiėmimus, kuriuos galite rasti Ogmios mieste – Vilniuje.

Kodėl verta lankyti papildomas veiklas?

Vaikams iki trejų metų labai svarbu sukurti aplinką ir parūpinti tinkamų daiktų, kurie stimuliuotų ir skatintų aktyvią veiklą. Tokio amžiaus vaikai aktyviai siekia judėti, bendrauti ir pažinti supančią aplinką. Pradėję vaikščioti tampa itin judrūs ir smalsūs. Saugi ir vaikų reikmėms pritaikyta aplinka ir daiktai padeda jiems tenkinti savo poreikius bei lavinti ir tobulinti savo įgimtus pirmuosius įgūdžius. Taip pat skatina vaikus pažinti save, įgyti pasitikėjimo savo jėgomis, savarankiškai domėtis daiktais ir reiškiniais. Todėl verta jau tokio amžiaus mažyliams surasti tinkamų būrelių ir užsiėmimų.

Vaikų būreliai vyresnėliams turi be galo daug pliusų: visų pirma, žinosite, kad Jūsų vaikas prižiūrimas suaugusiųjų, vyresnėliai – nesibasto vieni po kiemus. Neturintys ką veikti vaikai bando patys rasti kuo užsiimti ir kartais tos veiklos būna nelabai saugios (laipiojimas po statybvietes, vaikščiojimas į svečius pas mažai pažįstamus draugus, šokinėjimas nuo aukštų objektų ir t. t.). Leisdami vaiką į būrelius užtikrinate ne tik jo užimtumą, bet ir saugumą. Antra, būreliai yra gera vieta vaikams susipažinti ir susirasti naujų draugų. Šiais laikais dauguma vaikų laiką leidžia prie kompiuterio, telefono, mažai bendrauja tarpusavyje. Būreliai yra ypač aktualūs kukliems, nedrąsiems vaikams, nes geri vadovai padės išmokti susipažinti su naujais draugais, jį padrąsins, palaikys. Ir trečia – tai puikus būdas leisti vaikui pailsėti nuo įprasto gyvenimo ritmo, atsipalaiduoti, kažko išmokti. Didžiąją dalį laiko vaikai praleidžia prie mokyklos suolo, o grįžę namo tęsia mokymąsi prie namų darbų. Būreliai gali padėti jiems pailsėti, įgyti naujų įgūdžių, išmokti kūrybiškai reikšti save ir savo jausmus. Iš tikrųjų labai svarbu išsirinkti tinkamą būrelį, tačiau žinant vaiko pomėgius ar bandant aplankyti skirtingus užsiėmimus ir leisti pačiam vaikui išsirinkti, kas jam įdomiausia, tai taps kur kas lengviau.

Ogmios miestas – kas tai?

„Ogmios miestas“ – prekybos miestas, dar kitaip klientų vadinamas apsipirkimų “sala”. Jis įsikūręs itin patogioje Vilniaus vietoje, Žirmūnų pakraštyje, todėl lengvai pasiekiamas nuosavu ir viešuoju transportu. Tai tarsi miestas mieste, subūręs daugiau nei 150 garsių prekių ženklų ir žinomų prekybos įmonių. Per daugelį veiklos metų ši vieta įgijo savo veidą, identitetą ir išpuoselėjo originalią aplinką. 20 hektarų teritorija sostinės centre palaipsniui tapo darnia visuma – didžiausią Lietuvoje prekybine zona, skirta kiekvienam. Ogmios mieste įsikūrusios ne tik parduotuvės, bet čia rasite ir daug įdomiausių vietų, kuriose renkasi vaikai ir organizuojami įvairūs būreliai bei užsiėmimai.

Kokios veiklos ir būreliai vyksta Ogmios mieste?

ANT šokių studija – seminarai kas mėnesį, varžybos, konkursai, stovyklos, pasirodymai televizijoje ir įvairiuose šou projektuose neleis nuobodžiauti nei dienos. Pasak Dainiaus Žebrausko „Skruzdėliuko“, – 10 metų proga viską darysime 10 kartų geriau. Rinksime grupes mažyliams, vaikams, paaugliams, jaunimui ir vyresniems. Visi ras sau vietos po mūsų stogu.

Alisa – čia rasite daug ir įdomių užsiėmimų vaikams. Tai vaikų žaidimų erdvė suderinta su gyvuoju kampeliu, kuriame gyvena triušiukai, jūrų kiaulytės, smiltpelė ir žiogai. Gyvajame kampelyje auga daug augalų, akvariume plaukioja žuvytės, aplinka yra draugiška gamtai. Edukacinių užsiėmimų metu naudojamos natūralios, saugios gamtinės priemonės (konkorėžiai, gilės, lapai, tošės lapeliai ir kt.).

