LAIKAS SU ŠEIMA “SALA PLATELIAI RESORT”

Kadangi vasara ir gerų orų sezonas, visi lekia, skuba atostogauti. Taip padarėme ir mes, ir noriu Jums papasakoti, kad įdomių vietų atostogoms yra ir Lietuvoje, tad nereikia nei Turkijų. 

Prieš kažkur vykstant – reikia tikrai gerai apgalvoti kelionės maršrutą ir išsirinkti tokią vietą, kurioje patiks ir Jums, ir vaikams, kur atrasite įvairiausios veiklos ir nebus laiko kada galvoti apie filmukus bei nuobodulį. Tad mes gerai panaršę internete ir pasidomėję visais siūlomais variantais šį kartą išsirinkome SALA Plateliai Resort nuostabų kampelį, apsuptą gamtos ir ežerų. Todėl norime ir su Jumis pasidalinti šiuo atradimu.

sala14

Kur?

Poilsio klubas SALA Plateliai Resort įsikūręs Žemaitijos širdyje, bekraščio Platelių ežero glėbyje – Plungės raj. Sakysite labai toli? Nesijaudinkite, pasiplanuokite kelionę per vaikų miegą, ar tiesiog kelionės metu pabendraukite su savo vaikais ir susigalvokite įdomių žaidimų. Juk dažnai per savo darbus ir visą rutiną, mažiausiai savo laiko skiriame vaikams.

sala6SALA Plateliai Resort

Atvykus, mus pasitiko uždari vartai, tai reiškia, jog visa teritorija saugiai aptverta ir uždara, pašaliniai tikrai neįkiš nosies ir galėsime būti saugūs, o labiausiai ramūs dėl vaiko. Patekus į teritorijos vidų, mus apsupo grynas oras, gamta, pedantiškai sutvarkyta aplinka ir visiška ramybė.

Viešbutyje svečiams siūlomi prabangūs liuksai, elegantiški dviviečiai kambariai ir jaukūs šeimyniniai numeriai. Beveik visuose numeriuose yra atskirti balkonai arba terasos, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į magišką Platelių ežerą. Mes pasirinkome numerį su terasa, apgalvoję, jog vaikas galėtų betkada išbėgti lauk ir nereikėtų kiekvieną kartą vaikščioti viešbučio koridoriais. O vakare, terasoje galėtume mėgautis ramybe ir vėjo šlamesiu medžių viršūnėse. SALA Plateliai Resort atviras Jūsų draugiškiems, nedideliems naminiams gyvūnams.

Viešbutyje yra ir SPA. Kas mus džiugino kiekvieną vakarą. Burbuliuojanti, labai didelė, sūkurinė vonia su vaizdu į nuostabų Platelių ežerą bei suomiška ir garinės pirtys.

Taip pat viešbučio teritorije yra restoranas. Tad kur valgyti tikrai nereikės sukti galvos. Pusryčiai kaip ir visur – įskaičiuoti, už pietus ir vakarienę reikės susimokėti patiems. Patiekalai ruošiami iš natūralių, Žemaitijoje bei kitose Lietuvos dalyse užaugintų produktų, miško gėrybių ir sumedžiotos žvėrienos.

Ką mes ten veikėme?

sala4Ogi, pusryčiams, pietums ir vakarienei valgėme keptus varškėtukus (juokauju – sūnus valgė). Truputėlį net jau nejauku buvo, jog jokio kito patiekalo jis net nesirinko, bet ten tokio skanumo varškėtukai, jog verta nuvykti vien tik dėl jų.

Na, o jei apie pramogas – tai daugiausia ilsėjomės. Norėjome tikro poilsio, tad didelėmis veiklomis tikrai neapsikrovėm. Vaiko mylimiausia vieta buvo kiemas – ten bėga didelis klegantis fontanas, tad nardė jo pursluose. Dar kieme buvo vaikiški elektramobiliai, o tai juk geriausi vaikų “draugai”.

Restorano antrame aukšte įrengta vaikų žaidimų ir laisvalaikio zona bei žaidimų konsolė Xbox. Suaugusiems ar vyresniems – biliardo ir pokerio stalas, namų kino filmų žiūrėjimo sistema (labai dideliame ekrane). Mažai čia laiko leidome, nes visos viešnagės metu mus džiugino geras oras! Tačiau esant blogam orui, veiklos irgi nebūtų pritrūkę, nes viskas apgalvota iki smulkmenų, jog veiklos netrūktų nei tėvams, nei vaikams.

sala10Na, o vakarais mūsų mylimiausia vieta buvo Spa ir sūkurinė vonia. Tėtį ir sūnų iš ten “iškrapštyti” sunkiai sekdavosi, bet už tai, tuo metu kol jie pliuškendavosi, aš turėjau tik sau skirto laiko filmui, knygai ar tiesiog sėdėjimui ir žiūrėjimui į ežerą.

Pabaigai…

Laikas su šeima yra pats vertingiausias, o pačias geriausias atostogas galime susikurti ir Lietuvoje. Mėgautis grynu oru, pusryčiauti gamtoje, lakstyti po pievas, mėgautis ežeru, ramybe ir vėjo šlamesiu medžių viršūnėse. Išjunkime savo telefonus, palikime savo kasdienybę už namų durų ir pasinerkime į nuostabią gamtos harmoniją bei poilsį. Tokių įdomių ir draugiškų šeimai vietų mažai, tad aplankyti SALA Plateliai Resort labai rekomenduojame!

Daugiau info: http://salaresort.lt

Facebook: https://www.facebook.com/salaresort/

RAŠYTI KOMENTARĄ