JAPONIŠKOS SAUSKELNĖS GERIAUSIOS? MITAS AR TEISYBĖ?

Sauskelnės, kokias geriausias išsirinkti? Turbūt vienas dažniausiai užduodamų klausimų tų tėvelių, kurie savo mažyliams nori kokybiškiausių, geriausių, minkščiausių ir geriausios sudėties. Sunkiausia tiems tėveliams, kurių vaikučių oda yra itin jautri, linkusi rausti ir išsausėti. Todėl šiandien Jums papasakosime apie daugiausia pagyrų susilaukiančias japoniškas sauskelnes – MOONY, kuriomis prekiauja 4mama.lt. Ar jos tikrai tokios patikimos, ypatingos, kokie privalumai ir kur galima rasti už geriausią kainą?

Ekologiškos, bekvapės, itin švelnios, lengvos ir plonos

Japoniškos Monny sauskelnės pagamintos iš natūralaus pluošto, bekvapės, mikštos ir gerai sugeriančios. Itin jautrią odelę turintiems kūdikiams ir vaikams, rekomenduojama rinktis tik unikalios sudėties sauskelnes be formaldehido, ftalatų, chloro junginių. Moony sauskelnės taip pat yra bekvapės, nepripildytos jokių sintetinių kvapų, tad tėveliai mėgstantys natūralumą tikrai nepasigailės išsirinkę būtent jas, tai tik dar kartą įrodo, jog sudėtis šių sauskelnių yra tikrai gera. Tie tėveliai, kurie yra išbandę daugiau sauskelnių rūšių bei skirtingų firmų, galėtų patvirtinti, jog sauskelnių yra labai šiurkščių, kietų, veržiančių, dėl kurių negali kūdikis ar vaikas laisvai judėti, ant kojų ir pilvuko lieka nuospaudos. Galime sugriauti visus mitus ir patikinti, jog šios sauskelnės yra itin švelnios, vienu prisilietimu suprasite apie ką mes kalbame, tikrai nespaudžia ir nevaržo judesių. Todėl puikiai tiks ir dienai, ir nakčiai. Nepameluosime, pačios lengviausios ir ploniausios.

mo1Moony Natural

Moony prekės ženklo gamintojai savo pasiūlą papildė naujomis sauskelnėmis – “Moony Natural”. Šios  sukurtos apsaugoti jautrią kūdikio odą, todėl pasižymi aukštesniu sugeriamumo lygiu. Sauskelnių “Moony Natural” paviršiaus sudėtyje yra 100% organinės medvilnės, kuri suteikia sauskelnėms daugiau purumo bei švelnumo. Purus sauskelnių sluoksnis sugeria daugiau drėgmės, todėl kūdikis, gali nevaržomai tyrinėti pasaulį. Naudodami sauskelnes “Moony Natural” galite būti tikri, kad naudojatės saugiu produktu.

slide2

Išorinis sluoksnis kvėpuoja, sauskelnės neprilimpa

Dėl mikroporų dydžio kūdikio odelė lieka sausa net ilgo nakties miego metu. Mikroporos yra tokio dydžio, kad pro jas gali prasiskverbti oras ir drėgmė, tačiau jos yra per mažos, kad leistų prasiskverbti vandens lašams. Purus vidinis sluoksnis užtikrina greitą skysčių sėgėrimą, dėl to kūdikis ar vaikas nejaučia diskomforto. Vidinio sluoksnio tarpuose cirkuliuoja oras, kuris mažina infekcijų ir uždegimų riziką bei neleidžia sauskelnėms prilipti.

Kokybiškiausios

Kiekviena mama išbandžiusi šias sauskelnes galėtų patvirtinti, jog nepastebėjo ant kūdikio jokių bėrimų, paraudimų, iššutimų. Jos tikrai nealergizuoja! Japoniškos sauskelnės ir yra pasaulyje pagarsėjusios būtent tuo, kad yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Taigi, jei jūsų mažylį kankina odelės bėrimai, paraudimai, iššutimai, šios sauskelnės jį apsaugos nuo šių nemalonumų, o tėvelius – nuo nereikalingo streso.

Moony sauskelnių gamintojai yra pelnę apdovanojimus už saugių ir sveikų medžiagų naudojimą sauskelnių gamyboje, patentuotas inovacijas ir indėlį į sveikesnį jaunos kartos auginimą.

img-common-animation01-22

Sauskelnės su indikatoriumi

Indikatorius parodo, kada laikas keisti sauskelnes – visi japoniškų sauskelnių modeliai rūpestingai praneša mamai, kad metas keisti sauskelnes.

Kur rasti geriausią kainą?

Turbūt tik vienas minusas, šios sauskelnės yra brangesnės nei kitos. Tačiau, jei ieškote geriausios kainos rekomenduojame jas pirkti www.4mama.lt. Čia rasite 6 japoniškų prekės ženklų Moony, Moony Natural, Merries, MamyPoko, Goo.N ir Whito sauskelnes, visus reikiamus dydžius, rūšis – nuo skirtų naujagimiams iki bėgiojantiems berniukams bei mergaitėms, specialių kelnaičių tipo sauskelnių, na ir žinoma geriausią kainą! Skubėkite užsisakyti, kas dar nebandėte – išmėginti! Sauskelnių pristatymas užtrunka tik 1-2 darbo dienas, tad ilgai laukti tikrai nereikės.

Saugokime savo mažylius!

Daugiau info:

www.4mama.lt

cof

1 Komentaras

  • Juste

    Sveiki!mes irgi naudojame japoniskas sauskelnes ir deja issutimu nepavyko isvengti:( nors ir keiciame daznai,nuplaunam uzpakaliuka po vandeniu itt. ,tad kiek nusivyliau siom sauskelnem,ne toks jau stebuklad kaip paiso

    30 gegužės, 2017 at 22:45

RAŠYTI KOMENTARĄ