Lietuvos Tarptautinė Baleto akademija – jau nuo pirmųjų atidarymo metų (2009 m.) įgijusi didelį pasitikėjimą ir populiarumą Lietuvoje, per 8 gyvavimo metus tapo žinomiausia lietuvių baleto mokykla ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Mokykla turinti savo šokio estetiką, švarą ir kokybę. Akademijos siekis –  kad žmogus, besimokantis baleto, įgytų aukščiausio lygio žinias ir lavėtų visapusiškai. Savo veikloje vengiame pigaus ir greito rezultato, neskoningo meno pristatymo.

Agnės Kavaliauskaitės šokių studija – čia vaikai pradės nuostabią atradimų ir džiaugsmo kupiną kelionę po stebuklingą šokio pasaulį. Mums čia gera, nes šokame laimingi, kuriame linksmiausius šokius, laviname laikyseną, lankstumą, ritmo pojutį, mokslo metų pabaigoje ir per Kalėdas rengiame pasirodymus tėvelių šventei bei kitiems koncertams.

  1. Studijos vadovė ir įkūrėja Agnė Kavaliauskaitė 2014 metais laimėjo Mis Lietuva bei Mis Publika titulą ir išvyko į Londoną atstovauti savo šalies konkurse Mis Pasaulis, kurį stebėjo daugiau kaip vienas milijardas žmonių.
  2. Abi studijos mokytojos Agnė ir Eglė šoka viename garsiausių ir labiausiai vertinimų Lietuvos teatrų – Anželikos Cholinos šokio teatre.
  3. AK šokių studijoje pamokos yra vedamos pagal unikalią pamokų dėstymo koncepciją. Pamokų turinys yra pateikiamas vaikams suprantama kalba, pasakojant istorijas, kurios padeda sutelkti, išlaikyti dėmesį bei išlaisvinti vaikų vaizduotę.
  4. AK šokių studijos pažadas – dėmesys kiekvienam vaikui.

Užsiėmimai:

3,5 – 4 metai – pirmieji žingsniai į šokio pasaulį;

4 – 5  metai – tobulėjame ir pradedame kurti;

5 – 7 metai – šoku drąsiai ir užtikrintai;

7 – 8 metai – mano meilė šokis.

Mėgintuvėlis.lt – dr. Renata Česūnienė su savo komanda platina mokslo virusą. Jos tikslas – sužadinti vaikų ir jų tėvų smalsumą bei domėjimąsi mokslu. Mėgintuvėlis LT organizuoja edukacinius gimtadienius, mokslinius spektakliukus mažiesiems, įmonių šventes, būrelius vaikams ir jaunimui.

BE GOOD šokių studija – augina meilę šokiui. Čia rasite ne tik gatvės, bet ir show dance, šiuolaikinį, modernaus ir kito stiliaus šokius. Studija draugiška ir labiau už viską mėgsta šokti kartu. Turi stiprią šokėjų mamų komandą. Kartu mokysitės šokti, pramogauti ir beabejo rimtai ruošitės varžyboms.

NKKM kompiuterių mokykla – NKKM specialistai yra parengę studijų programas įvairių amžiaus grupių vaikams. Kasmet programos yra peržiūrimos, papildomos, atnaujinamos, atsižvelgiant į naujas tendencijas IT pasaulyje. Kadangi mokyjla turi labai reiklią, jokios apgaulės ar paviršutiniško požiūrio nepakenčiančią auditoriją, studijų programoms skiria ypatingą dėmesį. Mokyklos siekis, kad po kiekvieno užsiėmimo vaikai išeitų sužinoję ką nors naujo, įdomaus ir nekantriai lauktų kito susitikimo.

“Vilkės namai” – čia rasite vaikų ir paauglių meditacijos pamokas, individualias ir grupines vaikų mankštos pamokas, individualias ir grupines kūdikių ir vaikų masažo pamokas bei užsiėmimus.

ŠOKIŲ KLUBAS JUDESYS –  vaikų ir jaunimo sportinių šokių mokymas. Sportinių šokių programą sudaro 10 šokių:  lėtas valsas, tango, lėtas fokstrotas, Vienos valsas, kvikstepas, samba, čia čia čia, rumba, pasadoblis ir džaivas. Taip pat Klubas teikia pramoginių šokių paslaugas suaugusiems (šokami tie patys šokiai, tačiau pagal atskirai parengtą programą).

DŽIMBA – tai vaikų ir jaunimo muzikinio bei kurybinio ugdymo studija, kurią lanko 3-15 metų vaikai. Pamokėlių metu vaikai yra mokomi dainuoti, šokti, improvizuoti, ugdomas jų kūrybiškumas. Vaikai įrašinėja daineles profesionalioje garso įrašų studijoje, dalyvauja įvairiuose koncertuose ir projektuose. Vaikų muzikos studiją „Džimba“ įkurta 2003m., jai vadovauja Agnė ir Andrius Borisevičiai.

Cosmos place – pirmasis vaikų dienos laisvalaikio ir edukacijos centras su interaktyvia edukacine erdve. Žaidimas – tai vaikų gyvenimo būdas. Žaisdami jie atranda save, aplink esančius žmones, daiktus, planetas ir susipažįsta su fizikos dėsniais. Stengdamiesi sužadinti vaikų kūrybiškumą bei išlaikyti jų dėmesį interaktyvias erdves sukūrė tokias, kokios jų amžiuje yra patraukliausios: leidžiančios paliesti, bendrauti, reaguojančios į judesius. Šiuolaikinius žaidimus primenančios erdvės leis patiems vaikams sukurti savo svajonių planetas.

Neringos Kirklienės šokių mokykla „LINEDANCE“ – neformalaus ugdymo šokių mokykla vaikams, suaugusiems ir senjorams. Mokykloje moko vaikus, jaunimą, suaugusiuosius sceninių šokio menų bei socialinių solo ir porinių šokių.

AIKIDO DOJO „SŪKURYS“ – čia rasite švairius aikido užsiėmimus. Svarbiausia treniruočių užduotis „Sūkuryje“ – akcentuoti ne aukštus sportinius rezultatus, bet išugdyti sugebėjimą harmoningai dirbti ir treniruotis su bet kuriuo partneriu. Aikido treniruotės stiprina sveikatą ir didina pasitikėjimą savo jėgomis, aikido judesiai koreguoja laikyseną, mažina įtampą, moko susikaupti, teisingai įsitempti bei atsipalaiduoti, natūraliai ir ramiai reaguoti į bet kurią situaciją.

Akrobatikos mokykla „Krokodiliukas” – tai vienintelė Vilniaus regione profesionali sportinės akrobatikos mokykla, kuri myli savo mažuosius ir jau paaugusius akrobatus bei stengiasi, kad vaikų noras sportuoti niekada neišblėstų. Čia ne tik tobulinami vaikų sportiniai įgūdžiai, bet ir atsižvelgiama į individualius jų poreikius.

Mentalinės aritmetikos akademija – tai unikali, tūkstančius metų siekianti metodika,  padedanti vystyti  protinius gebėjimus  4-16 metų vaikams.  Metodikos  esmė – skaičiavimas mintinai. Įsisavinęs šios programos mokymus, vaikas geba  mintyse išspręsti bet kokias aritmetines užduotis per keletą sekundžių (sudėtis, atimtis, daugyba, dalyba, kvadratinė šaknis). Ir tai jis atlieka  greičiau už skaičiavimo mašinėlę.„Pradžia” teatras vaikams – teatras siūlo profesionalią kultūrinę programą patiems mažiausiems ir visai šeimai. Spektakliuose ypatingas dėmesys skiriamas vaiko raidos etapus atitinkančiam tikslingam turiniui. Teatre užtikrinama saugi ir patogi aplinka vaikams. Profesionalūs aktoriai, naudodami įvairias teatrines priemones, vaiko pasaulį pildo naujomis patirtimis, skatina jo norą pažinti. Teatre vyksta spektakliai ir koncertai šeimoms, tėvystės paskaitos, darbo dienomis – meno pažinimo užsiėmimai tėvams su mažyliais.Šį sezoną pristatome būrelius pradinukams: choras ir teatras. Užsiėmimai vyksta darbo dienų vakarais.

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ – siūlo įvairių lygių bei specializacijos anglų kalbos kursus tiek vaikams, suaugusiems, tiek vietinio verslo atstovams.

Pabaigai…

Įvairūs būreliai, užsiėmimai ar tiesiog paprastas žaidimas kiekvienam vaikui yra labai svarbu. Tad labai tikimės, jog iš tokios gausos pavyks atrasti bei išsirinkti Jūsų vaikui tinkantį užsiėmimą, tobulėti ir augti drauge.

Daugiau info:

 https://www.ogmiosmiestas.lt/parduotuves/idejos-pramogoms/vaikams

1 Komentaras

  • Viktorija

    Sakykite ar yra kazkokie uzsienimai 10+men. Kudikiams?

    27 gegužės, 2021 at 9:23

RAŠYTI KOMENTARĄ